| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 13601  [Dalších 13491 >>]
Betulina 31090

Re:

6.10.2008 13:58:44
Ahá, tak v tomhle se nevyznám. Já si za měsíc nevydělám ani 1000,- ~Rv myslím tím tancováním..

to mi připomnělo, že dneska nemůžu na trénink, protože nemá kdo být doma s dětma. Manželovi zase začal hokej a teď to má v pondělí a pátek. Dřív jsme taky měli oba něco v jeden den, ale to byl samotný Kryštof a toho si brala na tu jednu noc mamka. Dvě děti jí už kvůli našim zájmům asi na krk pověsit nemůžu..
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re:

6.10.2008 13:44:22
Betul to jo, je neomezený:-) To si myslíš správně:-) jde o to, že do 5tis. na dohodu je to zdaněné fixní částkou 15% a už to nemusíš nikde uvádět, můžeš mít několik dohod nezávisle na sobě (já mám dvě, ještě dělám odb. garanta), a třeba když se dělalo spol. zdanění tak jsem to nemusela uvádět, byla jsem jakoby bez příjmů. tak já nevím, nerada bych si kvůli pár korunám dělala nějaké komplikace, dřív když jsem měla 3 zaměstnání (sloužila jsem ještě ve dvou špitálech) tak jsem si pak musela dělat daně, ale zase tak hrozný to nebylo:-) Tak nevím...
Betulina 31090

Re:

6.10.2008 13:41:28
Beebie, já myslela že teď už je výdělek při rodičáku neomezený..? Ale jen si to myslím..
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re:

6.10.2008 13:40:16
A vyfásla jsem 4 nová témata na články, mimo jiné Vojtovu metodu:-) Možná bych to i zvládla napsat za měsíc, ale nechce se mi si vydělat víc než 5tis., pže do 5 tis. to nemusím nikde uvádět atd., nebo to nějak v zásadě nevadí? Nechci s tím mít zbytečné starosti, daňové přiznání atd., poradíte?
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re:

6.10.2008 13:34:10
Čauky, dočítám ale HOSIP :-D

Teď tu byl tchán se dvěma bednama jablek ze Šumavy...a až je sníme tak budou další, sklidil už nevím kolik metráků :-)To bude štrůdlů...

Amaz tak to je mazec, přeju hodně sil a ať jste brzy fit. A to jste dostali v čekárně u dr.? Nebo kde??

Mikši gratulace k dobrým výsledkům, a super fotky Svatky i Janka..

A děkuju za metřík...teeda za 80 dní, to už začnu taky vybírat dárky:-) ale když mně to baví jen pro Honzíka...koukala jsem na to Duplo a asi taky něco pořídím, i když Honzík si teď hodně vyhraje i s dřevěnýma kostkama...a mám i takové ty klasické jak se z nich skládají obrázky, ale jak je na tom papír tak by to zatím ještě ožužlal...a taky určitě plánuju nějaké dřevěné hračky od Sluní;-)

Donasku a já to nepostřehla, nastupuješ na nějaký zkrácený úvazek? A kdo Ti bude hlídat? Čas od času bych si taky do práce odskočila :-D Ale asi by to byla katastrofa pro pacienty...
Amazonka 4D 12917

Re:

6.10.2008 13:26:10
U nás se už aspoň neblije...ufff,Tomík spal dopoledne 4 hodiny v kuse,šikula,ví,co mu pomáhá.

Máňo,na Waldorfské panenky tam přímo prodávají potřeba a návod...
Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 5257

tak

6.10.2008 13:24:43
jsme doma ze školy, jak měl ráno hezkou gl, tak ve škole hypo a na to se nažral a zase to má celý rozházený, se z něj picnu.

Lili. tak třeba nějaký boty tam seženeš.

fotky hezký~:-D

a jdu dát T. napít, už je zase na stole.
Máňa * 48715

Re:

6.10.2008 12:51:31
Amazonko, přsně taková by byla super, díky. Ovčem, nepřidala bys mi na ní asi tak patcáct stovek? ~;) Já jsem takovou podobnou mívala, ovšem hadr narozdíl od umělé hmoty nepřežil Že bych zkusila něco ušít?
Sluní* 30068

Re:

6.10.2008 12:49:46
Jankovi i Svatávce to sekne!!R^R^
Sluní* 30068

Re:

6.10.2008 12:49:07
Čauky,
Mikši, gratulace k trippleR^R^
Lumpi, hodně sil!
Stejně tak u Amazonků!!

Lili, taky by mě zajímalo tohle odrážedlo. Kdysi ho někde hodně chválili, ale neviděla jsem ho ani v reálu..

Duplo dostal Maty k 1.narozeninám. Velkou sadu zoo a pak kýblík kostiček. Taky je spojuje a rozpojuje, hází kostkama, prohlíží atd. takže fakt super!!A na Vánoce chci taky ještě něco dokoupit, asi další kostky a pak nějaké jednotlivé drobnosti, aby se dalo pořádně pak časem stavět.

Nejlepší ceny byly v létě rozhodně na MMB a to o hodně.
Kupovala jsem to tady (má i obr výběr), ale ted nevím, zda není někde ještě levněji:

http://www.mimi bazar.cz/bazar.php?user=15249
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 13601  [Dalších 13491 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.