| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 18535  [Dalších 18495 >>]
Janča+Adélka9/05 a Simonka5/08 25314

Re: RE: Jančo

6.10.2008 21:06:57
Jani, s tou délkou bych si hlavu nelámala, na ty měsíce to sedí a prostě narostl spíš v bříšku. Jde spíš o váhu a ta je dost dobrá. A co se týče kojení. Minulý týden jsem měla jeden den, že jsem myslela, že si to půjdu hodit a že jestli to tak bude pokračovat, raději volám dr. Přes den jsem kojila co hodinu a půl a v noci co hodinu, hrůza, děs, hrůza, děs. Já jen nechápala. ALe nakonec to asi byl ten růstový spůrt.
Kristina Y&M 34526

Re: RE: Jančo

6.10.2008 21:06:26
Janci, to je to, ze citim, ze uz tu potrabu nestiham pokryvat, on by pil dal, ale jak uz to skoro netece, tak prestane jist a pak je protivny, protoze neni syty a ji zase za chvili a zase jen ten silny proud.
Ja myslim, ze se s vahou drzim, nevim, ja se vubec nevazim.
Jen je nejsem pro kojeni za kazdou cenu a nez abych to tady takhle tahle cely odpoledne knourani, prso knourani, to mu radsi dam jednu lahev a je klid.
Janča+Adélka9/05 a Simonka5/08 25314

Re: RE: Jančo

6.10.2008 21:02:31
Kristi a co by jsi chtěla??? Vždyť se začal více hýbat atak, ne? To už přibejvat nebude, navíc má, z čeho žít, nadělal si pěkný zásoby. A navíc ti krásně v noci spinká, takže myslím, že kojení je pořád vpoho, ale u tebe asi ne, co. Jak se citíš? S tvojí váhou....
Kristina Y&M 34526

Re: RE: Jančo

6.10.2008 21:02:14
Jani, ja nevim.
Bud je to ze te bere jako dudlik a nebo hlad.
Ja ted mam pocit, ze Yanni taky mnohem casteji pije, dneska jsem zase dala jednou Bebu, protoze nebudu cely den jen lezet u kojeni

Ted podle pribirani vidim, ze uz prestava nabirat, i kdyz se mi zda, ze mnohem vic pije, asi uz to bude hranicni..
Jana+ 15785

Re: RE: Jančo

6.10.2008 21:01:58
Jinak u nás bylo ve 4 měsícíh 7,5 kg a 65 cm. Takže od porodu vyrostl jen o 10 cm, tak to se mi zdá celkem málo. Ale třeba roste teď, když pořád jí :-/

Anebo sosá jen to přední mléko, co já vím...

Dneska jsem teda k.o. a to mi zítra přijede tchýně, manžel je celé dny a skoro noci v práci, tak já už se na ten úklid můžu tak akorát vyprdnout a půjdu raději spát. Tchýni dám papuče, aby nešlapala bosky po drobkách, a bude to :-)
Jana+ 15785

Re: RE: Jančo

6.10.2008 20:59:36
Ahoj, to byl zas den. Ondra jí snad třicetkrát denně, to není možné. Nic jiného ho neuklidní, než prso. Já už fakt nevím, jestli to je hlad nebo co, třeba teď večer jsem ho nakojila o půl sedmé, pak šel spát a od té doby se už dvakrát vzbudil s pláčem, nic nezabralo, jen nakojení.

Májo, podobné potíže, jako popisuješ u Alenky, měla vnučka mé známé a té zjistili, že má přetíženou páteř a špatné držení těla. Jednak prý špatné boty, jednak byla přetížena dlouhými túrami (ambiciózní rodiče) a asi i celkově spoustou aktivit. Takže ji léčili na ortopedii. Přitom projevy byly taky bolest na hrudi a občasné potíže s dýcháním.
Kristina Y&M 34526

Re: RE: Jančo

6.10.2008 20:59:22
Mam ho i komplet, tam jde videt cely..ale to sem fakt davat nechci ~;)
Nahaty fotky na net nedavam ~g~~j~

Venci, ja nevim, ale Viki je docela v zavesu, asi Tomas od Bettinky.
Zase Yanni je o 3 tydny starsi nez Honzik..
A delkou jste urcite uz pred nama ~;)

Uvidim, jak mi ho zmeri dr. ale on nema byt po kom dlouhan ~g~
Venca * 52181

Re: RE: Jančo

6.10.2008 20:57:22
taky jsem chtěla napsat bůhví co má Yanick při vážení na noze~:-D
Venca * 52181

Re: RE: Jančo

6.10.2008 20:55:00
manži nesl Honzu do postýlky a říká,že mám pravdu, že je fakt těžkej (dneska jsem ho hodně nosila, v obchodě jsem zjistila, že zůstal po víkendu podvozek od kočárku v garáži a nemám ho v kufru auta~;((~;((~;((), tak mu říkám, kolik už váží Yanick, tak se hned ptá, jestli jsme na druhým místě, to asi ne, co???~g~
Kristina Y&M 34526

Re: RE: Jančo

6.10.2008 20:54:09
No s cihlou, to by byla insi vaha ~:-D
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 18535  [Dalších 18495 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.