| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 1179  [Dalších 1019 >>]
Slunce+3 104482
12.9.2012 11:02:42
Tak holky,co je nového?jak se máte?já tu uklízím ,co taky jiného sama doma dělat,že,mám pauzu a kukám co tu nového a ono nic~o~ ~t~
Slunce+3 104482
10.9.2012 17:26:40
Počkej to bude pro mě sprosté slovo jak se malá narodí ~t~ a budu si chodit pro oběd,než si uděláme svůj režim,tak nebudu vyvařovat ~l~
Zítra si udělám den pro sebe,jdu ke kadeřnici,tak to bych se těd měla vrhnout si udělat kosmetiku ,no místoto toho válení u notase super nápad ~g~ jdu na to ~t~
takytakova 110149
10.9.2012 16:13:04
Tak už +3kg :) no jo, asi vás budu teď rychle dohánět ~t~
Slunce úklid? Co je to za sprosté slovo? Já jsem ráda, že se valím a přemýšlím, bez jakých domácích čiností se dá přežít. ~t~ Jinak postýlka je na svém místě ve skříni ~t~ manžel bude skládat až budu v porodnici. Co mě však děsí, že nemám vyprané oblečky a přitom pokud by se měla opakovat situace jako s prvorozeným, tak mi od příštího týdne hrozí hospitalizace :( Jenže musím počkat, až se domaluje kuchyň a předsíň a budu moct vše překrámovat a mít kam to uložit. Tak doufám, že to o víkendu dáme....
Slunce+3 104482
10.9.2012 7:51:23
Tý brdo +2kg,ale ono opravdu asi záleží i na výchozí váze.Dneska je krásně,přemýšlím do jakého úklidu se pustim ~t~,ale zatim mě nic nenapadá,jedině celou kuchynskou linku vystěhovat a umyt,ale to počkám asi až po kontrole příští týden ~:-D
Holky co jinak nového?Už máte postýlky na svém místě nebo je máte ještě schované?
takytakova 110149
9.9.2012 22:51:53
Slunce - já myslím, že Ti nic neřekne. Mě diabetoložka hned na první návštěvě říkala, že optimálně bych měla přibrat kolem 12kg, tak jsem se lehce vyděsila, jak to mám dokázat, když s prvorozeným jsem i bez diety nabrala 6kg. Teď jsem v 35 týdnu jsem měla +2kg, zítra jdu na kontrolu, tak uvidím, poslední týdny jsem minule nabírala nejvíc. Ale je pravdou, že před prvním miminem už jsem byla na hranici obezity, těhotenství mám jako prostředek na hubnutí ~t~ ještě 2-3 děti a budu mít váhu akorát ~t~
Slunce+3 104482
9.9.2012 21:56:10
Verus přesně tak,jen jsem zvědavá co na to diabetolog,že jsem za 3týdny přibrala 1,5-2kg ~t~ ,ale kašlu na něj,mu to zdůvodním,že nechci mít malé miminko ~t~
Mě právě jak děti nastoupily do školy,se to vleče,dokud byly doma pořád se něco dělo a tak mám do 14h čas a sem doma sama,no ale copořád dělat,že...kamarádky těhu mě porodily ~n~ a otravovat je návštěvou když mimča mají týden je blbost.
Verus+Kuba+Maty 83071
9.9.2012 20:46:50
ahojky
sluníčko neprud s diktátama ~t~

já ted skončila z pravidelnou docházku do práce..a prcek ve školce myslím že se mi to povleče ted taky trochu..jinak já jsem 33tt. a mám 12 kg :-) ale jak říkám důležitá je váha před těhu :-) taky mi říkali dvojčata ~t~u kubíka jsem jela rodit se 18 kg nahoře a vrátila jsem se s šesti..hlavu mi to nedelá..hubnout se bude pak :-)
Slunce+3 104482
9.9.2012 19:27:55
Holky jak se máte?Nikdo tu nepřispívá,tak sem musím napsat ~t~,taky se vám zdá,že se ten konec nějak vleče?Už sem dneska snila,jak budu s malou jezdit na procházky,starší se sebraly a létaly celé odpo venku a my jsme tu s mojím lebedily sami,tak jsem se pak pustila do úklidu.Taky se těším na to až mě bude úplně jedno že je doma nepořádek,bo nebudu stíhat ~t~.
Já vím mám si to ted ještě užívat,ale když to je nuda,děcka přede mnou zdrhají,jim chcu pořád dávat diktát ~t~
Dee Dee+2 kluci 91465
6.9.2012 20:03:39
není důležitý, kolik máš na porodním sále....důležitý je, kolik máš třeba po půl roce. Já s Ládíkem přibrala 18 kilo, po 10 dnech mě vážili a najednou bylo 16 kilo dole....~;)

Samozřejmě hrál v tom roli císař a fakt,že jsem byla asi 4 dny o vodě, pak tekutý polívky,ale i tak si myslím,že ty naše kila jsou spíš zadržená voda, plodovka, dítě atd.
Admirálka 131096
6.9.2012 18:59:35
No ale to já právě taky a toho se bojím~t~.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 1179  [Dalších 1019 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.