| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 36710  [Dalších 36440 >>]
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: cucání palce u nohy

12.9.2008 9:06:46
omlouvám se za překlepy~k~
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: cucání palce u nohy

12.9.2008 9:03:59
Tak tp Filípek si hlavičku počůral už několikrát a jrdnou to zvládl trošku i do pusiny. ~g~
Graace 72462

cucání palce u nohy

11.9.2008 21:25:39
Ahojky!
Tak si dneska dopoledne Matýsek krásně cucal paleček u nohy. Když jsem ho vybalila z pleny, hnedka chňapnul nožku a šup s palcem do pusy. Když jsem přišla s foťákem, tak už to neudělal. A také jak byl rozbalený a tak si tam hověl, tak najednou čůrání a přímo na jeho obliček a bodíčko. Hnedka jsem ho šla umýt a on se řechtal jako o život.
Žádné další novinky nemáme...
Zlobidilko 82315

Re: otáčení

11.9.2008 17:42:17
naprosto chápu - já jsem jen pro mlíčko, ale tchýně fyrt - je jí edro dej čajíček, dej jí šťávičku z mrkve, tu já davala dětem od 6.týdne! a na večer už klidně můžeš kašičku (máme necelých 5měs. apod...) :-)
sasanka+2 63109

Re: otáčení

11.9.2008 17:18:16
Peto může mít reflux ten mizí sám většinou když se děti začnou posazovat...
S těma příkrmama můj názor je že není kam spěchat...alergologové dnes doporučují začínat spíš déle a to i u nekojených dětí...jen moje babičky to nejsou schopni pochopit a pořád se ptají kdy už bude papat polívčičku....:-D
Bára+Amálka 21.4.08 73495

Re: otáčení

11.9.2008 15:20:05
Ahojky,
tak mě se Amálka poprvé přetočila v pondělí ale od tý doby zase nic, ale už jsem v poklidu, vím že to dokáže, tak až se jí bude opravdu chtít, začne to dělat:-D my byly dnes na posledním očkování a 5ti měsíční kontrole a malá má 6,6 kg a 68 cm, tak vcelku v pohodě........a doktorka mi řekla že místo kaše na noc mám raději dávat nutrilon extra, tak se mi zdá že je pro příkrmy až odšesti měsíců i když nekojím, tak nevím nevím ale jí kaše chutná, tak se musím rozmyslet..... přeji všem krásný slunečný den, určitě jste všechny někde v parcích :-Dpapa
Zlobidilko 82315

Re: otáčení

11.9.2008 11:45:25
přesně tak každý dělá něco jiného my se můžeme rozplynout když na hrazdičce kopne do hračky :-)) jo a s tím bříškem jsem tu onehdá někomu radila - a prý to zabralo - dát ho tak aby u toho viděl na TV - naše si za TV může hlavu vykroutit :-))
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: otáčení

11.9.2008 10:27:31
Ahoj holky,tak jsme včera byly na kontriole v Praze motol,Eliška dopadla dobře a střihli jí i uzdičku pod jazykem,bála jsem se toho ale Eli to zvládla na 1*.a jak jí to střihly tak ted´na nás pořád vyplazuje jazyk a cucá si ho,přežvikuje,je na ní super pohled.Ještě jsme se neotočili ale je to na dobrý cestě.Krásný den
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215

Re: otáčení

11.9.2008 9:32:44
Presne tak - nejhorsi je zacit srovnavat a pak se z toho nervovat. Vsak oni se nam jednou - driv nebo pozdeji - otoci, rozmluvi, rozbehnou vsichni :-) Max je zase porad jen na zadech, na brichu neni rad od narozeni, tak si rikam, ze nema motivaci se na neho otacet :-) Pod hrazdickou radi, nekdy vsechny ty sundavaci zviratka litaji na vsechny strany :-) Ale otocit se, to neeeee :-) Muzu ho motivovat jak chci, hracky, ja, zvuky, hlavu si muze ukroutit, ale telicko ne a ne se pohnout :-D Taky si rikam, ze ti kluci jsou celkove zpomaleni, vsak to zname, ze jo? ~k~
Zlobidilko 82315

Re: otáčení

11.9.2008 8:52:56
ahoj, no tak tady je jasně vidět jak je každé mimčo jiné, my se sice tři týdny otáčíme (včera i na druhou stranu :-)) ale žvatlat se jí moc nechce. jenom nadává = je na bříšku už je unavená tak fakt začne nadávat. je to sranda...vydrží jí to tak 15 min než se rozbrečí :-) jinak vydává nějaké zvuky když s ní blbneme a občas se nahlas zasměje. jinak jsme teprve včera poprvé kopali nožičkma do hraček na hrazdě (která ji přestala bavit když se začala otáčet, protože na zádech prostě nevydrží) a nějaký šahání na nožičky nedejbože cucání (což dělají děti kam chodíme cvičit) nehrozí :-))
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 36710  [Dalších 36440 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.