| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 460] Názory 461470 z 36710  [Dalších 36240 >>]
zuza+12/97+02/99+24.4.08 72400

Re: ahoj

20.8.2008 10:08:09
Ahoj Jani,já už mám třetí holčinu.Ty dvě starší mají 10 a 9 let.Už začínáš přikrmovat?Já jsem to včera řešila s dětskou a říkala,že mám počkat až ukončíme 4.m.jo a vážíme 7340g jsme cvalíci taky už nekojím. ~s~
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: ahoj

20.8.2008 8:11:08
Dobré ránko,
vítám Tě Zuzo 2. Koukám, že máme holky stejně narozené.
Ikdyž já mám druhou.

Včera jsme byli ve městě a u nášich a stavila jsem se u jedné paní doktorky domluvit se na nastřelení naušnic a ona je nám nastřelila hned a tak jsem moc ráda už je máme. Měla moc pěkný výběr a hlavně po zkušenosti s Lenkou kdy jsem jí je nechávala píchat klasicky je to nastřelení mnohem rychlejší a taky je se Julinka trochu lekla a bylo to.
Ve čtvrtek jdeme na 4měsíční kontrolu a očkování a v neděli nám budou čtaři měsíce tak budu moct jí dávat už příkrmy jelikož nekojím. Už jsem dostala od našich mrkvičku a brokolici co mi vypěstovali pro Julii. V pátek minulý týden jsem si koupila i první kašičku na noc měli ji v globusu v akci, tak uvidíme.

No mi usínáme celkem dobře prostě jí kolem půl osmý dám do postýlky do ložnice, řeknu dobrou noc a jdu pryč. Je pravda, že někdy tam ještě brouká a houká, ječí a i občas brečí, ale už tam nejdu jen lehce nakouknu ale to opatrně a nevidí mě a krásně usne. Prostě to vydržím ji nevzít. A usínáme takto vpohodě. Chci se v klidu večer kouknout na zprávy, nebo lehce doklidit a od osmy sledovat večerní program. :-)
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215

ahoj

19.8.2008 20:59:17
Ahojky, no my s vecernim usinanim problemy nemame, uz temer od narozeni se snazime dodrzovat stejne ritualy pred spanim a pak se proste zavrou dvere a dobrou noc. Nekdy se tam vrti, manzel rika - jeste nechce spat, vytahnem ho :-) ALe ja se snazim byt dusledna a vyplaci se to. Nakonec vzdycky usne a vzbudi se az mezi 1 - 2 na kojeni a pak az rano. A to nakojim, a vetsinou jeste usne, takze vetsinou spim minimalne do 8, coz je luxus, ktery jsem nemela, ani kdyz jsem chodila do prace :-) Zato mi cim dal min spi pres den, nejlepsi je, kdyz si ho vezme tchyne tak na tri hodky ven ;) Jinak vyzaduje pozornost, a to nekdy dost intenzivne :-) Dnes jsme byli poprve na plavani kojencu - no, obcas pobrekaval, bylo to pro neho novy, tak doufam, ze se mu to zalibi, radily mi kamosky nedat na prvni lekci. Ale rekni vam, je to celkem zahul i pro mamcu, byla jsem z toho pekne schvacena :-D Je to asi tim, ze jsem mala a mam velky dite :-)
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

:o)

19.8.2008 20:12:05
ahoj vespolek,

téda, tady to žije. :-D

MOc nemám čas dočítat, ale koukala jsem,že řešíte příkrmy... my zatím stále plně kojíme ( i když se mi zdá, že malé přestává mé mlíčko stačit, ale zatím přibírá), takže máme počkat až do půl roka. R^

Příští týden jdeme na píchání oušek na náušnice. a na první očkování, měli jsme odklad od neurologa.

Stále pilně cvičíme vojtu, úspěchy jsou značné R^ ale na bříšku se nám pořád moc nelíbí. Rv

Pavlínka slintá jak o život, pořád si strká ručky i hračky do pusinky, o víkendu jsme měli krizovku, kdy jí asi dost bolely dásničky, takže si mylsím, že se první zoubek vyklube co nevidět! ~s~~s~~s~

Jinak už je s malou hrozná sranda, pořád se řehtá a už objevila, že má i nožičky a snaží se je nacpat do pusinky ~k~ a vzteká se, že to zatím moc nejde. ~k~

Stále přetrvávají problémy s večerním usínáním, to se nám stále nedaří, takže uspávám.. je to dost náročné, ale styl "nechat jí vyřvat" nepomáhá, dýl jak půl hodiny to nevydržím. ;(( takže uvidíme, snad z toho vyroste.

Uf, to jsem se rozepsala, asi tedy zavítám častěji, když to tu konečně žije!
hrúda 85616

Re:

19.8.2008 9:58:25
Ahojky. Tak to jste v termínu, to je těch plus minus 14 dní. Náš mimís je v 37+5 takže donošen.:-D:-D:-D
popice+2kluci (08,10) 80415

Re:

18.8.2008 21:15:58
Dobrý večer, DaRmama, no byl v 38týden+4dny. Takže skoro v termínu. Doktorka mi podle měření říkala, že bude mít kolem těch 2800g. Takže to odhadla dobře. A to ho měřila celkem brzo.
hrúda 85616

Re:

18.8.2008 17:52:54
Ahojky, no ony to ty menší děti rychle doženou. Tvůj malý byl dříve nebo jak?
hrúda 85616

Re: můžeme se přidat?

18.8.2008 17:50:59
Ahojky holky. To já si říkám jak budu chtít plně kojit třeba osm měsíců, no uvidíme jak to půjde.
Graace 72462

Re: můžeme se přidat?

18.8.2008 12:02:57
Zuzo, to je fakt, vy ještě nemáte ukončený měsíc, jak jste na konci dubna. Já to nějak beru podle nás - Mates je 3.4., takže mi už od minulé soboty příkrmujeme (nejdřív měl mrkvičku, od včera dáváme brokolici - Hami první lžička).
popice+2kluci (08,10) 80415

Re:

18.8.2008 10:46:36
DaRmama, tak to jsou na tom ti naší kluci tak nějak stejně. Filípek měl při narození 2,8kg, pak měl žloutenku a spadl na 2,5kg a teď to vypadát, že na 4měsíční kotrole to bude taky kolem těch 6,5kg (tak nějak to tipuju):-D Taky jen kojím.
[<<Předchozích 460] Názory 461470 z 36710  [Dalších 36240 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.