| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 36710  [Dalších 36420 >>]
Zlobidilko 82315

Re: Re

9.9.2008 20:27:06
ahoj, my jdeme na vítání občánků teď v pátek tak jsem zvědavá :-)
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re

9.9.2008 18:48:53
ahoj,my na vitani obcanku jeste nebyli,tak jsem zvedava,jestli dostaneme pozvanku.No my mame stejny problem.Krystof se budil jednou v noci a hnedka po krmeni usnul a vzbudil se az rano,nebo obcas az rano a ted se to otocilo,budi se 2X,3x v noci a nevime proc.Jinak z tim mlickem 2,pockam az do 6 mesice a pak zacneme.Jeste se poradim s dr.
sasanka+2 63109

Re: vítání občánků

9.9.2008 18:29:32
Nám přišla dnes pozvánka na vítání občánků jdeme 23.9. tak jsem na to zvědavá a celkem se i těšim...:-)
S režimem jsme na tom bídně...jakž takž máme jídelní ale stejně pár dnů ho udržíme a pak ho Mates zase překope...Večer jde spinkat,budí se...někdy víc někdy míň...Do víkendu usínal krásně sám a z ničeho nic začal řvát...klidně nezabere přes 2 hodiny ječí jak tygr a chce furt chovat a já jen zírám jak se z hodného miminka stalo naráz uřvané...no snad ho to přejde...:(
A mám dotaz pro nekojící kdy budete přecházet na dvojku mlíko?Hned v ukončeném 4. měsící nebo až s příkrmama?
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: vítání občánků

9.9.2008 17:43:11
Vítání občánků jsme absolvovali v květnu čtrnáctého. Byli jsme tam nejmladší.

Julie dostala pamětní list, poukázku na 400kč v DM drogerii a hračku takového medvídka, já jsem dostala kytičku. Musím říct, že to bylo moc fajn u nás se tato tradice obnovila před čtyřmi lety, takže s Lenkou jsem to nezažila.
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: uspávací rituál atd.

9.9.2008 17:39:34
ahojda holky,
no mi jakžtak rituál máme, budí se kolem pátý hodiny dostane flašku, pak jdeme ještě spát na tři hodinky, tedy Julie v týdnu už pomalu chystám věci Lence do školy, a začíná nám tři hodinový interval, který končí večerním koupáním kolem půl sedmé pak dostane kaši a jde spinkat.

Uspávací ritual máme vždy koupání, kaše, postýlka, snažím se dodržovat hodiny ~j~
Graace 72462

vítání občánků

9.9.2008 15:31:38
Ahojky!
Tak jsme dneska absolvovali vítání občánků. Bylo to celkem prima vidět ostatní mimča. Musím uznat, že jsme byli jednoznačně největší - nejkulatější. Mates dostal pamětní knihu a pamětní list, já oranžovou růži a tatínek vizitku, kde si máme vyzvednout fotky...
Už jste někdo také byli na tomto obřadu?
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re: uspávací rituál atd.

9.9.2008 11:38:05
No s uspavanim je to docela problem.Ja se ted snazim ho naucit,ze se vykoupe,napapa a lehneme si spolu do postele,on si povida,pak ho dam k prsu,ale uz nemam moc mlika,tak si nechavam i caj a on u toho usne.Ale do ted jsme museli vecer vzdy houpat.V noci se budi tak 2X,3X,takze asi tak.A musime stale zavinovat,protoze se budi rucickama.
A+E+L+L 72017

uspávací rituál atd.

9.9.2008 11:23:13
Ahojda, tak my taky s režimem nic moc. Jistotou je to ,že Luky usne mezi 20-21 a vzbudí se mez 7-8. V noci kojíme jak kdy, takže žádná jistota.
Snažím se zavádět večerní rituál - koupání (čas dle předchozího krmení) - kojení - postýlka. Někdy usne sám u prsa, někdy za chvilku v postýlce a jindy křik a řev třeba i 45 minut.
Jak jste na tom vy s uspávacím rituálem?
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

ahoj

9.9.2008 11:10:20
ahoj holky.my tak nejak rezim mame.Rano vstavame tak kolem 7,v 8 jdeme ven do pul 10,to spinka tak pul hodinky v kocarku,az se vratime,tak si hrajeme a v 10 mu davam mrkvicku a mlicko.Az se napapa,tak ho nechavam si jeste broukat a hrat si a kolem 11 jdeme spinkat do 13hodiny,tak nejak zhruba,nekdy i dele.Odpoledne zase venku a vecer kolem 7 se napapa a v pul 8 spinkat.Ted se nam budi v noci vic krat,asi,jak jsme se prestehovali a vratili z dovolene,tak to bylo moc zmen najednou.Ale snad se to upravi.18 budeme mit svatecek,tak musime koupit nejake darecky a take uz myslim na vanoce a moc se tesime s manzelem,ze uvidi stromecek a vsechno kolem.
Hezky den.Martina
Zlobidilko 82315

Re:

9.9.2008 9:16:12
teda koukám, jak ukládáte svoje dítka brzo, to naše chodí po 21...jinak na plavání už chodíme přes měsíc a malou to hrozně baví, tak držím palce...chodili jsme i na masáže a teď doma masíruju to má taky ráda a teĎ ještě chodíme na cvičen to jí taky baví. a ve čtvrtek jdeme zkusit "hudební školičku" ona je ráda mezi dětma tak uvidíme :-)
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 36710  [Dalších 36420 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.