| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 13601  [Dalších 13501 >>]
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re: já

6.10.2008 15:37:18
Taky nedostane v dospělosti pásový opar, a věřte mi, že je to fakt svinstvo, mám to ještě v živý paměti, auau...a nebo až budete mít doma školáčka s neštovicema a k tomu budete těhu nebo mít miminko...atd atd...
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re: já

6.10.2008 15:35:21
Ahoj Moji:-) Holky kdy je ta 4.hexa? V 15 měsících? my dřív k dr. nejdeme...nevím proč jsem myslela, že je až v roce a půl, a v 15 měs. právě ten Priorix...jinak já budu dávat 100% Priorix, a možná spíš ten tetra (s neštovicema). Vím, že je to "banální" onemocnění, ale připadá mi zbytečné to prodělat (a názor že je lepší je prodělat mi připadá úplně mimo)... a beru to i kvůli sobě, až budu zaměstnaná nebudu muset být s Honzíkem doma až je ve škole chytí...
Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 5257

Re: já

6.10.2008 15:31:53
jsme doma ze školky, Arturek nadšenej z plavča, snad mu to vydrží.

beebie. se taky bojím, že někdy nepůjdu a permice se mi nevyplatí, asi si budu jednorázově kupovat vstupenku.~;)
Mojička+Monča03/00+Kubík08/07 45828

Re: já

6.10.2008 15:30:37
Tak my jsem taky byli na 4. hexe, Kuba váží 10,60 kg. Snad nebudem teplotkovat.
Očkování přemýšlím nad tou šetrnější, ale bez neštovic, stejně jsme je už měli ~k~ Monča na toto očkování měla hodně velkou reakci, tak proto.

Amaz, drž se, ať je u Vás brzy líp ~s~

Super fotečky Svatky a Janka R^ Taky "koníků" ~k~

Mikešovi gratuluju k dobrým testům R^

Lumpi, hodně sil ~s~
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re: já

6.10.2008 15:24:40
Betul, super!!!!!!!!! :-)Ta cena byla hodně dobrá, to si pamatuju R^R^R^

Tak jsem právě tahala H z pusy kancel.svorku a dneska ještě korálek co ukousnul z takového plyš. soba co jsme dostali ~:( To je mazec je uhlídat...mizím, papa
Betulina 31090

Re: já

6.10.2008 15:18:08
jj, my tam letíme myslím 22.2. a letenky za směšnou cenu. Už se MÓC těším, ještě jsem v Paříži nebyla :-)
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re: já

6.10.2008 15:15:02
Rybko, super, že nakonec pojedeteR^ A do sauny bych šla, mně by se ale permice určitě nevyplatila...

Ještě jsem něco dočítala...Irinulko, já kupovala DH k narozkám taky 4 dny v Paříži :-) Byl nadšenej:-) Před 2 lety... a kupovala jsem od Skyeurope a rezervace hotelu on-line tamtéž..a byli jsme spokojeni, totéž vlastně ta Barcelona. Mrkni na Smartwings nebo Skyeurope (pokud to tedy nemusí být něco vyloženě luxusního:-) ale přece mu musí stačit, že bude v Paříži, S TEBOU:-)
Betul, váš výlet se známými do Paříže se taky blíží, viď? V únoru?
Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 5257

6.10.2008 14:49:32
jdu do školky pro Arturka.

nakonec pojedem na ten šk. výlet, DH sehnal postýlku u jiných známých.R^

výletu se děsím, od té doby, co mám vl. děti, tak nemám nervy ještě na cizí, navíc na ty vejlupky z Bořkovy třídy.

ale já tam fakt jsem jen přes inzulín , jídlo atd.

snad po mě úča nic nechce, ona i říkala, že až půjdou na výlet, já zůstanu v penzionu, jak bych sebou táhla Tedíka v nosítku a za ruku artura, že.

a děti budou mít večerku brzy, přes den tam moc nebudou, snad se prcek vyspí.

ale přijedem tam ve středu na oběd a ve čt po obědě se jede domů. tak to musím vydržet.

ale v květnu pojedou na 3 dny a to už nejedu, to jsem i učitelce říkala, navíc jedou za dobrodružstvím do chaty, kde není voda atd...a to mě tam nikdo nedostane, tohle je penzionek tady v jizerkách. tak ho nechci aspoň o tenhle výlet připravit, navíc má snad být i počasí trochu rozumné~k~

fotečky krásný.

Mikeši: jojo je to záhul ráno, viď. u nás jsou to sprinty denně, já vstávám v 6h, nasnídám se, obléknu, začnu připravovat sváču, je-li Téďa vzhůru, dám mu přesnídávku, převléknu....

Bořka budím v 6:30, změří se, nasnídá, píchne, oblékne, umyje, vykadí~j~

Arturka budím kolem 7h, nevzbudí-li sám, rychle ho obléknu, nasnídá se, umyju ho...

mezitím dopřipravím sváču, doobléknu Tedínka...

pak ho šoupnu do mdc, jdem do školky, odevzdám Artura a šupajdíme do školy.~j~ a pak zase nahoru přes lesík s t. na zádech.

a v poledne zase letím do školy.

jen občas veze DH Bořka, ale mě to nevadí, máme to vlastně jako vyvenčení, jinak s Tedínem ven nechodím, pak spí od 9:30-12h. a odpol zase od 15-17h.~;)

Artur se vyvenčí ve školce a je to.

jé a teď jsem si uvědomila, že když jedem na ten výlet nemůžu ve středu do sauny, kam jsme se tak těšila.~;((~;((~;((

hm tak až v pátek, a nevím, zda koupit permici, ale asi né, třeba to někdy nevyjde jít 2krát týdně a plně se to nevyužije.

na půl roku stojí 4200,- sauna a bazén. 1 vstup za 90,- , může mi někde nelíný jako spočítat jak moc se to vyplatí, kolik zaplatím, když si budu jesdnotlivě kupovat vstupenky??~:-D~:-D~:-D

né, to byl vtip, nemusíte počítat.~j~
Máňa * 48715

Re:

6.10.2008 14:32:48
Beebie, neporadím.
Svatava děkuje za pochvaly. Nerozšroubovala to, tak geniální přece jen není. Ale šroubovák zastrčila do hlavičky šroubku zcela profesionálně.
A koně i kozy jsou u Vítkovic v Krkonoších. Je tam taková velká ohrada, v ní jsou prolézačky a houpačky a po nich svorně lezou děti, kozy a ovce.
Mikeš+ 3 holky 30347

Re:

6.10.2008 14:14:12
Byly jsme nakoupit... cestou se N. vztekala v kočáru, ale když měla jít, tak to taky moc nefungovalao. Doufám, že usne, musím pro Dáju do MŠ, že bych tu Natuli nechala 5 min samotnou. Od zítřka M. bude jezdit do práce brzy ráno až na Dukovany, takže vodit i vyzvedávat budu zas sama a s oběma :-(

Vando, myslíš, že by ti už te´d zjistili pohlaví? U nás to nebylo poznat ani v tom 17. týdnu :-( Doufám, že v pondělí už se to dovíme.

Mravky, Janek má stejný botky jak Natul :-) a vypadá fakt jak horal s těma návlekama :-)
A Svatka to fakt rozšroubovala a nezranila se u toho?
Ty koně jsou teda super, to je z nějaké zoo?
Andy, konečně nějakej ženským lichotivej vtip R^
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 13601  [Dalších 13501 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.