| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 1179  [Dalších 989 >>]
Slunce+3 104482
2.9.2012 22:22:06
Tak já mám napsané z kurzu ,že potřebujeme jen oddací list,myslim vdané,jak je to s nesezdanýma nevim.
Všem školáčkům a školkáčkům přeji zítra příjemné vstávání a přivítání ve školách ~3~
Admirálka 131096
2.9.2012 20:39:12
Taky jsem se někde dočetla že do porodnice musí být rodný list tak asi joo.
A protože nejsem vdaná tak musíme mít rodný list oba dva a taky prohlášení o určení otcovství, což teprve musím vyřídit.
Verus+Kuba+Maty 83071
2.9.2012 20:29:12
holky s tou únavou to lepší nebude..chystáme se na noční vstávání..u nás to zatím jde ale já jsem 32tte takže to ještě přijde..

do porodnice rodný list? já myslela že jen oddací
Dee Dee+2 kluci 91465
2.9.2012 9:00:42
Antonie, to není vedrem a chládkem, to je spíš tím,jak to těhotenství postupuje.....

Jinak tašku sbalenou nemám,a to mám termín za 3 týdny ~y~ Stejně maj všechno erární, kdyby bylo nejhůř.


ale mám už připravený ty lejstra (oddací list, rodný list, prohlášení o jménech a taky lejstra od Apolináře)....
Admirálka 131096
1.9.2012 19:11:46
Já v tom vedru spala dokonce líp než ted když je konečně chládek, fakt divný.
Spím tak hodinu až dvě a pak už jen čumím do stropu, běhám po baráku a modlím se at už je ráno~a~. Snad to tak nebude až do porodu, to bych byla asi fakt ve formě~8~.
Jinak mě taky docela dost tvrdne břicho a začalo mě bolet v tříslech tak chodím jak kačena. A o tom že nevyjdu ani pár schodů aniž bych se nemusela zastavit ani nemluvím, jsem teda myslela že to budu snášet o něco líp když jsem byla zvyklá sportovat a pořád něco dělat, ted si připadám jak největší lemra.
Doufám že jste na tom aspon o něco líp~;).
Slunce+3 104482
1.9.2012 17:44:48
Petluše,tu porodní tašku jsme taky probírali na fb,ještě ji zabalenou nemám,ale já mám termín až na konci října,tak mám snad ještě čas.S těma poslíčkama,mě hodně tvrdne a bolí břicho,vloženě stahama,ale ne pravidělnýma a u mudr všechno v poho,ani se neotvírám,tak jsem zatím v klidu ~:-D
Spát teda nemůžu,usínám kolem půlnoci a vstávám kolem 6-7h,ale jsem vyspaná,nejsem unavená,ještě že tak :-)
Vymalováno a uklizeno je a za odměnu si sjedem večer na večeři ~j~ ,děti jsou s tchánovcema na víkend pryč,v pondělí už jim to začne,škola :-).
Dee Dee+2 kluci 91465
1.9.2012 16:51:53
Antonie, šíleně...i když jak byly ty vedra,tak jsem opravud neusnula ani na půlhoďky, teď pár hodin denně dám,ale bohužel asi se s tím nedá nic dělat...
Admirálka 131096
1.9.2012 16:25:21
Holky taky tak trpíte nespavostí? Já jsem už úplně vyřízená, vůbec nemůžu spát a celý dny jsem pak unavená jak pes~7~. Pomáhá vám na to něco aspon trošku?
petluše 39676
1.9.2012 15:52:17
Tak jsem si zabalila tašku do porodnice resp. mám skoro všechno, jen pantofle tu nemám žádné i do vody takže koupím patrně nějaké gumové.
Vero, no jo, hlavně ať jsou venku vpořádku,že. Já měla jako novorozenec 5200g a rodila mě mamka přirozeně, toho se nebojím, jen že velké děti se po zadečku už nerodí přirozeně (a nejsem hazardérka, císař je v tomto případě určitě bezpečnější).
Přijeli jsme definitivně domů a zítra zkouknu jestli máme do ZŠ MŠ všechno (snad jo) a může začít školní rok. Teda v úterý mám dia poradnu,ve středu monitor tak moc času mít nebudu, jak jsem si plánovala.
JInak mě v noci honí poslíčci, včera v noci jsem váhala zda už nebudit manžela,ale přešlo to. S předchozími jsem žádné "cvičné" stahy neměla,jen ty porodní, takže doopravdy je každé těhotenství jiné.
Jinak je tu hnusně, zataženo, odpoledne neprší ale jsme doma.
Dee Dee+2 kluci 91465
1.9.2012 13:09:23
Vero, mě doktor řekl, že váhá mezi přir.porodem a CS....(jinak má švagrová v listopadu porodila kluka přirozenou cestou a vážil 4700 gramů!!!!!!). Celá rodina schovala ty dárečky oblečky vel. 56 do skříní a šla koupit vel. 68~t~
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 1179  [Dalších 989 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.