| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 1179  [Dalších 1079 >>]
Slunce+3 104482
30.9.2012 21:26:49
Slunečnice tak to ti opravdu závidím,tak rychlý porod bych si tak přála ~g~.Já přecházím do fáze,že se opět těším na porod,dyt potom budu mít malou u sebe ~s~ s tímto musím jít do porodnice,bolet musí to je jasné,ale sny jak rodím už sem taky měla ~t~
At vás doktorka pěkně přivítá a je vše v pořádku ~;((
takytakova 110149
30.9.2012 20:58:41
Antonie já Tě uklidním :) porod není hrozný, nesmíš číst děsivé storky po netu. To jsou opravdu ty nejhorší případy. Někdy si říkám, kdo to vůbec píše, protože když se bavíme na živo, tak mi nikdo nikdy neřekl, že to bylo hrozné a to počítám i třeba maminky, které rodily 3dny, nakonec kleště, nebo maminky jejichž porody zkončily císařem (moje největší noční můra). Většinou slyším, že to bylo náročné, ale strach před porodem byl horší.

Petluše co se týká pupíku Ti neporadím - Justínce ještě neupadl. Prckovi jsme ho loni ošetřovali řádově několik týdnů, určitě na konci šestinedělí už byl ok. Vždy když se udělal stroupek, tak jsme zlehka očistili lihem. Doktorka říkala, že ho má ukázkový ~d~

Já jsem zvědavá, jak to teď budu zvládat. Jsem teď odpoledne poprvé sama s oběma dětma a je to pěkně náročné. Já nevyspalá neb od porodu špatně spím, dětičky řvou zásadně obě naráz a většinou se ještě přidá i pes, že akutně potřebuje dovnitř/ven. Když je konečně všechny uspokojím, dají mi 10 minut oddech a jedeme nanovo. Ještěže teď už spí, musím ještě poklidit před zítřejší návštěvou doktorky...
takytakova 110149
30.9.2012 20:41:00
Slunce porod byl frkot, málem jsme nestihli dojet do porodnice. O půlnoci jsme ještě nic netuše klidně spali, něco před čtvrt jsem se vzbudila, že si půjdu dát léky, které jsem zaspala při uspávání malého a jak jsem se tak přemlouvala, abych vstala z postele, tak mi rupla voda. Na doporučení duly jsem okamžitě zavelela odjezd (máme to 35km a první porod trval 2,5 hodiny)- vyráželi jsme během 10 minut. 1:09 jsme měli příjem v porodnici a 1:14 byla Justínka na světě.
Slunce+3 104482
29.9.2012 19:11:48
Petluše a jak je dcerka velká?Taky se bojim,že ta moje bude žárlit,mooc se těší,ale je mamina a to bude mít v listopadu 8,kluk má 10a půl tak ten už má svůj svět ~t~
Tak to je Rozárka hodná,ono prdíky trápí asi všechny děti,ale je to nepříjemné.Porod závidím,už bych ho taky brala,ale si ještě asi počkám ~:-D
O Fíškovi vím,chodí na fb,Honzík je krásný ~;), 27.9.se Sarmyn narodila krásná holčička Viktorka 3660g a 50cm ~g~
Přede mnou je už asi jen Evča 76 ta má termín ted po víkendu a Antonie8,tak jsem stejně zvědavá v jakém pořadí pujdeme,za mnou už je Veru a Verca a bude to komplet,snad sem to nepopletla ~t~
petluše 39676
29.9.2012 18:52:07
Doufám,že to není tajné, dostala se ke mě informace že Fíškovi se 11.září narodil Honzík a měl 2200g. Nic bližšího nevím, ale snad jsou v pořádku.
petluše 39676
29.9.2012 18:50:05
Byl rychlý a intenzivní, ale to prý vyvolávané bývají. Ve čtvrt na osm tableta, v devět píchli vodu a ve čtvrt na dvanáct byla na světě. Předchozí "normální" porody trvaly 12 a 15 hodin takže na mě to byl "fofr". A dva dny předtím mi dávaly tablety na "uzrání"čípku, protože jsem nebyla vůbec otevřená a připravená. Do toho mi lítal tlak a pořád mi hrozil císař, takže jsem byla nervozní.
No,ale výsledek rozhodně stojí za to!
petluše 39676
29.9.2012 18:46:45
No já uvidím, kdyžtak samozřejmě za dr. dojdu. V pondělí budou Rozárce už tři týdny, tak jsem myslela,že už by měl být zahojený. Ale jak píšu, červený není, nekrvácí.
JInak je hroooozně moc hodná, trápí jí prdíky,ale hodně se snaží, opravdu tlačí až je u toho celá červená. Nepamatuji se moc starší děti,ale ona je na mě moc hodná. V noci stává pravidelně kolem desáté, jedné a čtyř hodin a většinou od čtyř do vstávání (u nás v týdnu půl sedmá) "honíme prdíky". V kočárku spinká (syn řval jak tur, ale ono to může ještě přijít).
Děti si také zvykají, dcerka ale nemůže pobrat,že na ní není tolik času jako dřív tak zlobí, ale k Rozině je hodná, spíš strhává za každou cenu pozornost. Synovi už bude devět (jak to hrozně letí, kde jsou ty časy, kdy byl také malé miminko) takže ten to bere s nadhledem a upnul se spíš k manželovi.
Admirálka 131096
29.9.2012 18:40:24
Taky už na mě pomalu jde panická hrůza z prvního porodu~8~. Termín mám už za 14dní ale může to být kdykoliv tak jsem docela nervozní. Nechcete mě někdo uklidnit že to nebude tak hrozný~t~?
Slunce+3 104482
29.9.2012 18:31:11
Holky a jak porody,mám se ptát nebo radši ani ne? ~:-D
Slunce+3 104482
29.9.2012 18:30:27
Slunečnice tak mooc gratuluju K Justýnce,opět krásné jméno ,hlavně at je zdravá a mamice dělá jen samou radost ~x~
Opravdu nás zbývá do října málo,jestli dobře počítám tak jen 5,ostatní mají už miminka u sebe ~g~
Petluše s pupíkem neporadím,já už si to nepamatuju,je to 8let,ale pokud by se mě to nezdálo,šla bych k mudr v pondělí nebo jí aspon zavolala ~;)
A jak miminka jak se mají?Už tu budem pomalu probírat ty prdíky se na to moc těším ~g~
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 1179  [Dalších 1079 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.