| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6600  [Dalších 6570 >>]
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
25.3.2013 11:10:02
Tussi, tak to gratuluju. My máme ve sklepě už 9 kuřátek. Doma v líhni mám dalších 28 vajec a u známého dalších 102 vajec. Přes týden se dozvíme kolik jich je neoplodněných. Tussi, máš facebook? Pokud ano, tak si mě přidej (Nikola Věntusová) a já tě přidám do dvou skupin chovatelů drůbeže a jedněch králíků...je to tam dosti zajímavé....spousty fotek, rad a jen tak klábosení :-)

Hroši. to já se ti taky vecpala do přátel na FB :-)
tussi
  • 
21.3.2013 16:00:41
Shan - diky moc za kureci instruktaz - mame prvnich 5 kuratek :).
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
20.3.2013 14:06:53
http://rodina.cz/rijen2011 ~3~
habibisek 109166
19.3.2013 18:05:07
Ahojky holky, klekl mi explorer tak jsem musela nainstalovat jinej vyhledávač tak tu mám trochu zmatky. Jak se dostanu na naše fotečky prosím!
Bystrouška + liščátko 9/11 48534
12.3.2013 19:46:37
A vůbec je s ním už legrace.

Stále kojím večer před spaním a ráno po probuzení. Sám si to tak změnil, v noci se sice vzbudí, ale přeleze ke mně do postele, řekne "mléko", já mu řeknu, že ne, že má mléko v bříšku a že není a spí se dál~t~~t~~t~
Někdy na mne ukazuje, že jsem búka~t~~t~~t~, na vysvětlenou, chodíme se dívat do ledničky na búky (krávy) na obalech od Hollandie. Nevím jestli se neurazit, ale má pravdu, dávám mléko.~t~~t~~8~


Bystrouška + liščátko 9/11 48534
12.3.2013 19:42:37
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, ale poctivě dočítám.
Všem marodům přeju brzké uzdravení~6~~6~~6~
A co u nás?

O. měl šestou nemoc, tři dny čtyřicítky teploty, pak z ničeho nic přestaly a další den měl na sobě červené tečky. A další den to bylo pryč.~d~~d~ Jinak je zdravý. Má necelých 9 kilo a asi 74 cm.~t~~t~
Ze zubů mu chybí ještě jedna sada stoliček a špičáky mu rostou teď, ještě je má malé, ale venku.
Chodit začal až teď s 17. měsících a hned naprosto jistě. Vůbec nepadá, a ujde celkem dlouhé trasy. Zvládá schody, nahoru po čtyřech, dolů taky po břiše klouže, někdy nestíhám couvat před ním~t~~t~~t~
Na nočník se odmítá i posadit.~d~
Chodíme do plavání už od podzimu a má to rád, potápění se mu teda moc nelíbí, ale vidím pokroky. S deskama na rukou už ho nemusím přidržovat, jen jistím, aby se neotočil na záda.
Mluvení: zopakuje vše tak, že mu je rozumět (už si musím dávat pozor na hubu)~f~. A spoustu slov používá aktivně. Některé slova upravuje podle svého. Vše co končí na -ek předělává na -ka. Třeba tatínek je tatínka, hrneček je hrnínka, balonek balonka. Dělá to naprosto systematicky.~t~~t~
To má z toho, že pořád čekáme na tatínka, pořád mu říkám, ať nesahá na to a to, že je to tatínka atd.~t~~t~
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
12.3.2013 19:30:06
Tak jsem to zakřikla a dneska zase nastoupily teploty 38,5...Takže zítra se už nevyhnem doktorce.
Taky mám kočárky ještě po Terezce, značku nevím...ale je polohovací, což je fajn.
U nás dneska taky sněžilo a vcelku dost velké vločky padaly. Už aby bylo teplo a nemuseli jsme se tak navlíkat.
Holky, užili jste si nějaké plesy? my letos byli jen na jednom a to na školním plese. Bylo fajn, protančili jsme celou noc, ale ta kocovina na druhý den...ou...a to jsem vypila jen sedmičku vína a asi 3 panáky puškina s Péťovým kolegou....už nikdy víc....
jak jste na tom s mluvením? U nás tedy nic moc...zvířatka taky nic moc....králík je ka, slepičko ko, husa ga, a zbytek je kmm....
Jud dát zábal ~3~
habibisek 109166
12.3.2013 11:44:26
Ahojky,
tak jsme chytli druhou vlnu nemocí, ale naštěstí já to odnesla jen kašlem, Kiki 2 dny chraptěla. Luky má teplotu ale žádný drama, rýmu a trošku zakašle, tak doufám, že to bude rychle pryč, jako tenhle mrazivej víkend a už pak to jaro konečně. Nemůžu se dočkat. No my konečně už chodíme sami!!!! No sice se ještě sám bez opory nepostaví, to se ještě učíme, ale snaží se. Je to prostě můj lenochod ~b~
Náčí já mám sporťák po Kiki takže asi neporadím.
Dneska tu máme trochu nasněženo.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
11.3.2013 22:05:50
Ahoj holky. Tak se hlásím taky po delší době. Od nemocnice byl klid měsíc. Ve čtvrtek se spustil laringitický kašel, ale ten jsme podchytili hned v začátku, takže pohoda. Jenže víkend byl krušný...malý měl horečky 40 a při čípku to kleslo na 38,7 min.... pomohly v neděli až zábaly a dneska už je bez teplot, ale ještě má takové nemocné očička. Jinak mu elán nechybí, už řádí jak černá ruka.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
4.3.2013 18:06:52
Náči, mám cybex ruby a stačí vc pohodě, hana v něm jezdí denně, ale ona nespí v kočárku, tak nepotřebuju polohování a hlavně, já šla tehdy po váze a váží jen 4kilča...

moc nestíhám, pak písnu víc...
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6600  [Dalších 6570 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.