| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1179  [Dalších 1129 >>]
Admirálka 131096
3.11.2012 17:15:51
A když jsi tu starší kojila až do 8 měsíce bez příkrmu tak se ti asi celou dobu taky budila docela často co? Z toho mám docela hrůzu~8~.
hanspaulka 81811
3.11.2012 15:33:42
Plně kojím a přikrmovat taky nechci - starší jsem plně kojila do ukončenýho 8 měsíce - až pak začala s příkrmama - jsem zvědavá jestli se mi to podaří i s touhle. Jinak jsem to napsala asi špatně - ne, že by mi spala v kuse, ale neprobudila se mi po kojení ani u odkrknutí - to považuju za úspěch :-)Jinak se mi budí taky tak po 2 hodinách, někdy po 1,5 hod.....
Admirálka 131096
3.11.2012 14:37:39
A plně kojíš nebo i dokrmuješ že ti spala až do 6?? Já teda jenom kojím a když si někdy pospí max 3 hodiny tak je to fakt zázrak, jinak kojím tak co hodina a půl nebo dvě. Ale dokrmovat se mi kvůli tomu nechce protože už ted přibírá až až~w~.
hanspaulka 81811
3.11.2012 11:46:44
Já myslim, že ve většině případů jo. Sice jsem četla, jak bříško bolí i 6,7 měsíci ale to bude spíš o zavádění příkrmů a vychytání toho co mimču vadí a co ne. Jakmile se mi malá začala přetáčet - tak se tohle peklo ustalo. Dneska jsme si dali budíček od 23 do 1:00 - bylo mi malý fakt líto, dala jsem jí kapky nosila, namasírovala bříško.... víc jsem pro ní udělat nemohla. Naštěstí pak spala do šesti a v 8 jsem to s ní ještě zalomila a dospaly jsme se do půl 11:-)

Teď opět spí tak si jdu v rychlosti umejt hlavu, za chvíli mi přijede mamka s obědem a pak kamarádka tak ať tady nestrašim ~;)
Admirálka 131096
3.11.2012 10:04:12
Vidím že je to všude stejný hanspaulko nebo teda aspon podobný~t~.
A fakt se to po těch třech měsících zlepší? Mám teprve první mimčo tak nevím ale doufám že to brzo přejde~q~.
hanspaulka 81811
2.11.2012 12:34:43
Tak jsem si založila dokonce iprofil na FB - ač jsme se tomu do dnešního dne bránila :-)

Jinak co se týče bříška tak jsem si libovala jak malá i v porodnici i první 3 dny doma byla naprosto bez problémů.... no a už jsem vytáhla Sab Simlex protože uspat dohromady 4 letou a řvoucí mimčo když neni taťka doma bylo nad moje síly - nevim jestli to pomohlo, mNě psych. jo :-).

Říkala jsem si, že třeba druhý mimčo bude na spaní lepší než ta starší a kde pak - tahle se zdá být ještě horší. Ta starší řvala od pěti di sedmi - pak se budila co hodinu a půl nakojení, ale neřvala. Tady ten mrňous začal ječet ve 4 ráno a do půl šestý se s ní nedalo vydržet - když už začala zabírat vzbudila se starší a bylo po srandě~o~.

Dneska jsem ze zoufalství objednala koprové kapky na masáž bříška - doporučovala mi to jedna stará pediatrička na starší dceru ale tenkrát jsem to nemohla nikde sehnat - říkala mi vydejte se pro to do Maďarska..... no tak jsme holt 3 měsíce měli od těch 5-7 doma řvouna.

Slunce+3 104482
1.11.2012 12:20:19
Vítám novou maminku ~3~ , hanspaulko máme uzavřenou tajnou skupinku na fb,můžeš se přidat tam k nám,je nás tam 8maminek a líp se tam povídá a tajně ~t~ .Verus co ji založila,je v porodnici s Matyáškem ,tak tě zkusím přidat i já pokud budeš mět zájem písni nějak to zkusíme ~;)
Jinak hlásím,že Verus má chlapečka Matyáška,narodil se včera v 13h,váží 4420g a měří 54cm,takže pořádný chlapík ~;(( ,oba jsou v pořádku ~;((
Ted už zbývá jedna maminka Veru a za nastupuje zítra na vyvolání a jsme kompletní ~g~
Jinak nám je dneska 11dní,byli jsme v poradni,Kačenka přibrala 170g tak jsem spokojená,jenom plně kojím a to v noci spala 6h pak už jsem ji vzbudila,ale dokt.říkala at ji nebudím,že sílí a roste i spánkem,tak se příště pokusím vyspat ~t~,ale každá noc je jiná,jindy spí po koupání 3h a pak kojím co 1,5h :-)
Antonie taky pořád piju kojící čaje,baštím kmínové polévky at malou bříško nezlobí,ale prostě někdy ji taky potrápí,kapky Sab simplex máme doma,ale ještě jsem je nedávala.
Tak mizím si ještě uvařit meltu s mlékem,dokud Kačenka spí ~3~
Admirálka 131096
1.11.2012 11:30:05
Ahoj holky.
Tak se zase po delší době hlásím. Tak jak všechny válčíte~;)? U nás by to celkem i šlo ale malýho docela dost zlobí bříško a kroutí se jak had a hlavně teda v noci~a~. Dávám sice kapky, piju kmínovej čaj, omezuju se fest v tom co jím, ale efekt teda jako nic moc. Co zabírá vám? Jinak plně kojím a malej už má škraně jak křeček~t~ ale hlavně že přibíra.
Evča76 75359
31.10.2012 13:35:11
ahoj všem.. hlásím se po dlouhé době.. spíš chodím na facebook.. do té uzavřené skupiny.. určitě můžete s náma!!! sem moc nestíhám..
hanspaulka 81811
31.10.2012 10:23:58
Ahoj holky,

mám holky mám holčičku narozenou 22.10.2012, k tomu doma ještě 4,5 letou slečnu. Můžu se kvám přidat?
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1179  [Dalších 1129 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.