| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 36710  [Dalších 36350 >>]
Donutka +3+// 77327

Re: Rodičovský příspěvek

1.9.2008 17:45:59
ahoj Leontykas, pokud si vzpomínám, tak před dvěma lety jsem něco takového taky psala. myslím, že by to mělo stačit.
Donutka +3+// 77327

Re: opruzeniny

1.9.2008 17:40:22
Ahoj Báro, nevím, jestli to bude ze šťáviček.. Náš malý se teď opruzoval jedna zlost :-( a to je pouze kojený. U nás to bude tím, že začal kakat po každém kojení a asi měl průjem. Může to být od zubů, ale ty ještě nevylezly, tak nevím. Mazala jsem to mat. mlékem, větrala a nám pomáhájí látkové plínky. Opruzeniny se také objevují, když se změní značka plenek. U látkových se mi to nestává, teď jsme ale byli na dovolené.
Takže:
1. větrat
2. často přebalovat, jak píše Petra
3. přejít na látkové plenky - aspoň dočasně
4. nám ještě pomáhá Imazol - 2x denně - pokud je v tom nějaká infekce. Je bez předpisu
držím palce. My už se odprudili...R^
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re:

1.9.2008 17:24:07
Ahoj,my jíme taky tak kolem 6h.ráno ale víc nechce jak tu 130ml.Byly jsme v 6 týdnech v nemocnici a to nám nejedla skoro vůbec,tak jsem ráda za ty 130ml.Když jsme byly u doktorky tak měla 6kg.,prý dobře prospívá a to množství jí stačí.Kašičku jsme ještě nezkoušeli ale dneska jsem koupila od nutrilonu tu První kaše obilno-mléčná,tak jsem zvědavá,kolik malýmu dáváš?asi napoprvé zkusím tak tu 100ml,jde dobře pít s láhve?:-):-):-)
Graace 72462

Re:

1.9.2008 15:59:56
Aha, takže zatím také jen půlky skleniček jako u nás. Ovšem s tím rozdílem, že náš Mates je tak něco jako Otesánek a dá si k tomu ještě 120 nutrilonu. Zkoušela jsem mu dávat jen 90, ale to měl brzy hlad. My jíme ráno kolem šestý, pak dopo v deset 180 nutrilonu. V jednu 1/2 skl. zeleniny + 120 nutrilonu, ve čtyři 180 nutrilonu a v osm večer 160 řídké kašičky též od nutrilonu.~g~
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re:

1.9.2008 15:37:08
Ahojky.dlabe půl skleničky a zapije to,ale po hodině a půl má zase hlad.ale víc si hned nedá zvedalo by jí to žaludek.Pije tak po dvouh hodinách 130ml,víc do ní nedostanu a tak 300ml za den.Petra:-)
Graace 72462

Re: opruzeniny

1.9.2008 14:42:35
Na opruzeniny se nechá dle receptu v lékárně namíchat speciální mast. Kámoška uvařila klučíkovi přesnídávku z letňáků a byl také samá opruzenina. Nic nezabíralo, tak zašla k doktorce a ona jim napsala tu mast. Bohužel název nevím. Pak je dobré mimčo hodně často přebalovat - při každém čůrnutí, třeba i 2 x do hodiny...
Bára+Amálka 21.4.08 73495

opruzeniny

1.9.2008 14:21:24
Ahojky holky,
mám na vás prosbu, my jsme začly dávat kašičku a trochu štávičky do čajíku a malá má potom děsný opruzeniny, z tý kaše to asi nebude spíš z toho džusíku, nemáte na ně nějakej zaručenej typ? mám různé krémy na opruzeniny, bepanthen, pudr s měsíčkem a je to o něco lepší ale pořád hodně, jsem z toho neštastná, je mi mrnouska moc líto :o( prosím jestli některá víte, poradte mi, děkuju;((
Graace 72462

Re:

1.9.2008 12:17:21
Ahoj Petro,
kolik má Tvé dítko toho příkrmu, že potom pije 60 nutrilonu? Já totiž malému dávám půlku malé skl. zel. příkrmu a pak 120 nutrilonu...
leontynkas 74287

Re: Rodičovský příspěvek

1.9.2008 10:29:12
Ahoj dubňátka, ještě jsem tu nebyla, tak Vás jdu také pozdravit. Mám holčičku Natálku narozenou 10.4.2008.
Chtěla jsem poradit ohledně vybrání dovolené. Mně poradila naše mzdová účetní, abych jí poslala žádost ve znení zhruba:
Žádám o poskytnutí rodičovské dovolené do 3 let věku dítěte: jméno, příjmení dítěte, RČ dítěte
Zároveň žádám o dovolenou na zotavenou v návaznosti na mateřskou dovolenou.
Snad to tak stačí.
Musím běžet, zatím ahoj.

~j~:-)
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ZOO

1.9.2008 9:37:21
Terezka spí ve velký posteli od 1,5.roku.Nechtěla nám spát v postýlce.Elišku plánujeme taky tak v 1roce dát do velký postele,no teda když bude umět slézat.;)
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 36710  [Dalších 36350 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.