| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Fotoalbum duben 2010
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 18468  [Dalších 18418 >>]
Donell 104631
29.7.2010 21:44:22
Tak to je fajn, že malej krásně přibírá a je šikovnej. Náš Davídek se sice ještě neotáčí - odráží se jen patičkama dozadu, ale jinak hračky má rád, chytá je, strká si je do pusinky a když na něj dělám ksichty, tak se řehtá a víská..no a co taky umí je, že se pne jako prut, je rudej, slintá a chce se mermomocí nosit. Jakmile si ale sednu ( i s ním v náručí ), je zle. Prostě musím chodit aby mohl koukat kolem:-). Ale spí krásně v noci a to je pro mě důležitý!~z~~6~
iculinka83 109460
29.7.2010 20:49:26
Mám chlapečka Toníka 8.4 narozen je nedonošený vážil 1630g ale ted váží 4820g a je moc šikovný otáčí se na bříško,brouká,chytá hračky prostě je to moje zlato~p~
Donell 104631
29.7.2010 20:42:13
Ahoj, určitě můžeš. Co máš za cvrčka? ~p~
Donell 104631
29.7.2010 20:40:45
Ahoj Vopičko,
tak to jsem ráda, že nejsme s otáčením pozadu - koukám, že má ještě dost času. Malej se narodil 27/4.. Dneska jsme byli na kontrole kyčlí, vše je ok. S jednou maminkou tříměsíční holčičky jsme se dělili o přebalovací pult, tak jsem mohla porovnat toho našeho kouska s tou holčičkou - on byl tak o polovinu větší než ona..~e~. Neměla jsem vůbec srovnání, tak mi to dneska trošku vyrazilo dech..no je fakt, že nosíme věci na 6ti měsíční miminka..~j~

iculinka83 109460
29.7.2010 18:05:11
ahoj maminky jsem tu úplně nová mužu se k vám přidat?
Vopička 80112
28.7.2010 23:50:38
Ahoj Donell, většina těch, co sem chodily v těhotenství, se přesunula jinam. Asi tady postupně bude vznikat nová skupinka.
Já mám chlapečka narozeného 8.4. Jsme z Prahy. Taky se ještě neotáčí. Jen na bok. Koníčky už pase dobře. Rád se směje, povídá a žužlá všechno, co mu přijde do ruky ~j~
TBC nám taky docela dlouho hnisalo, ale už je to dobrý. Už jsme i po hexa vakcíně. Taky to zvládnul, i když dva dny ho to asi trochu bolelo, měl teplotu a průjem. Už je zase ale jako rybička :-)
Donell 104631
28.7.2010 15:31:18
Nijak to tu nežije - kde jste maminky dubňátek?~p~
My dnes byli na tříměsíční prohlídce a máme 6,74kg a 62,5cm!~j~. Jsme trošku větší, no... Jak jsou na tom vaše miminka s vpichem po TBC? Malýmu se to nechce hojit a kvůli tomu jsme dnes nedostali hexu.. tak tam jdeme znova za měsíc, tak uvidíme. Jinak stále spíme krásně, buzení max.2x za noc, zato dennímu spánku moc nedá. Ano, dokáže spát i 2,5hod v kuse, ale to s ním musí někdo courat v kočárku.., jináč spí 15 min. a konec~a~
Ozvěte se!
Donell 104631
20.7.2010 22:25:27
Ahoj Petro,
tak bohužel nejsem ta samá maminka z Podolí..~d~. Ale snad to nebude vadit...Tys v Podolí rodila? Já na Vinohradech - tedy rodila - no, bohužel musel jít malej císařem ( konec pánevní ), a to jsem rodit přirozeně odmítla...Vinohrady bych doporučila, byla jsem tam spokojená. Tedy až na jednu šichtu starších sester na odd.šestinedělí, což byly fakt dvě můry, ale takových se najde všude spousta, tak jsem to přešla mávnutím ruky... Co Podolí, dobrý?

No, jinak my s naším Davídkem - když píšeš o tom šátku - zrovna dneska mi ho půjčila naše sousedka, ale ještě jsem ho tam nedávala. Právě jsme v tréninku na klokanku, ale řve v ní jak tur.. Taky se právě chystáme do přírody, tak jsem si řekla, že ho na to naučím abychom se nervali všude s kočárem, a ono prd..~n~. No, asi to chce delší trénink..zítra ho zkusím dát do toho šátku, tak uvidíme. Není třeba to dítko už staré na učení se šátku, když tam nebyl od narození? I když tvoje malá je tam spokojená, tak nevím...

No zavinovačka - mě to taky příjde skoro jak týrání, ale on si moula nedá říct - kažodpádně v tom jenom usne a já ho pak z toho vybaluju..~h~

Malej si už taky brouká, občas hlasitě víská, hodně se směje ( zvlášť když na něj dělám ksichty~t~ ) a zrovna začal s odtlačováním se patičkami, takže se začíná odsouvat..No, ale převalování nám ještě nejde, jak jste na tom vy? Koníčky pase, je schopnej se z bříška dostat na zádíčka, ale ne obráceně...asi to chce ještě čas.

Taky půjdeme koncem července na tříměsíční. Co místo vpichu po TBC?Máte ho zahojený? Malýmu docela hnisá, ale ne extrémně,tak snad je to normální..

Budu ráda, když zase písneš. Zatím se všichni mějte!~z~
Petra+Kuba02+Maťa06+Kačí10 31701
15.7.2010 10:31:33
Ahoj Donell,

měla jsem skoro měsíc notebook v servisu, byl zanesenený a přehříval se (nefungoval ventilátor). Do toho přišel čas dovolených a já byla naráz odstřižená :-) a chvíli nesvá, protože bez internetu fakt ani ránu ~;)

Mám dojem, že se možná známe. cca v 6 týdnech jsem oslovila maminku, kterou jsem poznala z Podolí a taky s Davídkem, velkým ~:-D není to náhodou ta samá maminka? Kdyby jo, to by byla příjemná náhoda ~;(( a kdyby ne, tak vím o dvou Davídkách narozených 27/4.

Zavinovačku jsme používali asi měsíc, teď musíme dávat širší balení plínek, tak to občas dávám, v tom vedru mi to přijde skoro jako týrání mimina. ~o~ Zato už máme za sebou premiéru v šátku! Byli jsme na krátkých prázdninách v Moravském krasu, tak Kačka šla do šátku, abychom mohli do Punkevních jeskyní, chtěli jsme zpříjemnit prázdniny klukům. A zvládla to...

Katuška je zlatá, teď už si brouká, trošku se posunuje v postýlce, odráží se patama a tím se posune - vypadá to, že couvá. Spí v noci pěkně, buď celou noc nebo na 1 nakojení. V 6 nedělí měla 56 cm a 4,5 kg, koncem července jdeme na tříměsíční.

Zdravím a budu nakukovat častěji, nebo mi napiš/napište na mail v záhlaví. ~z~
kuklicka 59387
7.7.2010 22:34:39
My byli na 3 měsíční prohlídce a měli jsme 5.150 kg a 59 cm.Jinak přes den moc nespíme,někdy nám stačí 15 až 20 minut,ale přes noc spíme i 7 hodin v kuse.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 18468  [Dalších 18418 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.