| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 36710  [Dalších 36670 >>]
Renča, Erča04/08 a Verča02/10 86959

Re: sestimesicni kontrola

3.10.2008 15:21:33
to jsem se ptala já, tak díky, uvidíme co nám řekne dr v úterý na to naše nepřetáčení. Jinak přejeme Maxikovi k půlvýročí hlavně hodně zdravíčka a ať mu zítra chutná mrkvička:-).
A Nikolce od Martiny taky hodně zdravíčka a ať to pěkně oslaví. Kdy jdeš s Míšou k dr ty?
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: rýmičky

3.10.2008 15:17:17
Donutko, fazovlový guláš bych si s takovou radostí dala, ale taky jen kojím, tak si netroufám, přece jenom ty fazole hodně nadýmají, tak to by si pak Filípek "užil". Ještě si hlídám jídlo. Ikdyž už né tak hodně, jako dříve. Ale na fazole bych si ještě netroufla. Je fakt, že někdy ho to ještě trápí, sice jak začně prdět, tak je to ok, ale někdy se ještě nadře.
Matinka79 87652

rýma

3.10.2008 15:05:57
no takže vidím, že rýma je dnes In. taky podle toho počasí je to šílené.
Doma je vše připraveno na párty tak hurá na ni. za chvilku vypukne ajá s mIšákem zalezu do ložnice.~:-D tak se tu mějte fajnově zatím pa
Matinka79 87652

rýma

3.10.2008 15:05:46
no takže vidím, že rýma je dnes In. taky podle toho počasí je to šílené.
Doma je vše připraveno na párty tak hurá na ni. za chvilku vypukne ajá s mIšákem zalezu do ložnice.~:-D tak se tu mějte fajnově zatím pa
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Re: rýmičky

3.10.2008 14:42:38
Ahoj,tak u nas ma rymu akorat ta starsi (zatim),ale mela rano 38 stupnu teplotu,tak cekam,co se z toho vyvine a jestli se Viky ubrani (bere trvale antibiotika kvuli ledvine,tak snad to nepropusti ani chripajznu).
K sezeni miminek si myslim,ze to,o cem se vsude pise,ze se nesmi a pred cim varuji doktori,je posazovani bez opory zad.Tudiz,pokud dite posadite tak,ze se "udrzi" a je mu to pohodlne a ma pevnou oporu za zady (vas,pevnou operku kocaru,lehatko do vanicky ap.)je to vporadku a pater se neposkozuje.
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215

sestimesicni kontrola

3.10.2008 14:37:38
Ahoj holky, tak se hlasim z sestimesicni kontroly - Maxik ma pul roku prave dnes! Nekdo se tady ptal, co mi rekne doktorka, ze se malej jeste nepretaci... No, rikala, ze by uz mohl...Ale rikala, ze mu dame jeste mesic a kdyz nic, tak me posle na rehabku... Jinak vazi presne 9 kg a meri 73 cm. Dostali jsme treti hexavacinu, ty dve predtim jsme snaseli v pohode, tak uvidime co do tretice. Bavily jsme se o Prevenaru (ja nejsem priznivce brzkeho ockovani), a dokotorka mi rekla, ze behem mesice ma prijit na trh nejaka nova vakcina, ze pujde na skoleni, tak ji pak mam zavolat, ze je mozny, ze bude lepsi, nebo ze v ramci konkurencniho boje pujdou i ceny Prevenaru dolu, tak si pockam a uvidime... No a jeste jsem se ptala i na tu predkozku. Rikala nic nedelat, ale hlidat jak chlapecek cura, pokud se vam pocura rozbalenej. Pokud proudem, tak je vse ok, pokud prerusovane, mohlo by to byt tim, ze se predkozka zuzuje...No my zaciname zitra mrkvickovat, tak drzte palc, at nam chutna ~:-D _Vitam taky novou maminku...
Donutka +3+// 77327

rýmičky

3.10.2008 14:02:52
Ahojky, zdravím, také jsme v klubu pro rýmánky. Co mám zkušenost, tak 10 dní s rýmou je celkem běžná doba. A jelikož chodíme 2x týdně s oběma do klubu maminek (na cvičení a hraní), tak počítám, že do jara to bude skoro pořád :-(.
Jinak je dobré zvlhčovat vzduch - ověšujeme postýlku mokrými plenkami. Janě teď rýma nějak špatně teče, tak asi budem večer napařovat v horké vodě ruce a nohy... Daníka už to pomalu opouští.
My zatím nepřikrmujem, takže jsem zvědavá, co bude na mrkev říkat :-). Teď to měl chudák těžké, dva dny jsme jedli k obědu fazolový guláš. Má to kojení i nevýhody. Ale vařit na dvakrát, to bude také fuška. Ufff
Matinka79 87652

mytí

3.10.2008 12:34:39
tak to máme podobné postupy u umývání. Nikolka je atopák takže čekám co to udělá s prdelínem.~;((
no u nás na rýmu zabíraly také dělané kapky,a le kdo ví jetli je ejště dělají.

Jo myslím ty kukř.křupínky. Nevím jalé jsou nikol je nejdla a Mišákovi jsme je nekoupila nebyl čas. Ale rpacuji pro mateřské centrum a tam je mají mimina moc rády. Rehablititační má pravud, ale opno udržet dítě když si v postýlce skoro asi tak do 70st. sedne samo za přitaženou peřinku nebo ve vaně tak to tedy nevím.

Nikol ´byla také živel od 10měs.choidla v holínkách po horách, jestli mě to čeká zase takový dicvoch tak si snad budu půjčovat ta hodná klidná miminka co pěkně hačají nebo leží v kočárku.~:-D
Matinka79 87652

Re: nemoc

3.10.2008 12:29:04
Petru tak to máš fajn, že máte doma pohodičku.užívej si s dětmi.
my jsme též pohodoví, ale nějaqk nechceme nic. čajík se naučil teď a přesnídávku mu zkouším jne na chuť.Lahev to neví co je.~:-D
Matinka79 87652

papání

3.10.2008 12:27:32
tak já vyvářela jako zběsila brokolici mrkev brambůrky do toho malinko jablíčka náš prevít nic. dal do pusy asi dvě lžičky a potom šěpulil zavřenou pusu a ne ne si něco vít. tak jsem mu dala prso a to už jelo. co s ním buddu dělat tedy nevím. ~;((~;((
chtěla jsem razit ven na ořechy a šustí, ale prší tu. tak chvilku počkám.~;)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 36710  [Dalších 36670 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.