| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 36710  [Dalších 36370 >>]
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: alergie na látkovky?

3.9.2008 11:09:15
Ahoj,doktorka nám poradila at´přejdeme na papírovky a právě nám to pomohlo,i u starší dcery.prý mají nějakou ostřejší moč a musela bych jí každé čtvr hod,přebalovat,tak jsme to zkusili a stejně měla boláčky,ted´je dobrá,jenom jak jsme začali dávat příkr má prdelku trošku zarudlou ale nic hrozného,byla na tom hůř.krásný den
Donutka +3+// 77327

Re: ahoj holky

3.9.2008 7:25:00
Ahoj Martino, starší dcera mi tohle dělala, když jí rostly zuby. taky se pořád budila. Jak to vypadá v pusince?
Donutka +3+// 77327

alergie na látkovky?

3.9.2008 7:22:02
Ahoj Petro! tak si tu pročítám a koukám, že píše o alergii na látkovky. To mě překvapuje. My máme úplně obyčejné čtvercovky. A i dcera i syn kdykoliv se oprudili, tak v látkovách se to brzy zahojilo. není to spíš alergie na prací prášek?
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: opruzeniny, papání

2.9.2008 21:51:15
koukám že malá je 21.4 a ta naše je 23.4
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: opruzeniny, papání

2.9.2008 21:48:13
Tak kromě tý kaše papají holky pomalu stejně.Elišce bude zítra 19týdnů.kolik vážíte?:-D
Bára+Amálka 21.4.08 73495

opruzeniny, papání

2.9.2008 20:45:15
Ahojky,
moc děkujeme za rady, já nakonec dnes nevydržela a jela jsem s malou k doktorce, mažeme genciálkou a canestenem, prý to skoro pokaždé pomůže,tak doufám, že snad se taky odprudíme, zadeček necháváme volně co to jde, co jsme doma tak pořád.
Jinak my baštíme v sedm večer 150 kaše a spíme asi do šesti, to si dá 120 mlíka a spíme tak do devíti, pak baští kolem desátý ale to jen málo cca 100ml, zkusím dávat maličko přesnídávky, k obědu dáme tak 120 mlíka a jako sváču trochu mrkvičky, pak zase večer kaše.

Tak pa pa maminky, jinak my máme kočárek jané a do prahy je naprosto ideální, navíc mám malé auto a je skvěle skladný a lehoučký, jsem z něj nadšená, nikde s ním nebyl problém.

A zítra jdeme na nastřelení naušniček tak brrrrrrrrr mám z toho stres už týden dopředu snad to malá zvládne v pohodě a bude krasavice :o))) papa~k~
Graace 72462

Re: ahojky

2.9.2008 20:08:07
Lexi,
už jste byly na pětiměsíční prohlídce? Jak už je Pavlínká dlouhá a kolik váží? A co pohybový vývoj - stále vojtíte?
My jdeme na pětiměsíčku ve čtvrtek. Vojtovku už necvičíme, ale chci s malým chodit plavat. Už jsme se nahlásili, takže až bude vypsaný kurz, tak začneme.
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: oprava

2.9.2008 14:05:40
CAROLLI,a kolik vážíte?my máme 6000g a 63cm.porodní váhu měla Eli 3300g a 50cm~k~
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ahojky

2.9.2008 14:01:58
AHOJ TO JSEM RÁDA ŽE ELIŠKA NENÍ JEDINÁ CO TAK MÁLO PIJE,DNESKA JSME DALI BRAMBOR A MRKEV A VŮBEC JÍ TO NECHUTNALO,TAK ASI BUDEM ZATÍM DÁVAT JENOM MRKVIČKU A PŘESNÍDÁVKY,TY JÍ CHUTNAJÍ.NA NOC SI DÁ 120ML A SPINKÁ SKORO AŽ DO RÁNA.
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

ahoj holky

2.9.2008 13:25:13
ahoj holky,cetla jsem ted Vase prispevky.My teda opruzeniny nemame vubec,tak Krystofa maznu vzdy, jenom preventivne po koupani a to bepanthenem,je to fakt super masticka.Co se tyce jidla,tak ji á3 hodiny a nekdy i drive,150ml.je to labuznik.jinak ted mame ale dost velky problem se spanim.Dneska se budil celou noc,asi 5X,tak jsem hotova.A to trva asi uz 14 dnu,ze se takhle hodne budi.Nevim,co mam delat.Pred tim se budil 1X a pak az rano a ted.To je horsi,nez sestinedeli.Poradte mi,ja uz nemuzu.Dneska jsem ho uspavala v naruci v sede a usnula u toho ja.Taky ted docela zlobi a place.Vcera jsme byla cvicit a nechala ho manzelovi a kdyz jsem se vratila byl vyrizenej.Chudak.
Holky,prosim o radu.pa a hezky den.P
PS.Petul vecer na skypu te cekam.pa
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 36710  [Dalších 36370 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.