| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 36710  [Dalších 36580 >>]
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Pěkné pondělí

29.9.2008 8:22:20
Ahoj holky,
tak jsme si užívali poslední teplý výkend. Trávili jsme ho skoro celý venku. Vždy je najíst přebalit doma a už hop zase ven.

Julinka se přetáčí a nepřetáčí jak kdy.

Kákáme skoro každý den jsme totiž na flašce.

Včera ráno měla malinko zvýšenou teplotku, ale pak už to bylo vpohodě. Uvidíme, že by zoubek nebo zase nějaká rýma? ~j~
hrúda 85616

Re:

28.9.2008 22:24:16
No my se tedy stále nepřetáčíme, stále si neumí vyprostit tu spodní ruku, zato po koupání se opře o mojí nastavenou ruku a stojí abych mu trochu stáhla vodu z vlásků.
Graace 72462

Re:

28.9.2008 21:54:50
Mates se právě prvně přetočil 13.9. a od té doby do dneška to zvládl jen 3x, takže jsem s dnešním mega výkonem opravdu nepočítala. Byli jsme u našich a taťka (Máťův děda), že prý chce to přetočení vidět. Lákal ho na hračku a šup, najednou to bylo. Doslova jsem zírala, protože mě se to za 14 dní nepoštěstilo. A když jsme ho vrátili na záda, tak ho zase a zase zopakoval. Fakt čím víc se u něj o něco snažím, tím míň on chce a když s tím absolutně nepočítám, tak se předvede. Manžel říká, že na malýho moc tlačím. Jenže, jak jsme zpočátku cvičili vojtovku (skončili jsme během srpna), tak mám pořád strach, abysme jí nemuseli znova začít cvičit.

S kakáním-nekakáním koj. dětí nemám žádné zkušenosti, neb Mates není kojenec, ale nutriláč. Jo a když už jsem u toho Nutrilonu, tak dnešním dnem počítaje už přecházíme na pokračovací - tedy Nutrilon AR2.

Lilly, držíme pěstičky, aby kontrola v nemocnici dopadla co nejlépe.

Lexi, jak jste na tom s cvičením vy?
Donutka +3+// 77327

Re: kakani

28.9.2008 21:46:10
Tak čtu, že už se zadařilo :-) super!!! Mně to ze začátku taky děsilo, Jana kakala 5x denně :-)

držím palce, ať dopadne kontrola dobře!!!! ~s~
Donutka +3+// 77327

Re: Kakani

28.9.2008 21:42:47
Čau Lily, co se týče kakání, tak jsme jak na houpačce - nejdřív obden, pak jednou týdně, jednou za 14 dní, v létě 14 dní průjem (7x denně), teď jak kdy. Dr. mi říkala, že u plně kojeného dítěte je "nekakání" normální. Pokud jdou větry a nemá zatvrdlé bříško, tak by to neměl být problém. Jednou se snažil tlačit ( po týdnu) a nešlo mu to, tak jsem mu pomohla rektálkou. A pokud chceš mít opravdu klid, tak zajdi za dr. Stojí to 30 kč + příp. doprava..~;)

Gratuluju všem miminkám, co se otáčí, ke zdolání dalšího "vývojového stupínku"!R^
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

kakani

28.9.2008 21:35:35
Hezky vecer.Taky gratuluju Matyskovi k pretaceni R^ Dekuju vsem za odpovedi na kakani-nekakani.Nazor,ze materske mleko muze byt plne stravene - tedy beze zbytku,uz jsem taky nekde cetla.Hedvicce se dnes konecne po 11 dnech zadarilo.Cekala jsem,ze plina nebude stacit,ale nebyla zdaleka ani plna.Tak asi na tom traveni MM beze zbytku asi neco bude ~k~
Zitra nam drzte palce,jdeme do nemocnice na kontrolu s ledvinou,Viky ma dilataci panvicky.Porad tise doufam,ze se to samo spravi a nebudeme muset na operaci.
Vsem hodne pohody a stastna miminka ~s~
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: zase to přetáčení...

28.9.2008 20:56:25
Péťo, tak to gratuluji!! Matýsek je šikula R^ . A neboj, na druhou stranu to příjde za chvíli. Filip se taky otáčel pořád jen na jednu stranu, ale teď už to umí i na druhou. Ze začátku se dostal vždycky na bok a pak to byla sranda pozorovat, jak se škrábal na bříško, no, chuďátko, ze začátku se fakt nadřel, ale teďka už mu to jde krásně.
Graace 72462

zase to přetáčení...

28.9.2008 20:14:10
Dneska se Matýsek přetočil snad desetkrát, tak si chrochtám blahem. Jsem šťastná jako blecha. Sice vždycky jen na pravou stranu, ale teď ho budu zase motivovat a lákat na druhou, tak snad to také brzy zvládne.
Graace 72462

Re:

28.9.2008 20:13:02
Marti, to je super, že "uspávací" metoda zafungovala na výbornou. Gratuluji. R^
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Ahoj vsem

28.9.2008 19:00:12
Pardon preklep ,spravne je to estivillova metoda.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 36710  [Dalších 36580 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.