| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 36710  [Dalších 36540 >>]
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215

a zase to otaceni

24.9.2008 11:42:06
Peto s Matyskem a ostatni - chci vas uklidnit, ze my se taky jeste nepretacime. Nepretocil se sam jeste ani jednou, a to ani ze zad na brisko, ani naopak!!! Max uz ma taky 9 kg a doktorka me upozornila, ze jak je tezkej, tak bude "linejsi". No a taky je to kluk, ze jo :-) My mame vajicko do 13 kg, v aute nemam airbeg, takze ho vozim vedle sebe a jsem takhle spokojena, do tech 13 kg se budu snazit ho tam "udrzet" ~:-D Az bude sedet, koupim velkou sedacku rovnou do 36 kg. U nas se to ted taky meni se spankem, chodili jsme celkem pravidelne v osm, ale ted uz spi min pres den - max. 2 x po pul hodince nebo hodince, takze chce vecer driv. Taky to pripisuju drivejsimu stmivani. Mame asi rustovy spurt (plne kojim), takze se vzbudi cca v 11, ve 2, ve 4 + v 6 na kojeni, ale pak spi jeste do 8, coz mi celkem vyhovuje...Navic po tom poslednim rannim kojeni si ho necham v posteli, je to takovy nas ritual... Na jednu stranu jsem rada, ze se jeste nepretaci, chodime na to plavani a kdyz vidim, jak tam ty mimina cvici na prebalovaku a maminky s nema maji co delat, tak jsem rada za sveho lenocha ~:-D. Mejte se fajn a hodne zdravi! Maminy - jak jste na tom s kocarkama? Vlezete se jeste do hlubokeho? Kdy vytahnete sportaky? Je mi jasny, ze sedet budou, az se to nauci, ale ja mam treba golfac plne polohovaci, tak premyslim, ze uz ho tam brzo supnu s fusakem, protoze v tom hlubokym uz je faaaakt narvanej. Na pulrocni kontrolu jdeme 3.10., tak jsem zvedava na miry, uz nosime normalne vel. 80 ~g~
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Ahoj vsem

24.9.2008 11:07:31
Ahoj,tak to mne mrzi s tou Elinkou,ze je nemocna.Nam uz to skoro preslo i kdyz jeste musim trochu odsavat,ale vypada to,ze uz jsme v poradku,tak jsem zvedava na jak dlouho.Jinak Hedelix je super.My jsme ho davali taky a moc se Krystofovi ulevilo.
Budu na vas myslet.
Jinak my se otacime docela hezky,ale hodne velky problem mame zase se spanim a to uz i v noci.Vcera za cely den nespal skoro nic a brecel a brecel a ja s nim.Dneska ,mylsim ted dopoledne taky delal caviky,ale usnul i kdyz s brekem,opet.Ale v noci á 2 hodiny vzhuru.Nastesti manzel je fakt hodny a vzal ho v pul 4 do obyvaku a hodinu uspaval i kdyz rano vstava v 5,nechava mne vyspat.
Vcera jsem byla opravdu vyrizena.Moc mi tady ted schazi maminka.Nebo aspon tchyne,nebo proste nekdo,kdo by mi pres den trosku pohlidal.Ale nic se neda
delat.
Mejte se dnes moc hezky a vsem nemocnym prejeme skore zotaveni.pa
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re:

24.9.2008 9:55:52
ahoj holky,tak jsme to neustály,dneska jsme byly u dr. a Eliška má hedelix a nějaká homeopatika,pamycon na rýmu,a dělali jí výtěr krku,protože ho má rudý,v pátek budou výsledky,vypadá to že se nám vrátil stafilokok.takže budem asi zase na antibiotikách a to je před necelým měsícem dobrala.Dneska je oknouraná a pořád pobrekává,ted´usnula tak jsem si sedla na chvilinku k PC.Když nemarodí jedna tak marodí druhá,jsem z toho celá unavená,nic mě nebaví.Otáčení nám taky pořád nejde,a včera jsem mluvila s kamarádkou má 6měs.chlapečka aten se taky nechce otáčet,chce si rovnou sedat.tak už mě to netrápí a jsem v klidu.Krásný den
Bára+Amálka 21.4.08 73495

Re:

23.9.2008 22:18:47
ahojky péto,
bud matýskem v klidu, amča se otočila asi dvakrát a víc už zase ani tuk! a s tím blinkáním....my byly kvůli tomu dýl v porodnici, vyhodila mi všechno, tenkrát hlavně ve spaní, bylo to šílený, měla jsem o ni hrozný strach, byla tak malička a jak to z ní lítalo, nám se to naštěstí po šstinedělí srovnalo, dávala jsem do mlíka nutriton, a pak abaštila normálně nutr.comfort, ted ublinkne tak do 10 minut po jídle ale je to minimum proti tomu co byla maličká! A jaká byla ta původní autosedačka, my koupili maxi cosi tobi, cca 5 tis. Kč, je super a snad i super poslouží ale my si ještě počkáme :o((( tak papa jdu užívat zaslouženého odpočinku, jeden den tu nejsem a tady takového čtení :-D:-D
Bára+Amálka 21.4.08 73495

Re: Autosedacky

23.9.2008 22:06:18
ahojky, trochu se zpožděním ale dřív jsem se sem nedostala.....malou vedle sebe nevozím a ani nebudu, když airbag nejde vypnout je to nebezpečný, asi si koupím nějaké to zrcátko, co se dá někam vzadu a já jí uvidím ve zpětném a nebo to už vydržíme a jak tak čtu asi je nejlepší vydržet ve vajčku co nejdelé achjooo :o)))))
zuza+12/97+02/99+24.4.08 72400

Re:

23.9.2008 21:29:27
Ahojte dlouho jsem tu nebyla vidím,že už nás je víc,Nějak nestíhám co holkám začala škola.Malá si nemohla zvyknout,že okolo ní se už tak nikdo netočí jak přes prázdniny.Ale už si zvyká nic jiného ji nezbude.Dnes jsme byly na 5-ti měsíční kontrole máme 8200g a 68,5cm dostaly jsme druhou Hexu a nastřelily nám naušničky.
5.10 jdeme na vítání jsem zvědavá čím se obec pochlubí,když šetří kde muže.
Co na vánoce zatím přemýšlím a sepisuji pak jen pře internet nakoupím.R^~s~
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re:

23.9.2008 20:32:01
Ahojky,
tak koukám a další dvě maminy no to je super.
No já mám autosedačky po Lence takže další už kupovat nebudeme, protože Lenka je už jen na sedáku a než ho bude potřebovat Julie, bude Lenka bez něj.

Vánoce zatím neřešíme, ale už pomalu přemýšlíme co budeme kupovat hlavně Lence tak už si pěkně vymýšlí no vždyť jí bude v listopadu 8let. A Julince koupíme samo, nějaký obleček, hračku a uvidíme. My moc dárků nekupujeme užíváme si hlavně tu atmosféru. ;)
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re:

23.9.2008 19:48:03
Ahoj Holky,
vitam tady Klarku.Ja dneska byla taky v bejbycentru,vid Petrus?
Koukali jsme na zidlicky na jidlo a docela se nam libi od Chicca.Stoji 3 tisice,tak uvidime.
Co jinak delate takhle vecer holky,?
Graace 72462

Re:

23.9.2008 19:22:15
Holky, moc děkuji za podporu. Jsem kvůli tomu Matýskovo nepřetáčení jako na trní...

Co se blinkání na bříšku týče, tak už jsem to tady jednou psala. Matýsek je od prvního dne hodně blinkací mimčo. Je na protiblinkacím nutrilonu, nicméně ani není všemohoucí. Když je na bříško, tak si pod sebou úspěšně tvoří rybníček ze slin a blinkáníčka. ~g~
Graace 72462

Re: Autosedačky

23.9.2008 19:19:10
Tak jsem se byla zeptat na ty autosedačky. Ta moje vyhlédnutá je z obliga. Nemá nejnovější atesty, takže není zrovna nejbezpečnější. Navíc má dost obrovský spodní upevňovací konstrukci, takže do naší třídvéřové dvěstěšestky by to opravdu nebylo to pravé ořechové. Nakonec jsme prodavačem dle našich potřeb a možností vybrali autosedačku jinou a do té půjdeme. Jedná se o Chicco Zenith 0+1, která je pro děti od narození do 18 kg. Je krásně polohovatelná, dá se sklopit jako vajíčko, jde v autě nasadit po směru i protisměru jízdy a stojí jen tři tisíce. Takže máme vybráno a k půlročninám jí Matýsek bude mít.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 36710  [Dalších 36540 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.