| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 590] Názory 591600 z 36710  [Dalších 36110 >>]
mpajina 75971

Re: krmení nekojených dětí

22.7.2008 11:40:25
Ahojky. Tak můj malej mi přijde taky jak otesánek když je doba krmení. Hrozně se klepe vydává hýkavý zvuk :-D Ale k věci. Taky nekojím asi od 6 týdne. Po mém mléku nepřibíral a pak jak jsme přešli na sunar, tak mi prso odmítá úplně. Začnu večerem nají se po koupání tak kolem půl 8 a vypije 180 ml. Spí celou noc až v 5 ráno se vzbudí a vypije taky 180 ml. Potom se vzbudí kolem 8 a to mu dám čajík a kolem 9 vypije kolem 200 sunar. Pak je to po 4 hod 180 ml. :-)
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: Re:Ahoj

22.7.2008 10:08:53
Zlobidilko, přesně ten samý pocit mám taky. Jím prakticky to stejné pořád dokola a někdy je Filípek v pohodě, jindy ho to trápí.
sasanka+2 63109

Re: krmení nekojených dětí

22.7.2008 9:48:18
No já bych ráda pomohla ale mám spíš opačný problém...vzala bych to být tebou pozitivně-lepší než kdyby vůbec nechtěl jíst...aspon má chut k jídlu a pak to vyběhá...kaši bych asi taky vynechala...;)
A neboj až začne běhat tak to vyběhá...a ted to holt potřebuje............
Peťa a Matýsek (3.4.2008)
  • 

krmení nekojených dětí

22.7.2008 9:11:00
Ahoj maminy nekojených dětiček!
Mám na Vás dotaz jak to máte s dávkováním krmení, resp. kolik ml toho Vaše dětičky za den spapají? Náš Mates je nenasyta!!! Mám nyní plnou hlavu toho,kolik mu toho dávat, aby tolik nepřibíral a přitom mi hystericky neřval hlady! Asi před pěti dny jsem mu ze zoufalství zkusila dát na noc trochu rýžové kaše. První den dostal 30 ml + 150 mlíka, další tři dny 70 ml kaše a 120 mlíka, včera 60 mlíka a 140 kaše. Přes den měl vždy 4 x 150 ml mlíka. Plus mu dávám čaj - to vypije za den s bídou 40 ml - nechce ho! Jak to není mlíko, tak to plive, řve... Když jsem ho dnes převážila, tak jsem zhrůzou zjistila, že za pět dní přibral půl kila!!! S kaší tedy končíme i když jí moc neměl. A ten granulovaný čaj už také dostávat nebude, protože je přislazovaný (koupím mu dětský sáčkový). Jsem fakt zoufalá, protože mi z něho roste Otesánek. Nejde moc do délky, ale do kulata!!! Fakt je to ukrutný hladovec. Kdybych kojila, tak by mě asi vycucal během dne!!! Napište mi pár řádek, jak to máte v jídle vy. Kolikrát denně a jaké množství mlíčka Vám dětičky papají? (+ kolik týdnů Vám je). Nenechte mě ve štichu, prosím. :-(
Zlobidilko 82315

Re: Re:Ahoj

21.7.2008 21:36:53
a co zkoušíte? normálně mám pocit, že je jedno co jím. prostě jí to někdy trápí a někdy ne...
popice+2kluci (08,10) 80415

Re: Re:Ahoj

21.7.2008 21:32:39
Zlobidilko, my máme teďka taky období břichobolu. Před 14 dny vůbec nic a od minulého týdne nás bříško trápí.
Zlobidilko 82315

Re: Re:Ahoj

21.7.2008 20:48:50
no my jak kdy, do tech 5 vetsinou ok, tak 3 kojení...přes den doma max 30 min venku dýl, v autě krásně. smějeme se a brbláme jen někdy musíme holt odečítat ty 4 předčasné týdny
sasanka+2 63109

Re: Re:Ahoj

21.7.2008 20:32:58
Náš malej spinká v noci celkem dobře ale musí se povést nakojení...jinak většinou taky od pěti už moc nespí a kroutí se to si ho beru k sobě a dávám dudlík...ted se nám kojení nedařilo tak se budil a 2 hodiny...Přes den taky občas spinká-spíš teda jen v kočárku ale když neusne tak je pak uřvanej a protivnej..:-)jinak je to ale sluníčko-furt se řehtá...občas neví jestli má řvát nebo se smát....:-DSnad nám zaberou kapičky...Modlím se....
Zlobidilko 82315

Re: Re:Ahoj

21.7.2008 20:22:40
řešili jsme to spolu , máme přeci stejné děti:-)) akorát nám se to zlepšilo...tak vy musíte taky! :-)teš se zrovna vztekáme trápí nás poslední dny bříško ale hrozně. mnžel tvrdí, že probiotické kapky stačí jedny že prý dodají tu mikrofloru a je to vyřešené já chci kkoupit druhé mám pocit, že nám pomáhali...a jak ti vlastně spinká?
sasanka+2 63109

Re: Re:Ahoj

21.7.2008 20:11:45
Děkuji za povzbuzení...budu se snažit co to půjde a co budu mít síly hlavně psychický...trvá už to dlouho a je to náročný...uvidíme co řekne doktorka obávám se že nepřiberem...ale aspon budu vědět že jsem pro to udělala vše...a když by to nešlo tak holt se svět nezboří...před těma lidma je to hnus hlavně před tchýní...dítě řve jako kdybych mu něco prováděla a všichni si myslí že ho týrám........;((;((Zlobidýlko jsem ráda že to u vás je lepší...před časem jsme to tu spolu řešili vid?;):-)
[<<Předchozích 590] Názory 591600 z 36710  [Dalších 36110 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.