| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 36710  [Dalších 36170 >>]
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215

rodicovska

6.8.2008 11:18:45
ahoj holky, musim zaklepat, ale Maxik je nastesti zdravej a pekne prospiva, pri narozeni mel pres 4 kg, ve 3 mesicich 67 cm a 7.440 g, v patek jdeme na ctyrmesicni kontrolu a myslim, ze to bude pres 8 kg :-D Uz budu kupovat plinky 4. Zato mam vazne nemocnou maminku, tak doufam, ze z nervu taky neprijdu o mliko :-( Zatim plne kojim, ani cajik nedavam. Cucame ruce, nekdy i obe zaraz, plinku, chrastitka, vsechno :-) Taky hodne slinta, ted se naucil tak nejak plivat i se zvukovym efektem a moc ho to bavi :-) Na vsechno otevira pusinu, nemuzeme pred nim jist, ale chtela bych plne kojit aspon do pul roku :-) Jinak se nam blizi cas zadosti o rodicovskou, tak co - na jak dlouho jste se rozhodly jit? Ja vyuzivam varianty na dva roky - castecne kvuli financim (mame hypoteku) a taky vim, ze kdyz bude nejhur, mam tady v ulici babicku v duchode, ktera se o malyho postara. Tajne doufam, ze plynule prejdu z jedne materske do druhe a podari se mi za ty dva roky podruhe otehotnet :-) Co vy?
carolli 84372

Re: RE:

5.8.2008 21:59:52
Jinak taky teď ožužláváme úplně všechno. V poslední době i peřinku v kočárku.~k~
Mirka,Filda a Pepča 84151

RE:

5.8.2008 21:48:17
Když to tu tak čtu,tak se musím smát,protože mimča jsou stejný.Slintáme,všechnou cumláme,dudlíka pořádně nechce no prostě zkoušej nás.Jinak teda koukám,že i spousta z vás má taky pěkný starosti se zdravím svých drahoušků.
Mirka,Filda a Pepča 84151

RE:

5.8.2008 21:42:35
Teda holky,já vám ty váhy tak závidím.Pepča měl ve 3 měsících 6110g a protože jsme měli zase ten zánět ledvin,tam mi špatně jedl a ubral mi na váze,takže jestli má 6,5kg tak jsem ráda.To se dovím příští středu na kontrole,protože jsme se byli převážit ve čtvrtek a měl 6320g,tak uvidíme jak jsme přibrali.První syn Filip měl víc,ale ten byl taky zdravej.
carolli 84372

Re:

5.8.2008 21:37:27
Ahoj Lenko, to je asi překlep těch 3,5 kg. My jsme měli ve 3 měsících 6,6kg a 59 cm.:-)
Lenka-Martin4/06, Pavlínka4/08 83678

Re:

5.8.2008 21:25:53
Ve třech měsících měla 58 cm a vážila 3,5kg. Při narození 48cm, 2,85kg.
Kyčle máme v pořádku, už další kontrolu nemáme, ale nemůžu si vzpomenout, jestli jsme s naším teď 2-letým synem nebyli na kyčlích i v 6 měsících.
Taky cucá paleček a celou ručičku
Lenka-Martin4/06, Pavlínka4/08 83678

Re: zoubky,kontrola....................

5.8.2008 21:21:37
Ahoj holky, asi měsíc jsem se neozvala, protože stavíme a nestíhám. Novinka u naší holčičky - začala jsem ji dávat čajík. v lékárně měli od Sunárku - fenyklový na prdíky. dávám ji to normálně flaškou a pěkně to pije. dáváte taky čaje? A kolik mililitrů denně? Kojíte ještě plně? Mám strach, abych kvůli stresu a únavy nepřišla o mlíko.
piterkovajana 73361

zoubky,kontrola....................

5.8.2008 21:03:34
Ahoj hoolky,
omlouvám se že sem tu dlouho nebyla ale moc to nešlo. Byla sem s natálkou u doktorech. Už sme měli dva výplachy kanálku a ve čvrtek jdeme na sondáš slzného kanálku. Byli sme v pondělí na první hexa vakcínu. Máme 60,5cm a 6180g. Ve čvrtek jdem ještě na kyčle. Zoubky nám rostou čtyři ještě se neprozířli. Slintá a má bublinky.Vypadá jako by vipila jar. Prstíky a pesti taky cucá. říka se že hledají zoubky nebo že zkoumají své ručičky. Naše strká i plínku do pusu,kterou máme na mlíko. Brindák používám jenom na příkrmy.Koníky rádi paseme. Z boku se už překulí na bříško a zatím jednou se mi obrátila z bříška na zádíčka. Ve čvrtek nám držte palečky
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: zoubky a cucání palce

5.8.2008 20:52:44
Ahojda holky,
taky se hlásím k cucání prstíku i naše Julie si cucá prsty a celou ručičku. vždyckyjí ji vyndám a narvu jí tam dudlíka, ale toho bravůrně vyplivne a nacpe si tam zase ručičku. Dudlík na ní zabíra jen když je unavená a to jen někdy. Jinak mi měli na tříměsíční kontrole 60cm a 5kg. ;)
Péťo, dávej malýmu vždy když si řekne on sám ví kdy má hlad já to taky tak dělám. A ty už mu můžeš dávat na noc kaši. A nebo zkus přejít na ten další nutrilon myslím, že je od ukončeného 4 měsice, ale podívej se. R^~s~
popice+2kluci (08,10) 80415

Re:

5.8.2008 20:44:06
ahoj Peťo, ony jsou vždycky rády, kolik přibírá a dost nás chválí, protože ze začátku jsem měla s kojením problémy a malý nepřibíral. Tak jsou rády, že jsem se rozkojila. Chodívala jsem i 2x týdně na převážení (ze začátku). Jednou, když přibral za 14 dní docela dost, tak jsem se ptala, jeslti už to není hodně a řekly mi, že u kojených dětí to nikdy hodně není, tož tak no.
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 36710  [Dalších 36170 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.