| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 36710  [Dalších 36570 >>]
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Ahoj vsem

28.9.2008 18:56:45
Taky jsem Vam chtela napsat,ze jsme meli velky problem s uspavanim vecer i na obed,tak jsme s manzelem postudovali Estivalovu metodu ,na kterou jsem se ptala i na rodine,jak jsou vsechny temata a kde mne holky docela i odrazovali,ale ja jsem se nenechala premluvit a zacali jsme s ni ve stredu.Krystof sice nespi celou noc,ale vecer si v postylce popovida,trochu poplace a spinka v 7,maximalne 7.15.
Na obed jsme ho dnes polozila,popovidal si s oslikem,trosku pokricel a spinkal hodinu a pul.
Vim,ze je to drasticka metoda a moc mi to trhalo srdce,kdyz prvni vecer plakal,ale vydrzela jsem a ted uz nemame se zaspavanim proble,tak snad to vydrzi.Sice se v noci vzbudi na mlicko,ale to mi nevadi,to se nabumba,prebali a hajinka dal.
Omlouvam se za chyby.
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Ahoj vsem

28.9.2008 18:52:09
Ahoj holky,
jaky byl vikend?My docela v pohode.Ted jsem cetla,ze mate problemy s kakanim.To je neprijemny.Kdyz mel Krystof asi 2 mesice taky mi jednou 4 dny nekakal a docela jsem mela bobky,tak jsem zavolala dr a rikala,ze muze nekakat i 10 dnu,ze je kojenej ,tak proto.ALe stejne jsem mela strach,jelikoz jsem jeste zdr.sestra a vim,co muzou zpusobit ucpane streva.Ale u kojencu je to asi trochu jinak.Nam tenkrat pomohlo to,ze jsem odsala moje mlicko,vic ho ohrala,dala na brisko teply obklad a pomasirovala a jako by zazrakem jse Krystufek ne pokakal,ale posr.l.~:-D~:-D
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

Re: Kakani

28.9.2008 17:14:24
ahojky, s kakáním to máme to samé. Malou plně kojím a nejdříve to bylo stolička dvakrát za týden, teĎ jen jednou... také si říkám, že to všechno stráví, už jí pomalu přestává moje mlíčko stačit. Říkám si, že když jí odchází větříky, nemůže mít třeba ucpané střevo nebo tak.. jo a pak ta stolička, co je jednou za týden, to je teda něco. Je toho hrozně moc a vypadá to jinak. Je hustčí a dost smrdí. ~:-© pro maminky cimprlíny - pardon. ~;)

Byla jsem s tím u mudr, bříško jí prohmatala a prý ok. ~;)
ale 11 dní nebo 17 nebo kolik ta maminka psala.. to bych už asi pro jistotu šla k mudr. radši jít 10krát zbytečně. ~:-D~:-D
hrúda 85616

Re: Kakani

28.9.2008 12:18:11
Ahojky, tohle neznám, malý kadí minimálně pětkrát denně.~:-D
Audrey77 6103

Re: Kakani

28.9.2008 12:04:08
Ahoj, kakání řeším taky. Ema je plně kojená a občas kaká každý den (nejraději rovněž nad ránem:-), ale občas jednou za týden i déle (vždycky zapomenu, jak to bylo dlouho....). Ale i když má zrovna tu delší pauzu, nijak jí to nevadí, že by jí třeba bolelo bříško apod. Takže jsem v klidu a říkám si, že to asi všechno stráví...

A to nám leze druhej zub...prý u toho bývá průjem, haha:-)
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Kakani

27.9.2008 22:12:45
Ahoj,mam takovy trochu intimni dotaz pro maminky plne kojenych ditek. Jak casto vam mimca kakaji? My ted mame trochu vetsi prodlevy, do ted to bylo 1 x za tyden, ted uz nam Hedvicka nekakala 11 dni. Je to jeste normalni? Da se s tim neco udelat? Podotykam, ze brisko masirujeme olejickem "vetrnickem", s nozickama cvicime... a furt nic ~;((
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

:o)

27.9.2008 19:52:15
Nazdárek vespolek,
po dlouhé době se zase hlásím. ~j~
Nám se zatím nachlazení zaplaťpánbůh vyhývá ~;) ale trápí nás jiná věc. Kromě toho, že máme za sebou průplach druhýho očička ~f~ tak nám malá nechce jíst. Resp. jí strašně málo. Málo přibírá, a tak mám po koj. dokrmovat. Bohužel ale, Pavlínka dokrm vůbec nechce - zkoušela jsem nutrilon, bebu i sunar, ale nechce nic z toho. ~f~ začne plivat, sevře pusinku a ve finále se jí začne zvedat kufr, takže toho pokaždé nechám. ~:( holky, poraĎte, jak mám nad tou potvůrkou vyzrát? ~j~ pak mě napadlo, jeslti to třeba není savičkou, je silikonová, kdežto my máme kaučukový dudlík.. takže jsem koupila jinou, ale tím to taky není. ~:( po lžičkách si to vezme, ale tak dvě lžíce, pak se opakuje ta samá situace - viz výš. ~f~
U nás už je pěkná zima, dost mě to překvapilo, pomalu jsem malou neměla do čeho obléct. ~Rv musela jsem už i pořídit fusak, je super, ten nastavovací, úžasně teploučký.... no hned bych si to s ní vyměnila. ~k~~k~~k~naše malá si ale vůbec ježdění neužívá, chtěla by už sedět a vidět, ale sama se ještě neposadí, takže stále leží a nudí se ~j~~j~

musim letět, malá si mě žádá ~j~
hrúda 85616

Re: Sobota

27.9.2008 17:53:35
No já tu jsem, ale to se asi nepočítá.~;)
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Je tady nejak mrtvo

27.9.2008 16:25:07
~f~
Ahoj Holky,co se deje?Je tady nejak mrtvo?Co delate takhle v sobotu??
Co miminka,ktera byla nastydla?Uz je to lepsi??
~:-©
hrúda 85616

Re: šedý zákal

26.9.2008 13:04:50
Ahojky, tvoje obavy chápu. Mně teď v druhém těhotenství zjistili leidenskou mutaci heterozygot což obnáší 7x vyšší riziko vzniku trombozy. Na netu jsem zjistila, že děti se mají kvůli případnému podědění vyšetřovat do roka, hematoložka řekla v pěti letech a dětská v patnácti, pak si vyber.~Rv
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 36710  [Dalších 36570 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.