| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 570] Názory 571580 z 36710  [Dalších 36130 >>]
Peťa a Matýsek (3.4.2008)
  • 

Re: padání vlasů u miminek

26.7.2008 16:12:21
Ahojky!
Matýskovi padají vlásky snad od narození. Narodil se s opravdu hodně dlouhou hustou tmavou hřívou. Nyní už dlouhých vlásků moc nemá a mezi nima mu rostou nové. Vpravo má více dlouhých vlasů a vlevo zase více těch nových krátkých. Je to srandovní...
carolli 84372

Re: padání vlasů

26.7.2008 15:00:38
Jo jo, naší malé taky padají vlásky, ale jenom kolem levého ucha. Nevím proč tak divně, vypadá srandovně, jak kdyby ji to tam někdo vzal strojkem.~k~~s~Jinak na zbytku hlavičky žádný lysinky nepozoruju. Zatííííím~j~
Lexi+Pavlínka TP 8.4.08/31.3. 79616

Re: padání vlasů

25.7.2008 17:43:19
ahojky,
mě teda vlasy nepadají (zatím ~j~), naopak se mi zdají v lepší kvalitě než před těhu.. to samé s nehty, před těhu se mi mrchy lámaly, teď bych s nima mohla skály lámat.. :-D asi jsem výjimka.

Vlásky spíš padají naší malé, máme je snad všude, takže je jasné, že z původních tmavých, se kterými se narodila, budeme mít blondýnečku ~s~~s~~s~

Co se týče antikoncepce, vzhledem k tomu, že kojím, tak mi mudr. předepsal Azalia. Nemůžu si na ní ztěžovat, žádné vedlejší účinky nepozoruju. R^ Jen jsem dostala MS :-©:-©:-© chjo. ~j~
Peťa a Matýsek (3.4.2008)
  • 

růstové tabulky - zajímavý odkaz

25.7.2008 17:08:34
Narazila jsem na zajímavý odkaz - růstové tabulky. Sice jsou k vidění v čekárnách pediatrů, nicméně odkaz vám zde zanechávám: http://www.duben2006.estranky.cz/fotoalbum/rustove-tabulky/rustove-tabulky/1
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215

Re: padání vlasů

24.7.2008 22:22:53
Ahojky, tak jsem si prave vycesala chomac vlasu, takze se pripojuju do party :-) Vlasy mam proste vsude, ale asi to bude v tomto obdobi normalni, potvrdila mi to i kamoska. Jo a kojim...
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Re: padání vlasů

24.7.2008 22:22:19
Pokud jde o padání vlasů,je to docela masívní - nechala jsem se kvůli tomu ostříhat.
Antikoncepci používám globule Pharmatex.Zatím kojím a menstruaci jsem ještě neměla.
Hedvička si ráda hraje s chrastícím řetězem na kočárku - barevné myšky a kytičky.Do nich pinká ručičkama a pozoruje,pak si s nimi i povídá :-D V postýlce má hracího plyšového slona - toho tahá za chobot ;) Knížky si čteme s tou starší,tak jestli z toho Hedvička taky něco má,nevím.Ale pochybuju.To ji spíš zajímá zpívání.Už se taky nahlas směje.Z bříška na záda se přetočila zatím 2x po sobě - to když se vztekala,že se jí tam nelíbí ~j~ ale byla to spíš náhoda.
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: padání vlasů

24.7.2008 16:44:08
Ahojda holky,
tak na té kontrole jsme dopadli dobře. Malá je vpořádku má 5kg a 59cm. Jen ji ještě neočkovali, že je brzo po té tubeře co jí dali v porodnici, takže nás objednala za měsíc a to jí jž píchnou.
K tomu krmení Julinka vypije 160ml přes den po třech hodinách a večer po koupání to je tak kolem sedmý si dá 160 a pak za hodinu a půl až dvě hodinky znovu 160ml a pak spinká až do těch půl šestý a pak znovu po třech hodinkách. Že ti malej tak pěkně papá buď ráda a neboj on to pak vyběhá uvidíš. Můj synovec taky rostl víc do šiřky a dneska je z něho hubeňour.
Nekojím a vlasy mi taky padaj měla jsem to i po Leničce, koupila jsem si vitamíny a antikoncepci zatím žádnou nemám z důvodu mé léčby tlaku,ale doufám, že v záři mi už něco dá to jdu na kontrolu na gyndu.
Doufám, že se už to počasí umoudří, strašně tady dneska prší, dopoledne jsem byla s holkama ve městě a ani se nám nechtělo nikde chodit.

Rv~s~
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: padání vlasů

24.7.2008 15:08:40
Taky mi vlasy padají ;(( . A antikoncepci nepoužívám žádnou.
Peťa a Matýsek (3.4.2008)
  • 

Re: padání vlasů

24.7.2008 14:57:18
Ahoj,
také jsem si všimla, že mi nějak víc padají vlasy. :-( Já nekojím, takže užívám tutéž antikoncepci jako před porodem.
carolli 84372

Re: padání vlasů

24.7.2008 13:12:26
pardon padají:-D
[<<Předchozích 570] Názory 571580 z 36710  [Dalších 36130 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.