| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 360] Názory 361370 z 36710  [Dalších 36340 >>]
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: ZOO

1.9.2008 9:35:27
Ahoj Lilly,chceme pořídit postele jedna je dole a druhá jde přes pod ní by měli holky hračky,máme 4+1velký byt tak až by byly větší tak jim uděláme každé pokojík.nebo i palandy by nebyly špatný,ale přes ten roh se mi líbí víc.Dlabeme mrkvičku a dneska budem dávat brambůrky a mrkev.Elišce to chutná a zapíjí to tak 60ml nutrilonu.je jedlík.Krásný den:-):-):-)
sasanka+2 63109

Re: Ahoj

1.9.2008 8:07:19
Tak se hlásím po dlouhé době ale byli jsme s Matýskem celý prázdniny na chatě a tam nebyl internet...původně jsem tam měla být jen týden ale tak se nám tam líbilo že jsme tam zůstali...
Ad kojení...no nakonec nekojíme...Já totiž dostala zánět prsu a on vůbec z toho prsu nechtěl pít a za 2 dny mi zhubnul tak jsem nevydržela...no ale zatim mu většinu mlíčka odstříkávám takže mateřské dostává...A dík za podporu
Ad příkrmy...no my zkusili dát jednou mrkvičku a vůbec mi to nechce...já s nima asi ještě počkám vůbec se mi do příkrmů nechce a já myslím že když dítěti stačí mlíčko tak se může s příkrmama počkat i u nekojenýho dítěte a není nutný spěchat ne?Jaký na to máte názor?
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Re: ZOO

31.8.2008 22:21:12
Petro,máme podobnou představu ~k~ Taky plánujeme holkám společný pokojíček,až bude Hedvičce tak rok, možná i dýl.Helenka zatím spí v bývalé "pracovně" a její postýlka je tam jediný dětský nábytek.Z ložnice jsme ji přestěhovali,když jsme čekali Viky a jí bylo 25 měsíců.Nechtěli jsme,aby se holky vzájemně budily.A ono i bez druhého mimča to už bylo takové,že jsme se pomalu báli přetočit na druhý bok,abychom ji nebudili,protože má dost slabé spaní.
Chystáte se pořizovat palandu nebo postele?A dotaz pro všechny - kdy myslíte,že je správný čas vyndat dítě z dětské postýlky na "velkou" postel?Helča (33 měsíců)zatím stále spí v dětské - s tím,že má vyndané dvě příčky,aby mohla sama dovnitř a ven.
Graace 72462

sedačka na krmení, zoo...

31.8.2008 17:46:56
Ahojky,
tak mi krmíme v plastové sedačce na krmení, která je připevněná na obyč. kuch. židli. V autosedačce krmíme jen u našich nebo prostě někde mimo domov. Tady je odkaz na tu sedačku: http://www.kralovstvi-deti.cz/miminka/sedacka-na-krmeni-3v1--disney-pu/
Jinak v zoo s kočárkem jsme zatím nikde nebyli, neb Matýsek je na to ještě malý a jiné děcko nemáme... Nicméně určitě příští rok na jaře se pojedeme podívat na Hlubokou n. Vl. (jsme z ČB) a do Jihlavy bych také chtěla...
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: Příkrmy

31.8.2008 12:40:35
No nevím jak ostatní holky, ale myslím že lehátko není nutné. Já krmím Julii ve staré autosedačce. A jelikož ty kojíš a předpokládáš že ještě budeš min. do půl roku od té doby se přikrmují kojené děti tak už ti mimčo bude pomalu sedět. Já myslím, že už brzo vytáhneme židličku, protože Julie potvůrka malá se žačíná zvedat, ikdyž je to brzo a já se jí snažím nechat ležet. Když ji držím tak je vidět jak se šponuje.

Výkend jsme trávili tak, manžel byl včera do dvanácti v práci, přijel naobědvali jsme se chvilku si odpočinul a jeli jsme ke kamarádce na posvícení. Bylo nás tam celkem u nich pak pět rodin s dětma. bylo to moc fajn pěkně jsem zapařili a přijeli domů v půl noci. A dneska peru budeme doma a mnžel jde sekat trávu. A já musím žehlit :-©. Pak půjdeme s malou na procházku a budeme vegetit. :-DR^
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: Příkrmy

31.8.2008 12:39:07
Ahoj, my krmíme v autosedačce a až bude umět Eliška sedět tak máme obyčejnou dřevěnou sedačku,na Terezku to taky stačilo,nevím zda polohovací sedačka není zbytečnost,v roce už bude papat pěkně u stolu.ale záleží na každé z vás,každá máme jiné požadavky.krásnou neděli:-D:-D
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: Rodičovský příspěvek

31.8.2008 12:32:33
Dovolenou by ti měli proplatit, nástupem na rodičovský příspěvek. Buď ti ji zaplatí již s poslední mateřskou a nebo další měsíc.
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: ZOO

31.8.2008 12:29:05
Ahojda holky,
tak mi jsme byli v ZOO ve Dvoře Králové, protože to máme nejblíž, Ikdyž jsme plánovali jet do Liberce, ale bohužel nám to nějak nevyšlo. Jeli jsme tam když nebylo zrovna nic moc počasí, ale zato tam nebylo moc lidí a netlačili jsme se nikde. Lenička byla samo nadšená a Julie to skoro celé prospala, je to ještě na ní brzo. Teším se na příští rok to už bude lepší.
:-D
A+E+L+L 72017

Příkrmy

31.8.2008 11:40:10
A ještě jeden dotaz - sice máme na to ještě čas, jelikož kojím , ale ...
Známá mi nabízí poloh. lehátko Hauck - žeprý je to třeba ke krmení. Jaké máte zkušenosti vy, které už dáváte příkrmy.
Krmíte své ratolesti v autosedačkách, na klíně anebo se vám opravdu osvědčilo investovat do pol. lehátka.

Nechci zbytečně pořizovat další věc, nejsem totiž přesvědčena, že ho ještě řádně využijeme.
A+E+L+L 72017

Rodičovský příspěvek

31.8.2008 11:38:03
Ahoj holky, tak se připojuji po odmlce do diskuze. My na 4měsíční kontrole vážili 7700g a měřili 67 cm. Taky obříci. Hluboká korba nám už bude malá, ach jo.

Chci se Vás zeptat, asi za 3 týdny přecházím z mateřské na rod. příspěvek. Můžete mi poradit, jak jste se zaměstnavatelem řešili zbylou dovolenou. Tu vám proplácel až jste nastoupili na rod. příspěvek?
U nás na soc. mi nedokázali poradit.
[<<Předchozích 360] Názory 361370 z 36710  [Dalších 36340 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.