| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 36710  [Dalších 36400 >>]
Zlobidilko 82315

Re: kojení, přetáčení a chrápání :-)

7.9.2008 17:41:10
to se neboj, malá se na boku "houpala" tři týdny než se jí to povedlo :-)
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: kojení, přetáčení a chrápání :-)

7.9.2008 16:04:57
Ahojky,tak to je šikulka,nám se to ještě na bříško nepovedlo,na bok to jde ale přehoupnout prdelku né a né.:-D
Zlobidilko 82315

kojení, přetáčení a chrápání :-)

7.9.2008 11:14:43
ahoj, tak koukám, že nemám moc čím přispět. Plně kojím, takže žádné příkrmy ani šťávičky neřeším zatím. Oproti všem jsme prcci - 5,3kg a 59cm (narozeni jsme 18.4. 2,95 a 44cm - o měsíc předčasně). Malá už se přes dva týdny přetáčí na bříško, mám pocit, že tam tráví většinu dne, hraje si na něm, bere si hračky, prostě tam "bydlí" :-). A jedna historka pro zasmání - malá docela chrápe, a večer jsme šli spát a ona chrápala tak jsem na ní zamlaskala a ona přestala :-) Manžel mi nadává, že se to dělá na 50i leté chlapy ne na 4,5měs miminko :-)) Hezký víkend :-)
Graace 72462

štávičky

6.9.2008 16:10:40
Ahojky!
Mates prostě nechce pít nic než to mlíčko. Vodu, čaj či naředěné štávičky nejsou jeho hitem, tak nevím, nevím, jak ho naučím pít. Snažím se mu to mezi jídlem dávat, ale on se přisaje a jak zjistí, že to není mlíko, tak plive. To už musí být vážně extra vedro, že si dá.
P.S. Na Hipp jsem viděla v telce jednou špatné recenze, takže z něho mám strach. Skleničky kupuji od Hami a šťávičky také. Čajík sáčkový - bylinkový od Lerosu. Mlíko Nutrilon AR1, kaše též od Nutrilonu.
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ahoj holky

6.9.2008 12:08:48
Ahoj zatím jsem nezkoušela ale máme koupený taky od Hipu.zatím pije bylinkový granulovaný,Jak se ty štávičky ředí,včera trhla Eli rekord a vypila 340ml čajíku ale jenom 550mlíčka,myslím že jí to stačí.Ted´spinká tak utíkám uklidit než se vzbudí,starší dcera si hraje v pokojíku,to je klídek.tak pa
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re: ahoj holky

6.9.2008 10:39:33
Ahoj,ja davam malymu stavicky od hippu a moc mu chutnaj.co ty?
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ahoj holky

5.9.2008 20:46:00
Ahoj Péťo,už jsi vyzkoušela ty štávičky,chutnaly malýmu?Krásný víkend plný sluníčka.:-D:-D:-D:-D~g~
Donutka +3+// 77327

Re: ahoj

5.9.2008 20:33:50
ahoj sasanko, nejsi jediná bez příkrmů. já taky pořád kojím a už má bez 5g 8 kg, takže mu to stačí a na vaření se taky moc netěším. Nejsem zastánce skleniček, takže pokud bude domácí zelenina od babiček, jsem odhodlaná vařit.
pěkný víkend všem!
sasanka+2 63109

Re: ahoj

5.9.2008 11:49:58
Ahoj zdravím všechny zase jsem nepsala protože celkem nemam čím přispět...Zatím pořád odstříkávám a mě se teda do příkrmů naopak vůbec nechce..no jsem asi jediná ale užívám si dobu kdy je malý jen na mlíčku...zeleninku stejně plival,kaši teda sněd ale stejně po ní nespal víc takže dávám na noc mateřské mléko a budíme se stejně 2-3 krát za noc...už jsem si celkem zvykla i když někdy závidím celou prospanou noc a říkám si kdy se dočkám....~j~:-D
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

ahoj

5.9.2008 11:16:40
ahoj holky,tak dneska jsme meli posledni davku ockovani.Dlouho jsme nadavali prikrmy,jenom mlicko a tak jsem to dnes zkusila a nas Lumpicek spapal vice nez pulku ,spis tristvrte toho sklicka,myslim prvni lzicku od hame.pak si dal jeste 80ml mlika a ted zatim spinka.Vazi 7450 a meri 68,5cm.
V noci stale nechce moc spat,doktorka rekla,ze je moc aktivni.
Jinak sedacku na krmani,myślim zidlicku kupovat jeste nebudu,zatim staci autosedacka.
mejte moc a moc hezky vikend.Martina
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 36710  [Dalších 36400 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.