| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 30594  [Dalších 30534 >>]
Nikatin 96636
15.6.2010 15:01:19
Štěpi nám pomáhá jen otírat a mazat Bepanthenem~d~ Matymu takhle zlobilo i jedno podpaždí, ale bepanthem to vyléčil
StepanaR + Bára a Mareček 41431
15.6.2010 14:18:40
Holky nevíte co pomáhá na krček, má to tam zapocené, celé červené, pupínky..doktor mi dal kortikoid ale to dávat nechci
Lidiska-Anicka+Kristynka 86472
15.6.2010 14:08:34
Jajo tak co pomaha hermanek?
jája,filípek 04+domísek 2010 36205
15.6.2010 13:48:01
kozajdo to je macík
jsem si myslela jak jsem porodila velkého siláka tak budu mít stále těžké miminko a ono to tak neni~t~
jája,filípek 04+domísek 2010 36205
15.6.2010 13:40:14
Foxy,gratuluji manželovi k nové práci
no chtěla bych do ukončeného 7měs. kojit,to přijedem z dovolené,tak uvidim jak na tom budu s mlíčkem

tak děti mi spí,já musim uklidit,něbo se ani nehnu v tom binci
pověsila jsem prádlo na balkon

až přijde manžel z práce tak musim do školky pro balonek co jsem Filípkovi zaplatila,dnes mají tu akci a vypouštění v parku balonku s přáníčkem
no a ve finále nakoupím

Mlanko,taky moc nestíhám sem chodit~d~
Nikatin 96636
15.6.2010 13:33:07
Romi Kozajda tu jednou vtipně psala, že kojí salko se sádlem~t~
Romi+K.10/05+M1/10 12383
15.6.2010 13:18:00
Kozajdo – Ondra teda jede. To bude kus chlapa, nebo to vyběhá a do pubety bude střízlík. To tvoje mlíčko už snad není ani smetana ale něco tučnějšího…~t~

Lidisko – Kristýnka je šikulka šikovná~x~

Foxy – ještě mě napadlo, hodně pij. Jak je teď to teplo, tak tekutinu vypotíš a mlíčko se nemá potom z čeho dělat. Klidně do sebe natlač 3, 4 litry. Držím pěstičky aby se to zlepšilo. Po jak dlouhé době budeš přidávat další a další zeleninku? Ovoce se může až dýl ne? Teda já mám druhý dítě a jsem nějak zmatená. Potřebovala bych si sednout a prostudovat to ale nějak mi nezbývá čas.

Nikatin 96636
15.6.2010 13:04:31
Tak mám zas chvilku čas, než poletíme na flétnu.

Romi Maty je taky zvědavej, takže u kojení kouká kde co lítá a kde se co šustne, někdy mu jde hlava pryč i s mojí bradavkou~t~
Jo a Maty se zatím otočil jen párkrát ale nedělá to pořád, na břiše ho to moc nebaví~d~

Lucko klidně se přidej, patříš přece pořád mezi nás~:-D

Jájo a co aviváž, vyřadila jsi ji?

Kozajdo 10 kilo? Omdlím~t~~g~

Foxy neblázni~o~Zrovna ty, která nám tu tak dobře radíš jo? To bude po té Hexe, to se srovná neboj~6~
Mlanka, NK 09/05, LA 01/10 96879
15.6.2010 13:01:23
Erinko - no prave, tahle diskuse se v jadru zasadne meni, tak jaky ma smysl tady udrzovat fotky. Pocit, ze mam nekde stovku osobnich fotek a nemam nad nima kontrolu se mi nijak nelibi.

Na novou skupinu se mozna prihlasim, ale ted jsem na 3 tydny stejne pryc, takze to budu resit az pak.
Diky.
Foxy & Tobiáš 07, Ellen 10 84320
15.6.2010 12:50:21
Ninapo, všechno nejlepší Matymu! ~x~
Zkus jinou DM. A když už tam budeš - pastiňák bereš z DM nebo vaříš sama? Ten z DM je moc dobrej! Mají ho i s bramborem. Pokud jsi ho ještě neměla, určitě ho zkus!
Holky, díky za podporu všem, snad to nějak ustojíme. Doktorka o tom zatím neví, do dnešní noci to bylo "nějak zvladatelné", piju kojící čaj, hodně se s ní mazlím, prso nabízím každou chvíli a doufám, že to bude zase ok. Segra mi teď přivezla pro jistotu Nutrilon HA, budu i klidnější, že nebude chudinka hlady, kdyby kojení zase selhalo. Homeo beru, ale tentokrát bohužel bez efektu. ~a~ Uvidíme, jak to bude v příštích hodinách. ~d~

Nikatin, s Operou neporadím, používám Firefox. ~d~ V prsou něco málo bude, ale ona, když jí to neteče hned, se naštve, začne plakat a nedá se uklidnit. Pak je to začarovanej kruh, v pátek jsem jí hodinu nosila, jak plakala, pak vypila vodu a až po další půl hodině, jsem jí konečně nakojila. Nevyznám se v ní, začínám podléhat pocitu, že jsem mizerná matka... ~a~

S příkrmy začnu podle situace, ale nebudu se bránit začít dřív, protože vzhledem k současnému stavu, kdy fakt pije mizerně... Chtěla bych kojit, nedávat UM, takže fakt asi brzy. Začnu tím pastiňákem, hruškou, jablkem, dýní, bramborem - pořadí netuším, pastiňák jako první, pak se uvidí.

Jájo, Tobík byl jen kojený do začátku 8. měsíce a pak jsme začali hodně volně, neboj se toho, pokud mu to bude "objemově" stačit, tak ostatní neřeš. ~6~

Romi, Ellenka se otáčí, ale spíš to udělá na dvakrát - ze zad na bok, z boku na bříško, nejde to švihem. Hlavně žádný strach, mají ještě chvilinku čas. ~;)
Meltu piju, večer jsem jí měla půl litr a žádný efekt, prsa jako hadr... ~a~ U mě už to asi bude i trochu o psychice, jak se začínám bát, aby neměla hlad, pozoruju jí, jestli je ok, přemýšlím, proč zrovna nemá hlad a proč když má hlad, já mám skoro prázdný prsa... No, šrotuje mi to v hlavě a ona to taky cítí. ~a~

Holky, volal manžel z Německa, tu práci vzal. ~z~
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 30594  [Dalších 30534 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.