| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 36710  [Dalších 36470 >>]
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

ahoj holky

18.9.2008 16:27:17
ahoj,tak dneska je to s Krystufkem lepsi.Uz neni tak moc zahleneny a taky je veselejsi.Ma dneska svatek,tak mu musim neco jeste koupit,nejakou hracku.
Chtela jsem se zeptat,id kdy je muzeme posazovat do zidlicky na krmeni?
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: ahoj

17.9.2008 21:21:50
Ahojda holky,
vítám taky novou maminu.
No zítra jedeme k doktorce na kontrolu na 5 měsíční a na očkování. Máme být už v sedm u ní tak musímme brzo vstávat.

S jídlem je to u nás při starém papá, ale jak vidí lžičku tak řve a jak vidí opět flašku tak je vše ok.

S rýmou taky se hlásím, že ji Julie chytila samozřejmě od Lenky. No ale musím říct, že bez teploty a moc nám pomohly kapky do nosu Libenar. Vzorek jsem měla z porodnice a další jsem koupila a kapala často a odsávala a moc nám to pomohlo. Tak doporučuji vyzkoušet R^ ;)
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ahoj

17.9.2008 16:52:59
Ahoj martino,léky zaberou a bude to lepší,říkám si když budou prckové sedět a víc se pohybovat,že to zvládneme líp.My chroptíme nosánkem už 3 týdny ale na ORl nám řekly že vše v pořádku,že trošíčku rýmička nic neznamená,protože pořád miminka leží.tak jsem zatím v klidu.Jak jsme byly tenkrát v nemocnici(psala jsem to tu)tak to měla Eli žlutozelenou hustou rýmičku.ted´má jen takový bílý až průhledný hleníky.tak snad už se toho brzy zbavíme.Doporučily nám odsávačku na vysavač,mají jí v lékárně stojí okolo 330kč.a je fakt super během pár vteřin máme odsáto a ani Eli nepláče.:-D:-D:-D
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re: ahoj

17.9.2008 13:58:28
Ahoj Baro,mo dekujeme.Ted spinka ,tak uvidime,jestli se to zlepsi zitra.Snad jo.
Bára+Amálka 21.4.08 73495

Re: ahoj

17.9.2008 13:55:58
Ahojky Marti,
tedy to je mi malýho hrozně líto, já mám z nachlazení pěkný obavy, neumím si představit, že bude mít jen rýmu natož něco víc, u těch maličkých, je to děs, jsou tak bezbraný, navíc jim nezbývá nic jiného než plakat a být mrzutý, no určitě nás to přes zimu taky čeká a bojim bojim.....vám přeju at se brzo uzdravíta a at v noci trošku spíte......chudáček malinkej :o(
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Lozeni

17.9.2008 13:22:54
A kdy teda zacnou ty nase deticky tak nejak lozit normalne.V 7 mesicich?
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re: Re:

17.9.2008 12:36:06
Renco 81
My jsme se narodili 10.04 v C.Krumlove.Vaha byla 3695 a 51cm.Ted mame kolem 7 a pul a 68,5cm.Jinak blizko Fridku Mistku mam kamosku.V Zelinkovicich.
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

ahoj

17.9.2008 12:34:15
Tak mame zanet nosohltanu.Doktorka rikala,ze davat 3Xdenne paralen,ja mam teda sirup,kapky do nosu,odsavat,vetrat a hlidat,aby nedostal zanet stredniho ucha,takze parada.Fakt si hlidejte miminka,protoze jak jeste neumi smrkat,tak to je hruza,jak chrochta uplne.je mi ho moc lito.Snad to bude za par dni v pohode.
R^
Renča, Erča04/08 a Verča02/10 86959

Re: Re:

17.9.2008 11:28:25
Ahoj,tak to máš teda kus chlapa. My jsme začali koupat při 37stupních(tak jak se doporučuje) a to asi 2měsíce a malá pořád brečela a jak jsme ji vyndali, tak byl klid a pak jsem se někdy dočetla, že to některé děti dělají ať zkusím studenější vodu. Tak koupeme ve 32stupních, někdy i méně, a je moc spokojená a je z ní malá vodnice. Hrozně ráda se koupe, kope nožkami a kolem dokola je pak potopa. Pokud bude dost velký zájem, tak nám otevřou plaváčka v nemocnici v Ivančicích, tak snad to výjde, moc bych chtěla chodit, už teď se těším(do Brna to máme z ruky a blíž nic není).
Graace 72462

Re:

17.9.2008 9:17:40
Ahojky!
I já mezi námi vítám novou maminku a její dcerušku. Je super, že se takhle krásně rozrůstáme.
Můj Mates je obřík, resp. kulička. V 5. měs. měl 8,13 kg a jen 69 cm. Nutrilon mu evidentně svědčí. Ale teď už máme dávky mlíčka menší, jak dáváme příkrmy. Náš jídelníček nyní vypadá asi takhle: v pět ráno 150 ml Nutrilonu AR 1, v osm ráno stejná dávka mlíka, v jedenáct malá skl. (125 g) ovocné přesnídávky, v jednu malá skl. (125 g) masozeleninového příkrmu + 60 mlíka, v půl pátý zase 150 mlíka a v osm 160 řídké kaše z flašky (první kaše - obilno-mléčná od Nutrilonu od 4. měs.).
Nachlazení se nám zatím úspěšně vyhýbá. Nevím v jak teplé vodě koupete děcka vy, ale mi ve 30 stupňové (příprava na plavání, kde je voda 28-32 st.). No, začínali jsme na 38 st., pak jsme dlouho koupali na 34 st. a teď už jen ve 30. Aspoň bude Mates otužilý. Ovšem, já bych se v tak studené vodě opravdu s tak velkou radostí jako Máťa nekoupala ani náhodou. Mě skoro zebou ruce, jen když ho koupu. :-D Máťovi to nevadí, je v pohodě, koupání zbožňuje.
Co se přetáčení týče, tak prvně to bylo u nás v sobotu (jen jednou), pak to zopakoval ještě v neděli (opět jen jednou) a od té doby zase ani ťuk. Jen se občas dostane na bok. Nejíc však trénuje, když je jen v plínce, tak asi budeme muset doma víc topit, aby mohl být téměř nahatý, aby se rozpohyboval nebo já fakt nevím.
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 36710  [Dalších 36470 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.