| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 13601  [Dalších 13541 >>]
Zuzák+Nelinka 09/08/07 71966

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:40:07
Pleny zatím neměním, nasadila jsem léčbu a vyčkávám. Betul, také to cítím tak nějak, jak jsi to psala, jsi to vystihla ~:-D Mudra souvislost s růstem zubů, či spojitost s jídlem ale rezolutně odmítla. No, uvidíme...

Letmo jsem dočítalal...

Fotečky R^ Rosomák na tůře nemá chybu ~:-D
Betulina 31090

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:33:35
jojo, Imazol mám už taky doma. Hm, takže jsem už vlastně asi jednou s Vikou takovýhle problém měla, teda ta moje hlava ~:-D Normálně už se mi začínají některé situace s dětma spojovat ~f~
Sluní* 30068

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:23:13
Zuzi, taky si myslím a souhlasím s Betulinou. M tohle má vždy při zubech a taky máme imazol. mazala jsem s ním akorát při prvním zubu, kdy to bylo nejagresivnější a už jsem si taky říkala, že to má z plen..nebylo to ale z plen:)
Sluní* 30068

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:22:07
Taky je pro mě očkování čínská vesnice, vůbec netuším..navíc tohle se pro nás odkládá (doufám, mudře zalžu, že neuroložka řekla ve dvou letech. přitom neřekla:)), tak to budu studovat až to bude aktuální. to vy už budete mít zkušensoti, tak to od vás pochytím:)

Betul, ten můj romantik na takovéhle věci taky není:( A taky mi je občas líto, když takhle někoho vidím..Takže naprosto chápu!

Betulina 31090

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:19:16
A Imazol snad pomůže.
Jinak já bych pleny neměnila, zvlášť když bych byla do té doby spokojená. Cožpak když mudře přijde někdo s tímhle v jednorázovce, tak "naordinuje" změnu plen na látkové??? V plenách to dle mého není.. Prostě se Nelince díky zubu a agresivnější moči zapařil zadeček, zub rostl pomalu a dlouho a tak se to rozrůstalo a do takovéhle rány se snadno dostane nějaká kvasinka..
Takový je teda na to můj pohled
Lili 60681

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:17:47
Zuzi,tak aspoň víš,co to je.Imazol zabírá pěkně,tak přeju ,ať jste brzo zase v pořádku!S plaváním je to smůla~Rvale snad vám lekce nahradí
Lili 60681

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:16:01
Ivet,já budu dávat tu obyčejnou.
Betul,nemáš zač~;)
Betulina 31090

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:15:45
Zuzi, moje Mudr. taky doporučuje a já většinou zaberu. Ale říkám si že toho možná nakonec doporučuje nějak mnoho a někdy jinak než vlastně původně chci já ~:-D
Jinak jestli to bude romantika, to teda nevím. Ten můj na nic takového vůbec není ~Rv Už párkrát jsem navrhovala, že bychom mohli jet třeba na víkend takhle někam a nechápe proč by to dělal ~;(( A když tam budou ti kamarádi, tak jedni jsou zase takoví velcí romantici, že když je potom vidím, tak mi až je trochu líto, že ten můj chlap na to není absolutně vůbec..
Betulina 31090

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:11:38
Lili, moc děkuju za stručné shrnutí

Viktorka byla, mám pocit, po každém očkování v pohodě a teplotkoval jen Kryštof. Takže bychom snad mohly zvládnout jen tu obyč.
Zuzák+Nelinka 09/08/07 71966

Re: Hoj večír :-)

6.10.2008 20:10:49
Dobrý večer, tak vidím, že jdu právě včas, očkovací vakcíny jsou pro mně španělská vesnice, každé info dobré. Nějak do toho nevidím a většinou udělám tak, jak mi Mudra doporučí...

Betul, Paříž, jéééééé, to bude romantika ~s~~s~~s~

Jinak hlásím, že jsme dnes byly na kožním. neli má plenkovou dermatitidu s kvasinkovou invekcfí. máme naordinovaný Imazol, pokud se do tří dnů stav nezlepší, změna plen!!! Zákaz plavání do odvolání!!! Kontrola přesně za týden...

Nechápu, proč se nám to udělalo, nic jsme nezměnily... pleny, krémy, vše stejné ~:(
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 13601  [Dalších 13541 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.