| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 14419  [Dalších 14389 >>]
Zuzulka7 102679
4.3.2012 10:24:18
ahoj holky,
Markét, tys to popisovala, jako kdyby byl jarní den. My byli taky venku, ale byla docela kosa.
Dnes ráno -4, teď se oteplilo na -1. Takže zase nějaká krátká procházka v šálách a rukavicích ~;).
Eli malý je už šikulka.~g~ Štěpánek zatím hezky píďalkuje, ale zatím nic víc.
Eli a ej 15871
3.3.2012 22:48:10
Miláček má 10,5 kila, takže přikrmujeme ovoce, masozeleninu a večer kaši, jinak MM. Leze (rychle, už se nedá nikde nechat) a sám si sedne (je to srandovní, pomáhá si k rovnováze jednou rukou), v postýlce se postaví a lomcuje šprušlemi, takže ani tam není "v bezpečí". Je s ním velká legrace, ale taky dost práce.

Markét, Anička08,Adélka11 87458
3.3.2012 20:41:16
Nikde nikdo, nejspíš všichni odpočíváte ~y~

U nás bylo dnes pěkně. Sluníčko svítilo a hned mám pocit dobitých baterek.~b~ Dopoledne jsme byli na farmářských trzích pro ovoce a zeleninu. Vždy tam nakoupím moc dobrý jablka a hrušky. Ty jsem hned Adél rozvařila na přesnídávku. Ze zeleniny jsem jí udělala plévku a konečně snědla o něco větší porci. Asi má raději, když je jídlo vodnatější.
Odpoledne jsme pak šli na cyklo stezku kde si Ani zajezdila na kole.
Dnešek byl fakt příjemný den. Dokonce Adél i usnula sama. ´Poslední týden dva jí musím uspávat,zalehnu jí v postýlce a tulím, hladím než usne. Musí mě u toho držet za triko. Pavla vůbec nechce na uspávání jen mě.~a~ Zkoušela jsem jí nechat plakat, ale nikam to nevede. Otočí se na bříško a pláče. I v noci se otáčí na bříško, možná i proto se budí.
Jdu se podívat na netu na nějaké koloběžky pro dospělé. Kola zatím nemáme, protože je nemáme v bytě kam dát a na koloběžce bych Ani stíhala líp ~;)


Holky užijte si neděli.

Markét, Anička08,Adélka11 87458
2.3.2012 20:45:41
Mirko, máš moc hezké děti ~s~ Já si nedovedu představit až budou holky takhle velký.
Když se koukám na Mirču tak si Terezku určitě moc užívá. ~R^
Markét, Anička08,Adélka11 87458
2.3.2012 20:40:27
Ahoj Holky,

u nás nic moc. Holky mají rýmu, Ani k tomu stále průdušky a já dostala ve středu antibiotika na zánět dutin. Takže otrava, hlavně Adél nemůže pořádně pít jak má ucpanej nosík.

Zuzulko, posílám odkaz co mi poslala kamarádka na jedny stránky, kde mají zrovna nějaké akce na mlíka, plíny, příkrmy. Koukni a uvidíš.

http://www.feedo.cz/shop/uvodni-stranka.html

Já jídlo vařím, ale je fakt k vzteku, když uvařím a malá si dá pár lžiček a pak nechce. Vařím, alespoň na dva dny a někdy co nesní k obědu dostane k večeři když nejí kaše. Dělám , ale jednoduchá jídla. Stále je hlavně kojená, v noci dvakrát, třikrát. Dala jsem jí už bílý jogurt Hollandii a ten jí chutnal. Druhý den jsem jí do jogurtu nastrouhala jablíčko. Z hrnečku už pije obstojně. Hurá.
Zuzulka7 102679
2.3.2012 13:40:45
ahoj,
dneska je zase ošklivo, takže hnípem doma.
Miri, máš moc pěkný dětičky. Kluci jsou fešáci a holky andílci.
Dnes jsme opět bojovali s jídlem. Teď tu píďalkuje po obýváku a prozkoumává co se dá.
Holky nevíte, nejsou někde akce na příkrmy? Už mi došly zásoby, tak musím dokoupit. Kvůli 4 lžičkám se mi fakt vařit nechce. Má tu malou skleničku na 3 dny ~:(
MIKIMIRI 113201
1.3.2012 11:08:42
Ať to otočím nebo né vždycky se to vrátí zpět tak smůla prostě to sem asi nedostanu ~:(
MIKIMIRI 113201
1.3.2012 11:00:48
Tak když už jsem to sem dala tak je to otočený teda se na to vykašlu ~y~
MIKIMIRI 113201
1.3.2012 10:59:17
MIKIMIRI 113201
1.3.2012 10:58:13
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 14419  [Dalších 14389 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.