| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 36710  [Dalších 36520 >>]
Zlobidilko 82315

Re: Jsme tu nové

23.9.2008 9:40:17
jojo taky si říkám, že je to fajn, ona se moc sama nezabaví, baví jí to teda na bříšku, už píďalkuje:-) ale jinak se ráda nosí v klokánku a pozoruje okolí takže kdyby vážila víc tak nevím:-) kolik teda jste vážili vy? já mám měsíční kamarády co váží jak my :-)a jak se malá jmenuje?
Zlobidilko 82315

Re: Jsme tu nové

23.9.2008 9:25:32
a kde v Praze, že spí venku?:-) a co jinak už děláte, umíte, jak se jmenujete, kolik měříte, vážíte..:-) já mám pocitm že jsme tu nejmenší - 18.4. a před týdnem jsme měli 5,4kg a 60,5cm:-)
Graace 72462

Re: Autosedacky

23.9.2008 9:14:25
Ahojky,

já mám místo vajíčka vyhlídnutou autosedačku Line Multimax Plus 0-36kg(http://www.bejbycentrum.cz/?item=187). Tak jsem zvědavá, co mi k ní v obchodě řeknou. No, třeba jí nakonec nepořídíme. Co se vajíčka týče, tak náš cvalda v něm musí mít pokrčené nožičky, protože jak se vozí v protisměru jízdy, tak by je musel mít protlačené skrz opěradlo. ~g~

Novou mamču a její holčičku také vítám. Určitě nám napiš něco bližšího.
Zlobidilko 82315

Re: Jsme tu nové

23.9.2008 8:54:46
určitě - a určitě mluvím za všechny :-) odkud jste, a jak se máte ? :-)
Zlobidilko 82315

Re: Vánoce, chodítka, a tak

23.9.2008 8:51:53
ahoj, tak jste mě překvapily, já jsem ani nezaregistrovala, že by měly být vánoce nebýt vás.
co se týče autosedačky tak mám do 13kg a taky co nejdýl, i když se mi v ním malá pokouší sedat, zvedá hlavu, přitahuje se a tak :-)
a chodítka - teda všichni (doktorka, porodní asistentka, kamarádi...) mě varují, že je to naprosto nevhodné, ať se dítko naučí samo?
jinak jsme včera upíďalkovaly asi metr :-)) je to sranda se na ní dívat :-)
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Re: Autosedacky

22.9.2008 22:00:10
Sorry, ten dotaz byl pro Baru a Amalku ~f~
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Autosedacky

22.9.2008 21:58:25
Ahoj,souhlasim s Donutkou pokud jde o autosedacku proti smeru jizdy.Dokud si dite samo neseda,nemelo by sedet ani v aute a do 1 roku ma jeste malo sil,aby samo udrzelo hlavicku v pripade prudkeho brzdeni ap. My jsme Helence poridili v 9 mesicich autosedacku od 9 kg a prestoze jsme ji stale vazali proti smeru jizdy,neudrzela v ni pri usnuti hlavicku,ktera ji padala na prsa (ackoliv uz v te dobe sedela sama).Takze jsem odhodlana vydrzet s Viky ve vajicku,jak jen to bude únosné vzhledem k její délce ~g~
Jinak Peto,ty budes vozit Matyska v nove sedacce vepredu,prestoze tam nejde vypnout airbag?
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

Re: Vánoce

22.9.2008 21:32:50
ahoj vespolek.

Po menší pauzičce se optě hlásím. :-)
Koukám, že jsem ještě dost pozadu, já zatím ježíška neřeším. :-) myslím, že je ještě trocha času.. :-)

My jdeme za pár dní taky na půlroční prohlídku, dostaneme první hexa + náušničky, tak snad to naše kočička zvládne v pohodě. ~s~

Jinak mám pocit, že už jí nestačí moje mlíčko, nepláče hlady, to ne, ale už je taková mrzutá, častěji chce papat (někdy) a stoličku má míň často. Byli jsme dnes raději u mudr, že nechce jíst a mám zkusit přikrmovat. Takže zkoušíme, ale už víme, že nutrilon neeééé ~g~~g~Rv tak uvidíme, co jí zachutná.

~j~
Donutka +3+// 77327

Vánoce, chodítka, a tak

22.9.2008 20:29:22
Ahoj, právě mi tu zlobí dvě děti, tak budu rychlá :-)
Vánoce - dceři kolo a malýmu asi něco šustivého do ruky a nějaké autíčku s málo součástkami. Buď přes internet nebo z obchodu.
Chodítko - holky pozor na chdítka. Rozhodně ne takové, co se v něm sedí.Je z nich hodně úrazů a není to dobré. Lepší jsou ta, co se jich jen drží a chodí sami.
Autosedačka od 9 kg - já budu vozit malýho ve vajíčku, co to půjde, (i když už 9 kg za chvíli taky bude mít). Dceru jsme vozili v autosedačce na sezení až od roku a to už chodila. Je to větší zápřah na krční páteř.
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ahojky

22.9.2008 19:33:18
my máme autosedačku po starší dceři takže tu neřešíme.No a vánoční horečka už nastala,pro terezku kuchyn´ka a vybavení do ní,nějaká panenka s oblečky,hrací deka pro panenku a hlavně koníky,miluje je.Pro Elinku jsem sehnala hrací hrnec na mmb,takový jak se tam prostrkují ty tvary a ono to hraje,pak žirafu a smyslové kostičky nějaké knížečky ještě dokoupíme no a samozřejmě plínky nutrilonek a oblečeníčko.už se na to těším jak se holkám rozzáří očíčka až uvidí stromeček.jinak u nás nic nového.
Z hubnutím vám neporadím,měla jsem těhotenskou cukrovku u obou holek,u první jsem přibrala 3kg a u druhé 5kg,takže po porodu jsem byla na svojí váze a ted´mám 4kg ještě dole.:-D
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 36710  [Dalších 36520 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.