| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 36710  [Dalších 36460 >>]
Renča, Erča04/08 a Verča02/10 86959

Re: Vitame novou maminku

17.9.2008 8:48:30
Tak Erinka měla termín na apríla, ale ven se jí nechtělo a tak se narodila až 8.4. a byl to prcek malý (měla jen 2500g a 46cm), takže na přenošené dítě malinko. Jinak teď už to trochu dohnala, má 6,3kg a 62cm (jen orientačně co jsem zvážila a změřila doma). A kdy jste narození vy a kolik teď máte?
Jinak Erča zatím to počasí zvládá v pohodě, jen mi a manželovi je nějak divně. Mě škrábe v krku, tak doufám že to přejde a že to malá nechytne.
Jinak pocházím z Frýdku-Místku a teď bydlíme v Ivančicích.
Mějte se krásně a ať jsou ty Vaše zlatíčka co nejdříve v pohodě.
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ahoj

17.9.2008 7:56:08
Ahoj dej vědět jak jste dopadly,Eli zatím teplotu nemá ale rýma nám teče z nosíku hodně,a to je 14dní po antibiot.Terezka se zatím drží ale je mi jasný že to chytne taky.Kašel docela ustál,ale jestli to do pátku nepřejde tak jdeme také navštívit dr.ta bude mít radost,včera jsme začali něco na imunitu pro malinkou,je to na měsíc a od 1.10 začínáme s Terezkou Ribomunyl.tak jsem zvědavá.Držím palečky na brzké uzdravení.~k~~k~:-D:-D;);)
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

ahoj

17.9.2008 7:05:39
Tak jsme celou noc odsavali a skro vubec nespali.Mel trosku i teplotu,tak se chystame k dr.Ach jo,je to hruza.Snad to brzy prejde.
Jsem uplne odrovnana a nevyspala.Drzte palce.hezky den.papa~g~
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re: Vitame novou maminku

16.9.2008 19:45:44
My davame hedelix,je to z brectanu a dava se jednou denne,rano,ne na noc.Je to fakt hnus to nastydnuti.
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: Vitame novou maminku

16.9.2008 19:14:23
Ahoj taky vítám novou maminku.
já jsem z Roučkovic to je u Pacova okres Pelhřimov.
Rýmu má Eliška taky a dneska začala pokašlávat,jaký sirup dáváš?ta změna počasí jim nesvědší,dneska jsme byly na půl hodiny venku a bylo to na zimní bundu.prý se má ale oteplit tak to bude super.S otáčením stále nic ale na bříšku se staví na ručičky a hejká .
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re: Vitame novou maminku

16.9.2008 16:07:31
Ahoj nova maminko,vitame te tady.
Kdy se Erinka narodila?Myslim presny datum.
My ted bojujeme s rymou a kaslem.Ta zmena pocasi Krystufkovi neudelala dobre,tak odsavame a davame kapicky a sirup.Snad nebudeme mit i horecku,to bychom museli k dr.Jinak Krystof ma na obed vzdy zeleninku a odpoledne ovoce.Dnes mel mrkev,jablicko a bananek.Vsechno jsem to smichala spolu a pomlaskaval.
Premyslela jsem,jestli s nim mame ven,ale kdyz ma tu rymu,tak radsi jeste dneska a mozna ani zitra ne.Jinak ja a Petra jsme z C.Budejovic.Je tady jeste nekdo z CB,nebo pobliz?
Zacina pekna zima,co?Jsem zvedava jak to budeme zvladat dal,kdyz uz ted mame tady nachlazeni.Snad v pohode.Uvidime.Hezky den maminky.Martina~k~~k~~k~
Renča, Erča04/08 a Verča02/10 86959

jsem tu nová

16.9.2008 14:50:29
Tak jsem konečně našla stránky kde chodí hodně maminek od stejně starých dětí a koukám že moje Erinka je skoro stejná. Otočit se ne a ne, a za ručičky se krásně přitahuje do sedu a někdy i mockrát za sebou a teď to začala zdokonalovat a začíná se přitahovat dál až do stoje. Jinak taky jenom pořád kojím a celkem jsem zvědavá jak to pak zvládnu s tím jídlem. Jinak my usínáme před půl osmou, poprvé se budí kolem půl jedné, pak půl čtvrté a v šest vstává, hodinu je vzhůru a pak schrupne ještě shruba na 2hodiny. Taky se naučila speciální "plazení" po dece, udělá most, odrazí se nohama a to několikrát za sebou a když je mimo deku tak začne pískat, posunu ji zpátky, ona vyplázne jazyk a jede na novo, takže to je legrace.Takže tak u mě, už se těším až s Vámi budu vykecávat (teda pokud mi to moje princezna dovolí). Papa
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ovocný příkrm

16.9.2008 8:08:09
Ahoj Péťo,tak to ti malý přibírá pěkně kilo za měsíc,Eliška tak 60dkg.Taky co dávám zeleninu a přesnídávky tak se nám snížila dávka mlíčka tak o 100ml,ale čajíku má pořád stejně kolem 300ml.Taky jsem zkusila štávičky a ty jí moc chutnají.~k~~k~
Graace 72462

Re: ovocný příkrm

15.9.2008 20:22:08
Mates právě papal zeleninu od 9.8., pak jsme přešli na masozelinový příkrmy a včera jsme právě přidali ovoce. Kojený byl asi 12 dní, pak nutrilon HA, nyní nutrilon AR, ale zatím dávám jedničkový, pokračovací zatím ne. Lžičkou papá krásně, dávky mléka se nám tím pádem zmenšili, k večeři má obilno-mléčnou kaši, tak jsem zvědavá, jak bude teď přibírat, zda to bude pořád kilo za měsíc nebo už to bude lepší.
Lenka-Martin4/06, Pavlínka4/08 83678

Re: ovocný příkrm

15.9.2008 16:37:45
ahoj, příkrmy zatím odkládám. ráda bych začala až od 6 měsíců zeleninou a pak až ovocem. zatím jen ochutnala rýžovou kaši a fenyklový čaj
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 36710  [Dalších 36460 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.