| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 36710  [Dalších 36390 >>]
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215

ahojky

5.9.2008 8:50:05
Ahoj holky, hlasim se po delsi dobe :-) Tak nejak nemam co psat, protoze koukam, ze resite prikrmy a my zatim taky plne kojime. Ale uz se moc tesim na prikrmy a myslim, ze malej taky :-))) Nakupuju si pomalu od Hami prvni lzicky na to uplne prvni papani. Jinak malej je obr, je plne kojenej a ma uz skoro 9 kg !!! Je po manzelovi, ja mam 163 cm a 55 kg :-) A uz mam poradnej problem ho unest, dokonce mam problemy s kloubama, doktorka mi na to napsala vapnik, bude to tim kojenim a taky tim, jak je tezkej. Ale kdyz tak pekne prospiva, chci ho kojit co nejdyl... Jinak je to lenoch - taky se pretoci max. na bok a vic ani ranu :-)) Ale kdyz je na brisku, strasne kope nohama a ma tendenci se jakoby posunovat. A snazi se sedat, dokonce, i kdyz lezi v kocarku. Takze kazdy dite to ma jinak... Taky jsme zacali chodit do plavani kojencu - uz jsme byli 2 x - podruhe to bylo lepsi nez poprve, tak se tesim, ze se mu to bude libit cim dal vic. A super po tom spinka !!! R^ Jak jste tu resily jidelni zidlicku, my zacneme krmit v autosedacce a pak mu koupim jidelni zidlicku, takovou tu malou, co se da pridelat na zidli, aby mohl bystit s nama - az bude sedet. Taky uz koukam po hrackach na vanoce - asi se tesim vic nez on, on z toho urcite zadny rozum mit jeste nebude :-))) Mejte se fajn maminy a at vas ditka nezlobi ! :-)
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: papání

5.9.2008 7:30:18
Ahojda holky,
tak ta moje malá uličnice si včera usmyslela, že nebude obědvat zeleninu, otevřela pusinku vyplázla na mě jazyk a ještě se u toho smála. Takže jsem do ní jen ztěžka pár lžiček dostala a pak se nadechla a začala na mě ze všech sil prskat. ~j~ No mě mále klepla pepina :(. Ale musela jsem se taky začít smát, ale až když jsem se otočila aby mě neviděla.

Báro moc gratuluji k naušničkám, věř mi že to nastřelení je daleko lepší než klasické píchání.
R^
Bára+Amálka 21.4.08 73495

Re: papání

4.9.2008 21:58:45
ahojky,
tak mě takymalá vypije hodně čajíku, na den má oáhvičku 220 a občas musím ještě odpoledne trochu přidělat, u nás to je naopak občas plive mlíko, ale jak dostane čajík tak by vypila celou láhev, tu už si sama drží, tak se vžd na hezky dlouho zabaví, nejdřív lahvičku pozoruje a pak se jen trefit do pusinky, ale jak na to příjde, tak se přisaje a nejradši by se nepustila, dávám jí granulovaný fenyklový. Jinak baští jak zeleninu tak i ovocné přesnídávky, tedy aspon zatím, a pokaždé sní tak půl té malé skleničky což považuji za úspěch :-D qle tomu mlíčku už moc nedá, večer už má kaši, takže za den mlíka tak 400?

Jinak nám včera nastřelili naušničky, já u toho slzela, malá plakala ale byla statečná, hlavně jí držel manžel a ona na něj pak nechtěla vůbec kouknout at na ní dělal cokoliv, vůbec na něj nekoukla, hrozně trucovala ale asi po dvou hodinách si jí udobřil:-D a vypadá ted krásně :o)))

jo a Amálka se tky nepřetáčí je hrozně lenivá, stačí už jí jen tak málo, leží na boku, nožky přes sebe jen jen přehodit ten zadeček, ale kdepak;((
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

Re: papání

4.9.2008 21:06:53
ahoj holky,
my taky plně kojíme, takže nemám čím přispět. ;(( ale je pravda, že jsem taky četla to o té zelenině, že se má dávat nejdřív a sladké chutě a ovoce až po té zelenině. ;)

My kontrolu v 5ti měsících nemáme, až v 6ti, na konci září, kdy malou snad naočkují a píchnou ouška. Taky se toho trochu bojím... ;((

Jinak stále trochu bojujeme pořád s tím ekzémem, na kožní už s ní nechodím, tam nám nepomohli, nakonec zabrala obyčejná holtovka od dětské mudr!! sice smrdí jako deset čertů, ale pomáhá a to je hlavní. ~k~
Opruzený zadeček nemíváme, jen zarudlým, ale jakmile ho zarudlý má, okamžitě nechávám větrat a je po problému. ~g~

My byli dnes na KO na RHB a zase nás nepochválili, přitom malá skoro už pěstičky nemá, hlavičku krásně střídá, krásně pase.. přitom prý žádná sláva, nepřetáčí se, hlavu moc zaklání, .... takže máme stále dál cvičit vojtu+máme další cviky na cvičení na boku. :( no co se dá dělat.

Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: papání

4.9.2008 16:13:15
AHOJ HOLKY,HURÁ DNESKA JSME SPAPALI 10LŽIČEK MRKVE A BRAMBOR,UŽ TO PO MNĚ NEPLIVALA.ASI SI MUSÍ ZVYKNOUT NA NOVÉ CHUTĚ.:-D
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: papání

4.9.2008 8:46:58
Ahoj Eli chutná jenom mrkvička,a ostatní plive,ale přesnídávky neplive.Tvoje kamarádka i přesto že jí mimi plive zeleninu tak dává přesnídávky?My je dáváme ,ale co když pak nebude chtít zeleninu.;((
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: papání

4.9.2008 8:42:51
ahojte holky, my teda zatím plně kojíme, takže jsem Filípkovi nedala kromě mlíčka vůbec nic. Ale jak Petra psala, že jí dítě nechce papat tu mrkev s bramborem, ale přesnídávky jo, tak jsem četla (zkušenosti jiných maminek), že nejdříve se má dávat jen ta zelenina, ať si na ní dítko zvykne a až později ovoce, protože to je sladší a dětem více chutná a pak tu zeleninu odmítají.Jak jsem psala, svoje zkušenosti nemám, ale i od kamarádky synek raději papá přesnídávku než zeleninu, tu jí plive jak může.
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: ahoj holky

4.9.2008 8:17:32
Ahojda holky,
no mi zatím tedy žádnou opruzeninu neměly.

Čaje mi vypije tak 50ml, a nebo jí dávám ředěnou šťávičku od hami, nejvíce jí chutná jablko-mrkev. A k těm kaším musíte vyzkoušet jaká kaše jim bude vyhovovat, každému dítěti chutná jiná.

Zítra u nás začínají slavnosti královny Elišky tak se půjdeme s holkama podívat a s našima. Jinak Lenička ve škole dobrý jen to ranní vstávání jí trochu dělá problémy, ale vždy nakonec odjede. ~j~
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ahoj holky

3.9.2008 21:34:34
ahoj a co zkusit třeba kapičky na prdíky Sab simplex,nebolí ho třeba bříško,dáváš už příkrmy,třeba to má z toho.
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Re: ahoj holky

3.9.2008 21:20:56
Ahoj Donutko,
pusinku kontrolujeme kazdy den a zatim nic.Nejhorsi je,ze uz zacal delat cirkus i u uspavani.Nechce nijak zaspat,place place.Nic nepomaha.pa
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 36710  [Dalších 36390 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.