| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 30594  [Dalších 30474 >>]
*Lilka* 18831
15.6.2010 9:31:58
Zdravím děvčátka, myslím, že ty Stastne zeny jsou dost přehledné, že by to bylo fajn ~;) Nikatin, klidně to můžeš založit ty,, a pak ti budou holky psát a ty je budeš přijímat, jen pak hlavně kontrola, ať se neozve někdo cizí ~t~ ale to si pak písneme do deníčku info, adresu a název diskuse.

NOc dobrá, jako poslední noci, usíná ve 20 hod budí se mezi 3-4 a pak až po 7hod.
Nikatin 96636
15.6.2010 9:08:43
Eri koukala jsem na Šťastné ženy a už jsem i zaregistrovaná~;) Tak to tam klidně založ a můžeme jít tam~6~ Nebo to tam klidně založím, jestli mě ta moje mrcha Opera pustí. Ale registraci mě nechala udělat~d~
Nikatin 96636
15.6.2010 8:57:10
Ahojky~3~

Jájo prosímtě velká omluva~f~ Jak mě bolbne ten počítač, tak jsem chtěla v deníčku opravit tvůj článek, protože jsi psala vzkaz pro Kozajdu ale napsala jsi tam asi omylem mě. No a ten článek se mi po opravení smazal celý~n~~n~~n~ Omlouvám se, už to radši nebudu opravovat, když mi to tu blbne a nechám to jen na Eri~n~

nevíte čím to je, že mi Opera nevloží příspěvek do deníčku? nemůžu si to nějak sama opravit? Firefox mi jde strašně pomalu, proto mám Operu~d~
bartomiska + Jituška 01/10 96866
15.6.2010 8:32:31
Ninapo, díky. Jsem na to moc zvědavá, jak to pak půjde :-)
Ninapo a Matyášek 12/09 99955
15.6.2010 8:30:55
Bartomisko, broskve pomáhají na zácpu, je tam hodně vlákniny...ale neboj, s příkrmama se to pěkně ustálí a bude kakat každý den, nebo max jednou za 2 dny~R^
Ninapo a Matyášek 12/09 99955
15.6.2010 8:28:39
Dobré ránko...
Tak já už jsem si zvykla na to Matyho noční buzení..někdy je to dobrý, někdy horší...

Díky moc za přáníčka~x~

VIburcol sem koupila včera, dokonce ho měli v lékárně, ani jsem ho nemusela objednávat~R^

Maty naštěstí nikdy neměl takovou teplotu, že bych mu dávala čípek, naštěstí~;((

Matyášek se už pěkně zvedá na ručkách, ale neudrží se tam moc dlouho~d~
bartomiska + Jituška 01/10 96866
15.6.2010 8:22:53
Dobré ranko.
Kdybych nechala opět spát taťku v obýváku, vyspala bych se nádherně ~o~~o~~o~ Jituš spala od 20 do 7, kojo o půlnoci a v pět. ~6~
Dnes jdeme na kontrolu s ouškama, je to lepší, ale dobrý to ještě není.
Matyášku, přejeme všechno nejlepší ~x~~x~~x~ Zdravíčko, štěstíčko, spokojenou maminku a krásné dětství ~s~~;((
Lidisko, jen napiš.
Medunko, ať dobře dopadnete.
Kozajdo, já ho dávala až při horečce ~d~ Ale určitě se může dřív.
Kozajda+Máťa 1/08+Ondra 1/10 48822
15.6.2010 8:16:28
Ahojky Holky!
Tak u nás noci pořád skvělý! Do 20 hod. je v postýlce a budí se na kojo až v 5 h. Pak si ho beru k sobě a pokračuje.. Vylejzáme až kolem 8 hod. Mezitím přijde i starší..
A jinak mám radost.. Matýsek byl dnes bez pleny na noc a zvládl to super (už ňákej tejden ji měl suchou, ale pořád jsem se bála) Takže snad nic nezakřiknu..
Dneska jdu s Ondrou do poradny, jdem ukázat ramínko a uvidíme, jestli ho budou očkovat.. Ale očividně ho to ramínko ještě bolí.. Včera když jsem ho sušila, tak jsem ručník na tom ramínku přimáčkla a začal se ksichtit.. Vyloženě nebrečel, ale nelíbilo se mu to..
A chci se zeptat, ten Viburcol jste dávali hned po očku nebo až když byli mrzutý?
Klleris+K02+M10+T14 75177
15.6.2010 7:59:26
Ahoj holky.
Tak se zase hlásíme.Míša je pořád divnej.Zoubky tam má pořád schovaný,ael neprořezaný.Noci pořád hrozný.Zkusila jsem mu koupit Nutrilon na dobrou noc,ale nepomohlo to.

Matyáškovi přeji krásného půlročku ~s~~x~

Foxy,problémy jako ty máme docela často,ale pak se to vždycky zlepší.Nevím čím to může být.

Mě dnes připadne,že mám úplně prázdný prsa a vůbec se nenalívají.Snad nepřijdu o mlíčko.To bych fakt ještě nechtěla.
Martina,Klárka 12/07,//6.1.10 96625
14.6.2010 23:19:19
Ahoj děvčátka~x~
dlouho jsem tu nebyla a tak se jdu jen připomenout že jsme v pořádku. Nestihnu dočíst ale než na to budu mít čas, tak aspoň ten pozdrav.
Barunka se přetáčí jak divá. Tak mám radost. Je to taková neposeda. V pondělí jdeme na vítání občánků, tak se těším.

Jinak koukám, že tu máme už půlročního oslavence - tak to moc gratuluju~R^~g~ Teda ale strašně to letí.
Doufám, že jste všechny v pořádku.

Zítra odjíždím na chalupu tak se těším. Budu tu až v neděli.
Mějte se hezky a dobrou noc.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 30594  [Dalších 30474 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.