| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 36710  [Dalších 36690 >>]
Donutka +3+// 77327

relax

6.10.2008 11:27:23
ahok ambro, to máš dětí jako smetí. já mám 2 a čtvrt letou dceru a dubňáka Daníka. takže je mám pořád doma, včetně manžela, který pracuje z domova. pro sebe mám středu večer, kdy chodím cvičit. Jinak se věnuju dětem a domácnosti. manžel pak práci a stavbu našeho RD. Ale pomáhá a hlídá aspoň občas. A tak jednou týdně vezme počítač a Janu a jede k příbuzným na půl dne, takže relaxuju s jedním dítětem.~:-D odstěhovali jsme se do malého města před rokem, ale v kině jsem nebyla od narození starší dcery.~;((
Vokounka 87725

Re: Můžu ještě k vám?

6.10.2008 10:54:40
Tak super,já teď jen v rychlosti,protože musím k Dr.
Mám skoropubertáka,prvňáčka a Ferďánka 27.4.Ještě pořád plně kojím, ale už se těším, až začne baštit i něco jiného,že nebude tak závislej jenom na mně.A udělá si třeba výlet s tatínkem nebo si udělám výlet já,protože chvíli mít jen sama pro sebe a nevidět a neslyšet žádný dětátka potřebuju už jak prase drbání.A co vy, dostanete se někdy z domu? Třeba si zacvičit nebo do kina?
Ferda se otáčí jako ďas,má asi 7 a půl kila a před týdnem spadl MM z gauče,ale hned začal hurónský řev, tak jsme ho dva dny pozorovali víc a snad to nezanechalo následky~;)(Ale na MM to následky asi mít bude, byl z toho vyřízenej)Asi je to u nás už pravidlem,že mi musí všechny děti odněkud spadnout.Stalo se vám?
Jinak Pediatra mne už začíná podezřívat,že se chci vyhnout přeočkování,ale Ferda je pořád unudlanej, tak myslím, že by na tu nakládačku měl být úplně fit.
Moc vás zdravím a večer se sem vrátím,ahoj:-)
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: Můžu ještě k vám?

6.10.2008 10:42:54
Ahojky vítám tě tady,zase další mamina no to je super.
My se ještě nepřetáčíme,ani neválíme sudy.snad to doženeme.
V sobotu jsem Elišce objevila druhý zoubek,a na dnešek spinkala zase dobře,jedla v půl 2h.a pak vstávala v 7h.
akorát nás trápí opět rýmička,zbavily jsme se jí na 5 d¨nů.je to asi fakt tím počasím.
Jinak na půlroční jdeme až kolem 20.10.a když bude vše o.k. tak dostaneme první hexu.
Prevenar máme zdarma od státu,kvůli tomu bacilu a jak ležela na Aru.prý když je závažná nemoc tak to hradí stát,no raději bych si zaplatila prevenar než to co jsme zažily,pomalu se snažím na tu nemocnici zapomenout ale nějak to nejde.
U nás zase prší tak budem doma a hrát si.~;)~:-D:-)~s~
Renča, Erča04/08 a Verča02/10 86959

Re: Můžu ještě k vám?

6.10.2008 10:28:50
no jasně že můžeš,vítáme Tě tady.
Napiš nám něco o tom svém drobečkovi (nebo drobečcích), co už mu jde, nejde, jak papáte, kakáte, ....~;)
Vokounka 87725

Můžu ještě k vám?

6.10.2008 10:21:31
Ahoj,
moc ráda bych se k vám připojila, jestli mne ještě mezi sebe pustíte?Mně to vždycky trvá,než se osmělím a pak už je skoro pozdě:-)
Renča, Erča04/08 a Verča02/10 86959

Re: dieta a kojení:-(

6.10.2008 9:53:51
Ahoj Míšo, pokud se Ti nevzteká přes den hlady, tak je to v poho. My jsme se taky v noci budili co 2hodiny, vylezl zoubek a vstáváme jen 2x za noc a stoličky máme různobarevné, ale tak 4-6 za den :-).
Donutko gratulujeme k půlvýročí.
Jinak se koukám, že jsme proti Vám drobečci, my jdeme k dr v úterý, půlrok máme ve středu a jsem zvědavá, jestli budeme mít 7kg a nebo ne~:-D.
Mirka, Zuzka 04/08, Luky 01/00 73882

Re: půlročci

6.10.2008 9:51:53
Zdravíme všechny maminky a miminka. Taky máme dneska půl roku. Zuzka se taky zatím moc neplazí, ale super válí sudy. Když se chce někam dostat, tak se tam jednoduše doválí.Je to docela legrace~:-D.Jinak zoubek zatím ještě nemáme, tak jsem zvědavá, kdy se dočkáme. Už nám zase Zuzanka spinká celou noc, takže paráda.R^
Donutka +3+// 77327

půlročci

6.10.2008 9:09:46
Gratulujem všem půlročkům :-) Nám je dneska také půl roku. Do poradny jdeme ve čtvrtek, tak uvidíme, jaká bude rýma, jestli to bude na 2. hexu nebo ne a také jsem zvědavá na váhu, zda pokoříme 9 nebo ještě ne :-) (radši ne...) Daník válí sudy, a točí se na břiše. Neplazí se, tak tady jsme asi jediní kouleči :-) a olizuje všechno, na co přijde. Slabiky nezdvojuje, takže si moc nepokecáme. Jinak celkem v pohodě. Akorát už zase kaká 2x týdně.
Donutka +3+// 77327

Re: dieta a kojení:-(

6.10.2008 9:01:10
ahoj Miso, změna kakání může být i změnou stravy nebo taky bojuje s tvojí infekci. nám se to stalo o prázdninách o dovolené. pokud je jinak v pohodě, tak to asi není potřeba řešit R^
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215

Re: dieta a kojení:-(

5.10.2008 22:23:28
Ahojky Miso, mne se malej taky ted budi caseji, castecne to pripisuji ryme, ale take zoubkum, muze to byt v tomto obdobi vselicos...Jen jsem te chtela uklidnit ohledne toho, ze mala vypila trochu krve. Klid, taky se mi to stalo, i kdyz asi ve 3 mesicich. Taky jsem vystrasene studovala na internetu a odpoved nasla na www.kojeni.net. Nemuze se nic stat, pouze zaludek tu krev nezpracuje, takze je normalni, kdyz ji vyblinka. Mne se stal navic trapas, ze se mi tenkrat poblinkal na kalmetizaci, ted ta krev v tom, no divali se na me vselijak ... A druha vec - zelena stolicka neni urcite hladova !!!! Hladova stolice je hneda a zapacha. Ve vasem pripade je to asi z duvodu casteho nocniho kojeni, pokud pije jen kratce, vezme si predni mlicko, ktere je jen na zizen a ze ktereho muze zelena stolicka byt. My jsme ji mivali takto v lete ve vederech, kdyz jsem kojila po troskach opravdu casto...Dalsi duvod je napr. prebytek mlecnych vyrobku ve strave matky, ale to se te asi vzhledem k diete netyka, co?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 36710  [Dalších 36690 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.