| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 8992  [Dalších 8692 >>]
GJana& julinka 23941
31.7.2013 10:09:26
Holky,vyzkoušela jsem novou metodu na vztekani.... Začala jsem ječet taky. Okamžitě přestala a divila se,co se děje~t~ jak dlouho to ale vydrží.....
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
30.7.2013 20:35:28
U nás nešel do pěti proud, od včera od večera... Ale u nás je to hned, trochu zaprší a konec.~o~
GJana& julinka 23941
30.7.2013 8:58:50
No u nás naštěstí byl jen silný déšť,bouřka se nám vyhnula. Pršelo skoro celou noc psalo se fajn... Snad to ochlazení na chvíli vydrží
Petra75+3 kluci 123532
29.7.2013 22:36:44
Tak s bráchou jsem mluvila, říkal, že ho mám informovat a že před mamkou bude dělat, že nic neví a počká, až mu to řekne sama.

Zvedá se tu pěkný vítr, asi to tu za chvíli začne, brrr, nesnáším bouřky a hlavně když jsem tu s klukama sama a chlap je v práci. Ale třeba se aspoň ochladí a mrně bude mít lepší noc než tu minulou.
GJana& julinka 23941
29.7.2013 17:32:13
Jinak dnešní noc byla i u nás děs. Vstávala jsem k male po dvou hodinách a od půl 4 do půl 6 byla vzhůru,jak ji bylo horko. Pak usnula a znovu se vzbudila v 6 pak ještě jednou v 7. v těch 7 jsem se vůbec nebyla schopna probudit.
GJana& julinka 23941
29.7.2013 17:27:51
Peti,za me taky říct, napsala bych. Mamka měla žlučníkovy záchvat,ale je v nemocnici a všechno je ok. To není žádné strašení.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
29.7.2013 16:49:17
Já bych rozhodně chtěla vědět, co je s mými rodiči!
Takhle mi zatajili naši, že mamku odvezli sanitou s trombozou. Kdyby mi to zatajila ségra, byla bych ukrutně naštvaná. A to i kdybych byla na dovolené.
Petra75+3 kluci 123532
29.7.2013 15:00:41
Tak Šíma se rozpil pěkně, dá většinou dvě flašky za den, tak 600 ml, pije teda čaje, vodu jen v nouzi, kupuju dětské čaje od Lerosu. A kojíme několikrát denně, vlastně spíš "nočně", to se furt budí, dneska byla noc fakt hustá. Horší než novorozenec.~Rv Přes den kojím podle situace, venku vůbec, doma někdy před spaním, nebo na uklidnění, nebo když si sám přijde s polštářem.~;)

Holky, poraďte. Mám mamku v nemocnici, chytnul ji žlučník a to tak, že si ji tam hned nechali na zákrok. Brácha je na dovolené a mamka mu zatím nic neřekla, i když s ním telefonovala. Daly byste mu vědět, mám mu napsat, strašit ho na dálku, nebo to nechat být.Má v nemocnici kámoše doktora, dneska zrovna dělal vizitu, mohl by se s ním spojit a mít lepší info. Chtěly byste na jeho místě vědět, co se doma děje?
Chlap mi tu krčí ramenama, podpora žádná.
Fabiena+3 124340
29.7.2013 14:22:44
Naše vodu naprosto odmítá. Zjistila jsem, že vyžaduje tekutinu ohřátou na těch cca 37st., jinak nepije prostě vůbec. Po skoro 4 měsících jsem ji naučila trochu pít z lahve s dudlíkem, protože tu jedinou mohu trochu v rámci učení ovlivnit (držím a sleduju, co s dudlem dělá). Ostatní varianty ovlivnit nedokážu, takže to, že brčko a brčkový hrneček jen okusuje a nenasaje, neovlivním. Nenasaje z lahve s tím vytahovacím pítkem, nenasaje z hrnečků s pítky. Obyč. hrneček nechce vůbec, dokonce ani v bazénku neupíjí z hrnečků pro panenky, což dělali i kluci. Nezajímá ji stříkačka, jediné, co šlo, lžičkou dát vodu z polední polévky, pár lžiček s příkrmy.

Obsah jsem už ochotná nechat pít jakýkoliv. Stejně nechce pít.
Včera vypila asi 200ml celkem, po neustálém nabízení a nucení, beru to jako naprostý úspěch, ale taky bylo 37 a tím se to ani neprojevilo nějakým vyčůráním navíc. Nechápu to, musí mít žízeň jako blázen, něco v prsech je, ale v tomto horku si taky iluze nedělám, proč to ty děti dělají, že odmítají tekutiny? ~e~
GJana& julinka 23941
29.7.2013 0:12:29
Edvi,na tři týdny asi za 14 dní.

Julca taky vodu pije,ale fakticky dá asi jen 100-150ml denně,těžko říct,hodně s vodou blbne,pak je celá mokrá,takže taky kojime hodně kvůli pitnému režimu. Ještě se mi často budí v noci,takže za 24 hodin přiložíme tak 7-8 krát. Prikrmy jíme,ale potom si vždycky trochu cucne na žízeň. V tunisku to budeme řešit asi taky tak. Budu ale hodně nabízet vodu přes den,protože pokud budeme v terénu, nebude kde kojit
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 8992  [Dalších 8692 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.