| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 36710  [Dalších 36530 >>]
Zlobidilko 82315

Re:

23.9.2008 19:14:19
ahoj, tak to máme úplně stejné, na bříško nemůžeme tak 30-60min po kojení jinak blinká, ale jakmile se položí na záda tak šup a je na bříšku. zatím spinká v košíku ale i v něm se otáčí. takže jsme koupili lehátko od fisheru co je až do 18kg pak jako houpací křesílko a v něm je po kojení tak 30min je to fajn :-)
hrúda 85616

ahojky o5

23.9.2008 14:40:05
Ahojky, dlouho jsem nebyla. Navíc mám teď staršího v nemocnici, trošku nervy.
Donutka +3+// 77327

Re: Autosedacky

23.9.2008 12:57:29
Ahoj Peťo,
jsem zvědavá, co se dozvíš o autosedačkách v obchodě. Já to zkoumala asi před rokem a půl. V crash testech vyšly nejlépe autosedačky Römer. Tehdy jsem vyčetla, že je lepší kupovat autosedačky pro jednotlivé váhové kategorie kvůli pohodlí - 0-13. 9-18,18 - 36.(nebo jak to přesně je). Až nám Jana odroste, tak koupíme podsedák a polštářek kolem krku. Není to úplně ideální, ale další autosedačku už kupovat nebudem.
popice+2kluci (08,10) 80415

Re:

23.9.2008 12:23:30
Péťo, neboj, Matýsek se Ti za chvíli bude točit, uvidíš. Nám zase dlouho trvalo, než Filípek začal pěkně pást koníčky. Pak už to šlo docela rychle. Teďka se mi pořád točí na bříško, jenže pak z toho ublinkává. Dělají vám to děti taky? Dávala jsem ho do postýlky po kojení na "vytrávení", nebo když jsem šla něco dělat, jenže on už se mi začal točit i v postýlce. Se vždycky přilepí na ty šprušle, někde si tam zahákne ručku a pak začne křičet. Dám ho zpět na záda a za chvíli je to to samé :-) . Jinak pořád plně kojím a chtěla bych ještě vydržet. Jsem taky alergik, tak uvidíme, jak se pak na 6mněsíční kontrole s Mudr. domluvím. Vánoce zatím neřešíme, na konci října nebo v průběhu listopadu se budeme stěhovat do nového baráčku, takže to bude náš dáreček. Jinak Mirko, jsme skoro sousedky, já teď bydlím v Kopřivnici ;)
Mirka, Zuzka 04/08, Luky 01/00 73882

Re: Taky jsme nové

23.9.2008 12:03:07
Naše Zuzka je veliká celkově. Je jí fakt plný kočárek:-). Když se narodila měla 3,85 a 52 cm. Já jsem celé těhotenství doslova projedla. Přibrala jsem 25 kg, ale už mi naštěstí zbyly jenom 3 kg. Když jsem se na sebe podívala, tak jsem nevěřila, že to můžu dát dolů.
Graace 72462

Re: Taky jsme nové

23.9.2008 10:32:35
Tak se nám to tu pěkně rozjíždí. Jupí, další nová maminka. Víc hlav, víc ví.

Mates měl v 5. měs. 69 cm a 8130 g. Nyní už má téměř 9 (podle domácího vážení). V klokance už ho nenosím. Mám klokanku do 9 kil a už když měl necelých 8, tak jsem s ním sotva funělo. O odrovnaných zádech také něco vím. Drobné, hbité mimčo jen tiše závidím. Mates je lenoch. Prvně se přenočil ze zad na bříško před 14 dny a od té doby ani ťuk. Válí se na boku, ale na břicho ne a ne. Přitom je na bříšku rád, pořád ho lákám, ale on se nedá. Čím víc se já snažím, tím míň se snaží on, takže už jsem rezignovala...
Zlobidilko 82315

Re: Taky jsme nové

23.9.2008 10:07:58
ty jo tak to jste začaly brzo, my chceme až později až od 8.měsíce, jsme o měsíc dřív a navíc oba rodiče alergici...
Mirka, Zuzka 04/08, Luky 01/00 73882

Taky jsme nové

23.9.2008 9:58:20
Jsme z Nového Jičína. Ještě kojím, ale už dlouho přikrmujem Nutrilonem. Od 4 měsíců dávám malé zeleniu a ovoce a minulý týden už měla i zeleninu s krůtím masem. Chutná jí fakt všechno, což jsem ráda. Horší by bylo, kdybych jí to musela nutit.
Zlobidilko 82315

Re: Taky jsme nové

23.9.2008 9:52:17
ty jo tak to jste velcí:-) vítejte. a okdud jste? a vy nekojíte neebo už přikrmujete? a jste pěkně šikovní teda :-)
Mirka, Zuzka 04/08, Luky 01/00 73882

Taky jsme nové

23.9.2008 9:49:50
Ahojte.Můžeme se taky přidat? Mám holčičku Zuzanku narozenou 6.4.2008.Je to taky takový náš cvalíček. Před 14 dny vážila 8,65 kg.Chutná jí totiž všechno co jí zkouším dávat.Jinak je moc šikovná. Přetáčení na záda a zpět zvládá úplně s přehledem. Spávala nám celé noci, ale posledních asi 14 dní se nám začala trochu budit. Nevím jestli nám rostou zoubky nebo co, ale zatím jsem v pusince nic nenašla.
Jinak vánoce jsme ještě nezačali řešit, ale už asi budeme muset. Celkem rychle se to blíží a nakoupit dárky pro dvě děti trochu času zabere. Máme totiž ještě Lukáška a ten už je trochu náročnější. V lednu bude mít 9 a tak už si trochu víc vymýšlí.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 36710  [Dalších 36530 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.