| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 36710  [Dalších 36590 >>]
Graace 72462

Re: neštovice

29.9.2008 20:33:40
Neštovice jsem tedy měla v dětském věku, ale co si tak pamatuji, tak to byly takové malé červené flíčky, pak puchýřky a hlavně to děsně svědilo. Měli jsme je s bráchou najednou, měli jsme obsypaná celá tělíčka...
hrúda 85616

neštovice

29.9.2008 19:54:21
Holky, s trochu závažnějšími věcmi i poradím, ale prosím vás, jak vypadají neštovice?
hrúda 85616

Re: Kontrola v nemocnici

29.9.2008 19:40:11
Ahojky, no co jsem ti o tomto zjistila, tak je to vrozené rozšíření pánvičky.
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: Kontrola v nemocnici

29.9.2008 17:59:48
aHOJ lILLY,MOC DRŽÍME PALEČKY ABY VÁM TO DOPADLO DOBŘE,MY JEDEME NA SONO LEDVIN VE STŘEDU 8.10,PROTOŽE KDYŽ JSEM BYLA TĚHOTNÁ TAK ELINKA MĚLA NĚJAKOU PYELEKTAZII,ANI NEVÍM PŘESNĚ CO TO JE ALE NA ULTRAZVUKU TO VYPADALO JAKO ČERNÉ FLEKY NA LEDVINÁCH,NEVÍTE NĚKDO CO TO PŘESNĚ JE?MĚLA TO NA OBOU.PRÝ SE TO ODSTRANUJE OPERATIVNĚ,TAK SE DOCELA BOJÍM JAK DOPADNEME.
JINAK RÝMY JSME SE KONEČNĚ ZBAVILY UŽ JENOM MALINKO KAŠLE A TROŠÍČKU CHRČÍ,ALE HEDELIX JE SUPER A DOCELA TO USTUPUJE RYCHLE.
OTÁČENÍ NÁM STÁLE NEJDE.
A V PÁTEK JSEM OBJEVILA ZOUBEK DOLE VLEVO A UŽ PĚKNĚ ŠKRÁBE O LŽIČKU.NA PŮLROČNÍ KONTROLU JDEME AŽ 24.10.TAK JSEM ZVĚDAVÁ KOLIK BUDE MÍT.MYSLÍM ŽE TAK KOLEM 7,5KG
CO SE TÝČE OBLÍKÁNÍ,TAK DÁVÁM ASI TAK JAKO PSALA TA MAMINKA.TŘI VRSTVY A KDYŽ SE MALINKO OTEPLÍ TŘEBA JAKO VČERA TAK DVĚ VRSTVY A VESTIČKU.
NA ZIMU JSEM KOUPILA NA MMB BUNDIČKU Z BROUŠENÉ KŮŽE,A MÁME JEDNU KOMBINÉZKU,ALE JEŠTĚ URČITĚ NĚJAKOU BUNDIČKU POŘÍDÍM,KDYŽ UŽ BUDOU MIMÍSKOVÉ HAČAT V KOČÁRKU TAK SE ASI DVĚ UPOTŘEBÍ.KRÁSNÝ VEČER.~;)~:-D:-)~k~
Graace 72462

Re: Kontrola v nemocnici

29.9.2008 17:08:44
To mě mrzí, že to nedopadlo dobře. Bohužel nejsem vůbec v obraze, co přesně diletace led. pánvičky znamená, jak moc je to vážné apod.
hrúda 85616

Re: Kontrola v nemocnici

29.9.2008 15:58:01
Dilataci pánvičky mám já, starší syn to nepodědil, teď čekáme jak mladší. Držím pěsti ať jste v pohodě.
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Kontrola v nemocnici

29.9.2008 15:32:48
Ahoj,tak kontrola v nemocnici nedopadla moc dobre.Ach jo ~;(( Dilatace ledvinove panvicky je jeste o trochu vetsi nez posledne.Zadne komplikace nastesti nejsou,ale ceka nas dalsi neprijemne radiologicke vysetreni,pred nimz ji budou zavadet do zily kanylu ~:-©
Fakt jsem z toho dost sklesla,nic me dneska netesi ~Rv
Kdyz se na ni podivam,rikam si,ze si to ti doktori museji vymyslet,protoze je to naprosto pohodove,aktivni a usmevave mimco ~s~
Audrey77 6103

oblíkání

29.9.2008 12:52:45
Zrovna jsem na MB objednala Emě zateplený kalhoty...což mě vede k otázce, jak svoje dubňátka teď oblíkáte a co plánujete na zimu (už jsem to nějak zapomněla, navíc Kuba byl otužilec).

V tomto počasí má ráno (tj. když jdeme v 9 hodin ven) Ema na sobě: punčocháčky (velikost O-2 měsíce, ehm), teplý návleky na nohy, fleecový kalhoty, body s dl. rukávem, ještě jedno tričko s dlouhým rukávem a takovej zateplenej kabátek. A celá jde už do fusaku...(ráno jsou 4 stupně...)

Odpoledne, když je tak nad 12 stupňů, už fusak nemá, jen deku, a oblečená je facto stejně, jen je-li k 15 st, odebírám jednu vrstvu nahoře a dám lehčí kalhoty.

No a na zimu máme už akorát teplejší čepku, rukavice a takovou kombinézu dle mého názoru ne moc teplou, nevím, co jí budu dávat pod ni. Syn teda kombinézu neměl žádnou, nosil bundu a fleecový kalhoty. Jenže Ema je větší zmrzlina:-)

No a doma už to mám vcelku zvládnutý, Ema má body s dl. rukávem, lehounkou mikinu (spíš jen tričko) a tepláčky s ponožkama. Doma máme 21-22 st.

Na spaní zatím tenkej balvněnej overal, až se ochladí, dám jí pod to body. (stejně ji většinu noci zahřívám vlastním tělem, že...).

Renča, Erča04/08 a Verča02/10 86959

Re: Pěkné pondělí

29.9.2008 10:50:32
Ahoj holky, tak jsem tu pár dnů nebyla a nestihám číst. Celý víkend jsme byli pořád venku.

kakání - holky, tak to Vám i to nekakání závidím. My od narození kakáme několikrát denně (tak 5-7x, což je taky u kojených dětí prý normální) a když mi 1den nekakala, tak jsem už byla nervózní:-), ale jinak to je mazec a tak 3x za den je to pořádný nářez (plná plina).

přetáčení - jo tak to nám pořád nejde, jen z bříška na záda, ale naopak ne. Jinak všem co se už daří, moc gratulujeme R^.

Mějte se krásně a všem přejeme hlavně zdravíčko a dobré výsledky u dr. Papa~s~
hrúda 85616

Re: Pěkné pondělí

29.9.2008 9:35:36
Změnila jsem si přezdívku, snad to bude fungovat...:-)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 36710  [Dalších 36590 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.