| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 36710  [Dalších 36250 >>]
hrúda 85616

očkování

21.8.2008 14:41:06
Ahojky, mi jdeme 1.9. na třetí hexa a jsem ráda že bude ten základ za námi. Radi měl po předchozích dvou zvýšenou teplotu, ale šlo to, spíš mu nebylo úplně dobře.
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: Ahoj po delší době

21.8.2008 9:13:22
Dobrý den,my taky ještě nemáme žádné očkování a dlouho asi mít nebudem,bereme zase antibiotika a to od narození už čtvrtý,máme problémy se zlat.stafilokokem.Ted´má Eli jenom rýmu a kašel tak snad jsme bacila už z těla vyhnali.očkování nás čeká až tak za dva-tři měsíce.Nechvátám na to ,protože po očkování by byla Elinka zase oslabená a to není dobrý.Naušničky taky ještě nemáme.Na 4měs kontrolu jdeme příští pátek,ale odhaduji že bude mít tak 6000g a 64 cm.myslím že je to akorát.máme už 3týdny dva zoubky dole, vyklubaly se a ted´se zdá ,že daly pokoj,asi se jenom přořízly a ted´nerostou.Na bříško to Eli ještě moc nejde,ale na boku je pořád.krásný den~k~
zuza+12/97+02/99+24.4.08 72400

Re: ahoj

21.8.2008 8:18:09
jo,abych to s tím obyvákem upřesnila my mezi ložnici a ním nemáme dveře,ale jen stoletý šupačky.~s~
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Ahoj po delší době

21.8.2008 8:15:03
Zdravím všechny,už jsem tu dlouho nebyla.
Hedvička měla na 4měsíční kontrole 65 cm a 5,75 kg. Pořád plně kojím. Zatím jsme na očkování nebyly, protože Hedvika má dilataci ledvinové pánvičky a bere antibiotika. Čím dýl bude očkovaná,tím líp. Mám s tím špatné zkušenosti s první dcerou,která téměř na všechna očkování velmi špatně reagovala - měla horečky a zvracela.
Obývák máme taky průchozí do ložnice, kuchyně a dět.pokoje, ale ničemu to nevadí. Hedviku dám po nakojení (cca v 9 večer) do postýlky,která je přes den v obýváku,do spacího pytlíku,do pusy dudlík a usne si sama.Celý večer je pak s námi v obýváku a nevadí jí ani televize ani hlasitý hovor.Do ložnice ji pak převezeme s postýlkou,když jdeme sami spát.
Poslední asi 4 dny se budí na kojení až po 6. ráno a spí celou noc. S Helenkou je to ovšem o to horší - tam musím 2 až 3x za noc Rv
Viky se teď taky strašně rozpohybovala - naučila se přetáčet na bříško a pořád toho využívá. Pak se ovšem po chvíli rozčiluje,protože zpět na záda to ještě neumí ~j~ Když si ji vezmu na klín,přitahuje se za mé ruce do sedu a dělá to pořád dokola,dokud se neunaví ~k~
zuza+12/97+02/99+24.4.08 72400

Re: ahoj

21.8.2008 7:39:11
My jsme měli očkování tento týden v úterý a malé jsem preventivně dala hned doma 1/2 čípku a večer taky.Jinak v pohodě.Ale myslím si že ji ta nožička v tom místě bolí,když ji špatně chytnu tak brečí.
A o tom průchozím obyváku je to tak,že nemá klid na spaní.~s~
Zlobidilko 82315

Re: ahoj

20.8.2008 21:01:30
ahoj, taky máme průchozí obývák, jde se z něj do ložnice, kuchyně a jednoho dětského pokoje. ale uspávání to nijak nevadí, v koš v ložnici prostě usíná, čemu to vadí, že je obývák prlchozí nějak to nechápu? :-) jinak usíná tak, že se "načne" u kojení a dousne sama v koši v ložnici. doufám, že dny kdy jsme uspávali v náruči máme za sebou i když dnesa ji očkovali a odpoledne chováme a chováme... jak jste vy snášeli očkování?
zuza+12/97+02/99+24.4.08 72400

Re: ahoj

20.8.2008 20:49:13
je to tak na prd že?~s~R^
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

Re: ahoj

20.8.2008 19:07:42
obývák máme řešený úplně stejně ~f~
zuza+12/97+02/99+24.4.08 72400

Re: ahoj

20.8.2008 18:51:48
Já malou uspávám když se dívám na zpravy tak ji uspím v náručí a polupkávám po zadečku,jak usne tak ji přenesu do postýlky.Položit a nechat to nejde protože máme průchozí obývák do ložnice.Taky bych chtěla uspávat jinak,ale jsem ráda že je to aspoň tak.
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

Re: ahoj

20.8.2008 16:39:16
Teda, holky, kdybyste věděli, jak mooc vám to bezvadné usínání závidím!!!! ~f~

Nám špatně spala od narození, pak okolo šestinedělí se to samo upravilo, taky jsem jí večer položila do postýlky a bylo to, spala sama a klidně.
Jenže pak jsme jeli s malou na dovolenou a asi to na ní bylo brzo nebo nevím, ale od té doby takhle špatně usíná.

PoraĎte, prosím, na to, aby to bylo zase jako dřív.. metody tipu nechat vyřvat neberu, protože u nás nezabírají. ~j~
zkoušela jsem všechno, rituály před usínáním jsou stále stejné a neměnné.

V současné době u nás usínání vypadá tak, že leží se mnou v anší posteli, leží na mě nalepená, tak za hoĎku usne a já jí přenesu do postýlky a to už pak spí v pohodě, i když se vzbudí v noci na koj,. tak jí pak vrátím zpět do postýlky a je to v pohodě. R^
V horším případě CHCE DRŽET ZA RUČIČKU ~f~~f~~f~ COŽ je taky děsný.
Jo, a chce jen mě, nikoho jinýho, ani taťku či babičku.
Už jsem z toho vážně unavená, nic nestíhám, protože přes den už téměř nespí, a večer, kdy bych mohla třeba vyžehlit, tak uspávám. Rv

Mohlo by to být třeba tím, že máme ložnici z obýváku a třeba nezavíráme dveře?? už jsem vázně zoufalá. :-©
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 36710  [Dalších 36250 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.