| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 36710  [Dalších 36650 >>]
Terinka a Elinka +Peťa 79587

Re: pátek

3.10.2008 9:57:49
PŘEJEME NIKOLCE HODNĚ ŠTESTÍČKA A ZDRAVÍČKA.
Tak s otáčením stále nic,akorát na bok,nebo se zaklání dozadu ale neotočí se.
Včera jsme byly na pouti tak koukala na kolotoče a byla spokojená.Dala jsem jí do golfáčů aby viděla ven a moc se jí to líbilo.
Lahvičky vyvařuju tak dvakrát do týdne v mikrovlnce,dám dudlíček do hrnečku s vodou a do lahvičky tak vodu do třičtvrtě a pustím na 5 min.
Hračky omývám mýdlovou vodou.
Co můžou už všechno papat,máme zeleninu masíčko a přesnídávky,můžou už něco víc?~k~~k~~k~
Matinka79 87652

pátek

3.10.2008 8:14:56
my dnes máme doma oslavu narozenin Nikolka má pozváno asi 6kamarádů, takže chystám dobroty a výzdobu pokojíku. Snad to sMišákem přežijeme ten rachot, možná raději opustíme bitvu a půjdme na ořechy a šušstí od kukuřice.~:-D
Matinka79 87652

díky

3.10.2008 8:12:39
Ahojky maminky díky, že mohu mezi vás.

Tak já plně kojím a prdelín se budí častějiněž dříve, asi bude chtít nějaku kašišku na lžičku.

S pindíkem nemáme problémy a snad ani nebudou později.

Koupání je u nás různě dlouhé ajelikož mám doma dva vodomilky tak se koupou i půl hodinky tedy podle nálady. Prdelín rád plave.

my máme 3hexy za sebou a vždy pohodově.:-)né každé mimi to tak snáší.

Oblékám Mišáka tak přiměřeně, jezdíme už jen v golfkách , protože jen tak nepoleží stále sedí a čumákuje.
~g~
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: noční kojení

2.10.2008 20:33:24
Popice, to se někdy stává. Uvidíš že to bude dobré. Přeji klidnou noc a ráno uvidíš to bude dobrý. ~s~R^:-)~s~
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: noční kojení

2.10.2008 18:57:47
Ahoj holky, tak po dnešní první dávce hexy jsme dostali teplotu. V 18hod už měl 38stupňů, tak jsem mu dala čípek - Paralen. Teďka spinká, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat dále.
Jinak Filípek je plně kojený. Chodí spát kolem 21hod a teď se budí v 5:50hod. Takže nás nechá vyspat. Uvidíme, jak to bude dneska.
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: noční kojení

2.10.2008 18:11:39
Ahoj holky,
vítám další novou maminu.

Ke kojení vám holky bohužel nic říct nemohu.

Jelikož mám dvě holky, tak problémy s pindíkem se nám vyhýbají, ale mám tři synovce a vím že bráchovi kluci ho měli taky často červený a tak je švagrová koupala v heřmánku po každém koupání a je to vpořádku.

Koupání já vždy napustím vaničku tak na třicet, protože Julinka má radši chladnější vodu jak kdy. Pak jí v ním malinko poráchám a poblbneme a jdeme ven. Celý tento proces tedy spíše rituál trvá tak 10 až 15min.










Renča, Erča04/08 a Verča02/10 86959

Re: noční kojení

2.10.2008 18:04:46
Ahoj Andrejko, tak my máme to stejné a nebo trošku jinak. Usne kolem půl osmé, vzbudí se kolem půlnoci a pak pije co 1,5-2hodiny a vstáváme mezi 6-7, takže mám problém někdy nastartovat, ale včera nám vylezl první zoubek, tak si říkám jestli se to už konečně nezlepší (nebo v to aspoň doufám).
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Re: noční kojení

2.10.2008 17:55:26
Ja mam teda zatim zlaticko,ktere ji 1x za noc.U prvni dcery to ale bylo tak,jak popisujes: 3x az 4x za noc az do 11 mesicu.Pak jsme to odbourali,protoze uz jsem se fakt potrebovala vyspat (a manzel taky).Ono odbourani probihalo tak,ze jsme se cca po 3 noci misto kojeni jen chovali a zpivali si (za jejiho urputneho revu,podotykam).Pak to pochopila,ze nic nebude a spala celou noc.
S Hedvickou je to trochu jinak,protoze tu jsme narozdil od starsi dcery,naucili na dudlik.Takze vetsinou s nim usina a podudlava po vetsinu noci,tudiz nepotrebuje dudlat prso ~k~
A+E+L+L 72017

noční kojení

2.10.2008 15:07:30
Ahoj maminky,které ještě kojíte!
Chtěla bych se zeptat, zda se tu najde taková, která máte také malého nespavce,který se vám v noci často budí na kojení.
U nás před měsícem došlo k rapidnímu zhoršení (dříve 2x za noc) a teď každé 2 hodiny.
Když čtu odborné články, jak by se už děti v tomto věku neměly budit, děsí mě to. Ale nedokážu nechat našeho "bobánka" plakat.

Máte některá zkušenost. Můžete poradit anebo alespoň napsat, jak jste na tom vy?

Děkuji za jakékoli postřehy, názory a rady. Andrea
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: prohlídka aj.

2.10.2008 13:30:40
ahojte, tak my dneska byli teprve na 5měs prohlídce a máme 7000g a 66cm. Dostali jsme první hexu a kupodivu Filípek vůbec nebrečel, jen se zamračil. A jak se tu včera ptal na toho pindíka. Tak shodou okolností dneska do rána Filípkovi pindík nějak zčervenal, tak jsem to mudr ukazovala a ona, že to vypadá, jak kdyby mu to někdo přetahoval. Ale to my jsme opravdu nedělali. Dala nám na to mastičku, a že mu to mám tak ze 3dny mazat ráno a večer a říkala, že to přetahování se dělat nemá. já doufám, že to bude mít ok, my mu s ním fakt nic nedělali.
Jo a vítáme novou maminku, já jsem taky Martina ~:-D
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 36710  [Dalších 36650 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.