| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 8992  [Dalších 8712 >>]
Kdo to je?
  • 
15.8.2013 20:21:48
Mufina + 4 rarášci 5426
12.8.2013 14:34:49
Gab., přepírání jsme zkoušeli, řval u toho a nechtěl mít s hovínkem nic společného, leč účinek žádný ~a~. Zkoušíme kde co.

Mufina + 4 rarášci 5426
12.8.2013 14:31:28
Ahoj,
my s kaděním do slipů nikam nepokročili, hned další den měli kluci mírný průjem a vydrželo jim to dva dny, další dva lepší, ale frekvence na velkou cca 5x za den. U nás asi neplatí nic, ani po dobrým, ani po zlým, ale už se párkrát zadařilo vykadit se na hrnec či WC, tak jsme jen chválili do nebes. Mě připadá, že se mu do těch slipů prostě dobře kadí, dřepne si, zatlačí a je to. Sem tam se mi to podaří odchytit, ale ve školce na to nebude mít nikdo čas ho sledovat, to kolikrát nestihnu ani já. Tak uvidíme, s čuráním to taky bylo během dvou dnů.

Matěj se pokouší obcházet kolem čeho se dá, pořád se sápe na nožky a sem tam se pustí úplně a sám chvíli stojí. Za den sní jednu porci vař.zel., popř. s kouskem masa a jednu přesnídávku, jinak stále mlíčňák, přes den moc nechce, zato v noci vstávám 3x a dá si řádně do nosu. Pít nechce nic, pokud chci do něj dostat tekutinu, tak po pár lžičkách.

Dva starší kluci se perou o 106 a patřičně u toho ječí. Dokonce se i koušou, drápou a štípou.
Andrýsek + 2 109157
11.8.2013 20:00:57
Gjani, mě se na to promazávání hrozně moc u Honzíka osvědčil krém Basic 30, je to náš výrobek, je fakt lehký, krásně se vtírá a je právě na to promašťování, Imazol nepoužívám, podle mě dost ucpává póry, ale já mám atopika a máme celkem 3 krémy a jednu mast a používám všechno podle lokálních nálezů.
Je to na palici, jinak já mám na Honzíka Zyrtec kapičky, kožní Dr. nám je doporučila místo fenistilu.

Brkaši nedělám jako takovou, ale spíš jak mu dělám ty příkrmy, tak brambor je základ, takže vlastně taky taková brkaše....haše. a baští jako zjednanej, spíš žere.
Při roční kontrole měl 10 kilo a 600 g a 76 cm.
Andrýsek + 2 109157
11.8.2013 19:56:12
Mufi, nevím, my Sylvu pořád nutili a ona vše bojkotovala, pak najednou z ničeho nic si plíny odbourala sama, fakt ze dne na den, já myslím, že hlavně netlačit na pilu.
ale vy chcete do té školky, tak to je blbý, to chápu.
GJana& julinka 23941
4.8.2013 1:03:57
Ještě me napadlo k té lékárně. Já budu ještě doplňovat o imazol krém pasta. Je to dobre na lišej. S tím máme problem za každým faldikem,když se potí
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
3.8.2013 8:46:07
Taky budu zítra zkoušet brkaši Emince, snad to bude v pohodě...
GJana& julinka 23941
3.8.2013 8:04:28
Díky gab,v podstatě povezu podobný balíček kromě těch zážitcích,ty maximálně pro mne a manžela. Doktorka mi včera říkala,že léky na jejich zažívací potíže pro děti mají lepší oni (tím,že jde o jejich zažívací potíže). Kromě fenistilu kapek mam snad doma všechno. Jinak me doktorka celkem uklidnila s kravskym mlékem. Vařit s ním prý můžu,jen nemáme dávat k pití syrové. K použití do bramborové kaše prý také lze. No jestli se dostanu na internet,budu reportovat jak valcime
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
2.8.2013 7:07:34
Štípance mažu Fenistilem, když je to větší, dám Fenistil kapky.
K moři mám pro děti sbalené dva druhy sirupů a dva druhy čípků na horečky, smectu, uhlí, desinfenkci a náplast, enterol,ophtalmoseptonex, Nasivin, Calgel, Emlu (člověk nikdy neví..., koupila jsem ji kvůli odběrům krve, tak když už je doma...). Snad jsem nic nezapomněla, ale ráda si přečtu i další tipy.
GJana& julinka 23941
1.8.2013 22:47:51
Ahoj děvčata,hlásím sice nám ještě není rok,ale kvůli dovolene máme dnes za sebou roční prohlídku. Vše dopadlo na výbornou,julca měří 75,6 cm a váží 11.250 kg. Mam dotaz? čím mazat dítěti stipance? stačí normální fenistil nebo není pro děti? Jaké léky byste si s sebou zabalili k moři?
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 8992  [Dalších 8712 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.