| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 36710  [Dalších 36360 >>]
carolli 84372

oprava

2.9.2008 8:53:59
...přes den víc než 120ml nevypije...
:-)
carolli 84372

Re: ahojky

2.9.2008 8:52:51
Tak k těm vypitým ml se přidávám. Taky to nechápu jak to do těch vašich dětí dostanete. Dcera mi vypije max. 150ml(na noc) a to ještě s přestávkami. Během dne víc než 120 ml a vydrží po tom třeba 4 hodiny i dýl nejíst. Jinak se zeleninou jsme ještě nezačali. Zítra jdeme do poradny tak se zeptám jestli už začít. Hezký den.:-D~s~
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ahojky

2.9.2008 8:25:14
K těm opruzeninám,my co jsme začali dávat příkr,tak zadeček není úplně opruzen ý ale zarudlý je.Začala jsem dávat Imazol krém,a střídám to s obyčejnou rybilkou.zatím boláčky nemá.Pomáhá taky občas potřít převařenou vodou smíchanou s troškou Chamomilly.(heřmánku,jak se ten roztok nechá koupit v lékárně).a večer se to nechá dát i do koupele,nebo mimčo posadit do škopku.Taky pomáhá hodně větrat,nevím jak s těma látkovýma plenama,ale my na ně máme nějakou alergii,proto jsme na papírovkách.~g~~g~
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re:

2.9.2008 8:20:29
Ahoj holky jak to děláte že vám pijou mrňouskové tolik ml?Včera jsem zkusila udělat kaši,ale Eliška jí nechtěla,vypila sotva 20ml.a pouštěla to z pusy.tak jsem jí jako obvykle udělala mlíčko to vypila a spinkala od 20h.do 5h.ráno,tak asi pojedeme bez kašiček když tak pěkně spinká.Kolik pijete tak čajíku,přemýšlela jsem že začnu dávat míň čaje a třeba Eli vypije víc mlíčka.Dneska zkusíme brambůrky a mrkev tak jsem zvědavá.večer písnu.Krásný den.;):-D:-)~k~
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

ahojky

1.9.2008 20:27:41
Ahoj,

přidáváme se ke spolku opruzených zadečků. :-( v současné době je to tedy lepší, dá se říci, že dobré, ale tak před 14 dny to byla krize!! navíc je malá plně kojená, já žádné citrusy nebo jahody nejedla... tak ani nevím, z čeho to měla, plínky máme pořád stejné... prostě z ničeho nic. Pomohlo větrání - byla naprosto bez plínky. Jen jsem pod ní vždycky dala takový ty přebalovací podložky, protože čůrala jedna radost. ~j~ to pomohlo nejvíc. A pak, že jsem mazala silnou vrstvu bepanthenu, nic jiného z těch mastiček na zadeček nezabíralo. ;)

Téda, já vám závidím, jaký máte přehled ohledně vypitého mlíčka, :-D to já ani netuším, kolik toho vypije ~j~~j~~j~~j~

Co se týče kočárku, měli jsme firkona :-©:-©:-© ale je strašně těžkej, spíš do terénu, ale do prahy naprosto nevhodnej! dnes mi přišel jinej kočárek a jsem nadšená, je sice z druhý ruky, ale v bezvadném stavu!! ~k~~k~~k~ už jsme ho vyvětrali a byla to paráááda!!! ~k~
JInak aby toho nebylo málo, musíme na oční, vypadá to, že nás čeká průplach druhého očíčka. ;((
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re:

1.9.2008 20:17:27
Ahojda holky,
Julie se teď budí tak v půl šestý to se nají tak 150ml., pak v devět hodin a to vypije 180ml, potom v poledne sní tak půl až třičtvrtě malé lakvičky jídla a někdy chce ještě mlíko a někdy už ne, ale jen tak max 120ml. Pak spinká tak ty 3-4 hodiny dá si 170ml a večer si dá kašičku asi tak 150-160ml Sunarku a jde spinkat.

Na opruzeniny já jsme si kdysi na Leničku kupovala Pityol a nám pomáhal ale nevím jestli je ještě dneska volně prodejný. Jinak jako prevence proti opruzeninám mažu Menalind profesionál ochranný krém.
Graace 72462

omluva

1.9.2008 18:21:24
Moc se omlouvám, že mi to sem takhle blbě skočilo několikrát, ale pořád mi padal net :(
Graace 72462

Re:

1.9.2008 18:20:43
Já prvně tu kaši od nutrilonu udělala dle návodu a to byla fakt hustá na lžičku, z lahvičky by fakt neprotekla! Takže jsem jí začala dělat řidší, aby mi protekla tím variabilním dudlíkem od Aventu. Dělám jí tak, že si v ohřívačce ohřeju vodu a pak tam kašičku zamíchám. Na 20 ml vody dávám 1 odměrku, co je na mlíko Nutrilon. Prostě mlíko je 1 odměrka na 30 ml a kaši tedy dělám 1 odměrku na 20 ml. Nejdřív dostával 60 ml vody s kaší a pak hned ještě 60 ml mléka, poté víc a víc kaše, až jsme skončili na 140 ml vody + kaše, ovšem od soboty dáváme už 160 ml a 8 odměrek kaše, neb se ráno začal budit dříve...
Graace 72462

Re:

1.9.2008 18:20:42
Já prvně tu kaši od nutrilonu udělala dle návodu a to byla fakt hustá na lžičku, z lahvičky by fakt neprotekla! Takže jsem jí začala dělat řidší, aby mi protekla tím variabilním dudlíkem od Aventu. Dělám jí tak, že si v ohřívačce ohřeju vodu a pak tam kašičku zamíchám. Na 20 ml vody dávám 1 odměrku, co je na mlíko Nutrilon. Prostě mlíko je 1 odměrka na 30 ml a kaši tedy dělám 1 odměrku na 20 ml. Nejdřív dostával 60 ml vody s kaší a pak hned ještě 60 ml mléka, poté víc a víc kaše, až jsme skončili na 140 ml vody + kaše, ovšem od soboty dáváme už 160 ml a 8 odměrek kaše, neb se ráno začal budit dříve...
Graace 72462

Re:

1.9.2008 18:19:10
Já prvně tu kaši od nutrilonu udělala dle návodu a to byla fakt hustá na lžičku, z lahvičky by fakt neprotekla! Takže jsem jí začala dělat řidší, aby mi protekla tím variabilním dudlíkem od Aventu. Dělám jí tak, že si v ohřívačce ohřeju vodu a pak tam kašičku zamíchám. Na 20 ml vody dávám 1 odměrku, co je na mlíko Nutrilon. Prostě mlíko je 1 odměrka na 30 ml a kaši tedy dělám 1 odměrku na 20 ml.
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 36710  [Dalších 36360 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.