| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Fotoalbum duben 2010
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 18468  [Dalších 18438 >>]
Petra+Kuba02+Maťa06+Kačí10 31701
1.8.2010 22:29:11
Ahoj holky,
to jsem ráda, že už je tu víc maminek :-) Chvilku jsme si tu s Donell psaly samy.

Naše tříměsíční prohlídka: 62 cm a 5.7 kg. Takže dlouhá a hubená... kam se hrabeme na vaše váhy! Zato nemá Kačka žádnou reakci na TBC a bude muset být ve 2 letech přeočkovaná. Co se týká pohybu, jednou se omylem přetočila ;-) trénujeme pasení koníčků, ale pořád si drží pěstičky, což by prý měla už povolovat a nechávat dlaně rozevřené. Došli jsme na rehabilitaci, tak mačkáme na hrudi reflexní bod a taky má být co nejčastěji přes den položená na břiše, v intervalech 5-10 minut, aby si pořádně zvykala.

A je straaaašně hodná. Spí, tulí se, směje se, brouká. Dneska měla křtiny, tak až stáhnu fotky, ukážu vám ji :-))) ahoj ~x~ a dobrou ~3~~h~
iculinka83 109460
31.7.2010 6:48:32
rodila jsem v Mladé Boleslavi.šla jsem tam díky krásným porodním sálům který mi stějně byly na nic~:(miminko máme zatím jedno,ale příští rok chci zkusit další pokus.jinak doktor co rodil mě tak rodil i sousedku a její Davídek byl 7 minut bez kyslíku taky ztrácel ozvy.takže to už o něčem svědčí.příště chci zkusit podolí.je to fakt nebyla jsem vůbec připravena šla jsem na běžnou kontrolu a druhy den jsem měla maly uzkíček~p~.je zdravý až moc.je hrozně hyperaktivní~:-D
Vopička 80112
30.7.2010 23:54:05
iculinko, ty sis teda užila. Hlavně, že to mělo nakonec šťastný konec. Příště si určitě vyber jinou porodnici. Jasně to byla vina doktorů.
U mě to bylo vlastně podobné, ale naopak. Mohli mi ho vyvolat už mnohem dřív. Taky už nechci rodit, tam, kde jsem rodila.

A máte už nějaké děti? Já mám zatím jen to jedno. Druhé bychom chtěli tak za tři roky.
Donell 104631
30.7.2010 21:30:00
Iculinko~6~~6~
To je teda nářez. Kde jsi rodila? To musí být strašný, vůbec si to nedokážu představit. Ty víš, že těhotenství ještě nemá skončit a najednou do tebe řežou a vyndavají miniaturní miminko a ty se jen modlíš, aby to zvládnul. To, že nepracovala placenta měli samozřejmě poznat dřív a řešit to. A z přístupu personálu bych taky byla zklamaná - jak tě může nechat v kontrakcích ve sprše a nepřijít se podívat ani jedinkrát za noc??!~a~~q~. Teda, a už vůbec si nedokážu představit tvýho manžela, když mu voláš, aby se o malýho postaral...vůbec nevim, co bych v jeho kůži dělala..no, hlavně,že jsi to zvládla a že je Toníček zdravý - to je nejdůležitější. A do dalšího určitě jděte - embryjek by opravdu bylo škoda když už je tam máte~p~. Držím pěsti aby se to hneda napoprvé zase povedlo a určitě změn tu porodnici!~;((
iculinka83 109460
30.7.2010 17:09:59
tak začnu od začátku...náš Toníček je vymodlené miminko z IVF povedlo se nám to napoprvé tak jsme byly oba moc rádi.vše bylo jak má až do 30.tt kdy mě muj gynekolok poslal do rizikovky pro vysoky tlak,dušnost a natekly nohy.byl patek takze me objednali na pondeli zustala jsem v nemocnici na pozorování ale po 3.dnech mě pustili domu potom jsem kazdy tyden chodila do rizikovky na monitor ultrazvuk a bezna kontrola.na ultrazvuku porád ta sama vaha nikdo se tím nezabejval.a pak osudna kontrola 7.4 MUDr malyho meřila a měřila nic neřikala a pak že je to spatný běžela k primáři a ten řekl za musím na vyvolání že malymu se špatně daří spatny ozvy,spatny prutoky....brečela jsem no porod vyvolali a od 13 hod pravidelne kontrakce ve 22 hod dr říka ze do rána porodím to uz jsem si řikala to vydržím manža byl na telefonu tak jsem byla klidna.sestra mi dala prášek na spaní a odvedla mě do sprchy kde mě taky nechala vubec nevim jak jsem se dostala do pokoje.celou noc jsem byla na balone.nikdo me neprisel za celou noc zkontrolovat.rano monitor.a tam uz bylo zle primař hned okamžitě křičel na sal manža samozřejme nestíhal.a to mě ještě sestra seřvala co volam že mi potřebuje nabrat krev.ze salu si nic nepamatuju moc jsem se bala třásla jsem se. pamatuju si jen jak někdo říka ježis tan je malej a pak jeho plac,byl hrozne slabounky skoro ho nebylo slyset.videla jsem ho vterinu a hned mi ho odnaseli pryc manzel prisel jen na sití.porodní vaha 1630g 44cm a apgar skore 9-10-10.hned jsem vsem rikala jak večer za ním pujdu jen co ucítím nohy jenže večer bolest břicha,mě se snížil tlak že přiběhla sestra ta volala doktora mackal břicho,delal ultrazvuk no a ja krvacela do bricha.volala jsem manžovi at se o malyho postara ze tohle asi fakt nepreziju ale prezila jsem. probudila jsem se a lili do ´me krev jednu za druhou ztratila jsem asi 3 litry krve.takže abych to shrnula myslím si že je vina na lékařích od 30.tt mi nepracovala placenta,proto Toník nebyl vyživovaný ja mel byt. porod mohli vyvolat už v 30tt,a to že jsem krvacela?určitě vina doktorů.
3 týdny jsme s Toníkem byli v nemocnici na vykrmení propouštěli nas kdyz mel 2100g.tatínek za nami kazdy den chodil bylo to pro vsechny naročné období a jsem moc rada že je Toník zdravy a čílé miminko.říkala jsem si že už nikdy nechci mít miminko,ale uz ted si říkam že do dalšího určitě jdu (mam jestě 7 embrií v mrazáčku tak přece je tam nenechám)že?jen si příště zkusím vybrat jinou porodnici
Donell 104631
30.7.2010 14:27:14
Vopičko,
vůbec nechápu, že doktoři nechávaj tak dlouho přenášet? Dítě už tam nemá místo, hrozí že dítě bude velký, kazí se voda, což je hodně nebezpečné, placenta už taky nemusí fungovat 100% nehledě na to, že mimčo už je dávno "upečené", tak proč ten porod nevvyvolají dřív? Pak se diví, když zjistí, že jsou mimča velký.. já tomu nerozumím...~a~
Donell 104631
30.7.2010 14:21:15
Iculinko, jaktože měl ve 36.týdnu tak málo? Říkalas, že doktoři něco zanedbali, co se stalo?
iculinka83 109460
30.7.2010 13:46:16
jinak ty jejich odhady mě v den porodu řekli že bude mít 2 kila a vysledek 1630g
iculinka83 109460
30.7.2010 13:45:16
me se Toník otočil den před porodem jinak taky seděl na zadečku:-)porod mi nejdřív vyvolali a kdyz po 17.hodinach v kontrakcích jsem nebyla vůbec otevřená přistoupili k SC.navíc měl špatný ozvy.malej baští jen bebu zkoušela jsem nějakou levnější variantu ale je to mlsoun~t~
Vopička 80112
30.7.2010 13:40:11
Já jsem pro zmněnu přenášela skoro 14 dní. Když jsem byla na utz na odhadu váhy, tak se doktor zhrozil, že to musí jít okamžitě ven. Odhadoval, že bude vážit 4,30kg. Druhý den jsem šla teda na vyvolání. Naštěstí se pan doktor spletl a porodní váha byla 3,75kg.
Rodila jsem normálně, jen mě trochu nastřihli.

6100g jsme měli po šestinedělí ~t~ Asi kojím smetanu místo mlíka.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 18468  [Dalších 18438 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.