| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 36710  [Dalších 36410 >>]
popice+2kluci (08,10) 80415

Re:

9.9.2008 8:55:18
ahojte maminky, Filípek je teďka taky nějaký ukňouraný. Po probuzení je to sluníčko, ale cca za hoďku už je nějaký mrzutý. Jindy to tak nebývalo, tak doufám, že to zase brzy přejde. Jinak denní režím nemáme, protože někdy taky spí 3xpůl hoďky, jindy i 3hodiny, takže záleží, jak a kdy si přispí. Ale večer většinou kolem 8 kojím naposledy a pak jde spinkat.
Asi před 3 týdny jsme začali chodit cvičit na rehabilitace. Poslala nás tam neuroložka. Byli jsme tam na kontrole ve 2,5měsících, protože Filípek se narodil se sňůrou kolem krku, tak k vůli tomu na kontrolu musel. No a ona nás poslala cvičit. Zdálo se jí, že ve 2,5měsících moc neudrží hlavičku :-©. Když jsem řekla, že doma mi vydrží více, tak prý že mi věří, ale aby se nic nezanedbalo, tak nás poslala cvičit. V čekárně jsem kojila a po papáni mi usnul a probudil se, jak jsem ho položila u dr. na lehátko... Ona ho převrátila, on rozespale zvedl hlavičku a položil a ona ho hned převrátila na záda... No, nicméně jsme cvičili jen takové normální cviky, Filípkovi se to líbilo. Je fakt, že trošku zaklání hlavičku, ale to v té době ještě nedělal. Jenže teďka od pátku mi sem tam začal zvedat pánev (opře se nožičkama do podlahy a špulí bříško), takže jsme dostali cvik od Vojty:( . Takže mi držte palce, ať to zvládnem cvičit.
A poslední příspsěvek, zítra jdeme plavat, tak jsem na to moc moc zvědavá. Už se na to těším.
Tak ať vám prcci rostou a jsou zdraví
Graace 72462

Re: nějak to tu vázne

9.9.2008 8:42:16
Však on Mates vstává v pět, ale dostane lahev a pak obvykle ještě usne a spí tak do čtvrt na osm.
Zlobidilko 82315

Re: nějak to tu vázne

8.9.2008 22:11:46
tak to my i papáme každý den jinak někdy usne a prostě vydrží i 4hod, když je vzhůru tak třeba po 2...denně nekoupeme ale umyjeme převlíkkneme do pyžama a tak to kolem 21 pak nakojit a spát. kdybysme jí dávali spát v 8 tak je v 5 vzhůru takhle vydrží do 7-8 to s ní jsem radši vzhůru večer. závidím "dlouhospací" dítka :-)
Graace 72462

Re: nějak to tu vázne

8.9.2008 21:13:26
Jo jo, také slintáme hotové potoky. Když je na bříšku, tak to po chvilce vypadá, jako bych ho dala do kaluže. S tím křupáním kostí jsem ráda, že je to normální, že to mají i jiná dítka. Co se režimu týče, tak mi máme pravidelný ten papací režim (náš Otesánek se o jídlo nikdy neošidí, i kdyby předtím spal jen pět minut). Také máme pravidelné to, že denně koupeme v půl osmé a v osm už Mates zůstává sám v postýlce v pokojíku. Jinak doby bdění a spánku přes den máme každý den jiné.
Zlobidilko 82315

Re: nějak to tu vázne

8.9.2008 20:45:39
no nějak se to tu zadrhlo...:-) hele v nás křupe taky a dr. mi řekla, že je to normální. jinak máme ošklivou vyrážku na krku - a malá se mi budila od 2 od rána a vrtěla s hlavičkou, dr. řekla, že by to mohlo být od té vyrážky dostaly jsme mastičku a prý ať zkusíme spát v roláku a zabralo to...asi to nesvědí ta "kůže na kůži". už máte někdo pravidelný denní režím? my jakžtakž noční (i když opravdu jen jakž takž :-) ale den je každý jiný. někdy spí jen 3x půlhodinu, někdy spí 2,5hod v kuse a pak ještě třeba dvě hoďky, nikdy nevím..co vy? a taky vám ty dítka tak strašně slintají? to jsou potoky :-)
Graace 72462

nějak to tu vázne

8.9.2008 20:12:47
AHOJKY MAMINY!
Jak se máte? Co dítka?
U nás se žádné převratné změny nekonají. Jen poslední dny je Mates hodně ukňouraný. Také jsem si už před časem všimla, že mu dost "křupe" v kloubech - nejvíce v ramenou. Nikdy si nevzpomenu se zeptat, jestli je to běžné. Ale předpokládám, že je to tím, jak roste.
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

ahoj

7.9.2008 20:12:19
ahoj,ja kupuju od hippu a obcas take od hame a kdyz nahodou nemam nic,tak mam v zasobe take cajik fenykl od ciperky a je fakt moc dobry.jinak my se uz od patka tocime taky,teda od ctvrtka,ale stale nam nejde zaspavani a hlavne se v noci budime i 4X
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: kojení, přetáčení a chrápání :-)

7.9.2008 19:33:13
Ahojda holky,
tak máme výkend úspěšně za sebou.

Zlobidílko moc jsem se tou historkou a malou pobavila. Hlavně, že to mlaskání na malou zabere :-D. Naše Lenka taky chrápe a to má mandle pryč a kolikrát na ni musím houknout, aby přestala, protože je to z pokojíčku slyšet a chrupe. ~j~

Julinka se na bok již přetáčí dlouho,ale a bříško úplkně se jí to povedlo v pátek večer a hrozně potom začala řvát asi jak se lekla co to udělala. ~j~.

Šťávičky kupuju od Hami, ty nám vyhovují, ale hlavně jí dávám napít čajík fenyklový jmenuje se čiperka a koupila jsem ho v lékárně.R^
Zlobidilko 82315

Re: kojení, přetáčení a chrápání :-)

7.9.2008 18:20:32
taky nám dr. říkala, že jak jsme o měsíc dřív, že ho musíme odečítat, a v něčem je to pravda (v chytání hraček jsme začali o ten měsíc dřív a ještě jsme neobjevili nohy a tak...), každé mimi je jiné ale jsou naše a máme je rádi :-) je zajímavé sledovat jak každé dělá něco jiného ne? :-)
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: kojení, přetáčení a chrápání :-)

7.9.2008 17:55:22
doktorka nám taky říká.že máme čas,protože malinká proležele od šesti týdnů 24dnů v nemocnici,z toho jsem jí 16 dnů nemohla pochovat protože byla na přístrojích,pást koníčky začala taky dýl,ale všechno krásně dohání je to bojovnice a šikulka.každé mimi je jinéé ale tak v roce se všechny doženou a pak není znát které začalo dýl sedět nebo se otáčet.Krásný zbytek neděle.
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 36710  [Dalších 36410 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.