| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 1179  [Dalších 1109 >>]
petluše 39676
16.10.2012 9:41:57
Antonie, jak píše Věrka, Libenar je slaná voda - fyziologický roztok - může se kapat několikrát denně, není to chemie a je od 0+. Takže pokud je nosík úplně zabetonovaný tak odsaju jinak prokapávám. Je to i dobře zabalené, dobře se to kape. U nás je nevýhdou (?) že má Rozinka dva sourozence - školkačku a školáka,takže rýma atd. je u nás pořád. Ale já je nemůžu a ani nechci nějak moc oddělovat, ona si prostě musí zvyknout. Jednak máme malý byt a jednak by jim to bylo líto. Jen trvám na zvýšené hygieně (ale ono to lítá stejně všude kolem,to bysme nemohly ani jít ven).
Verus+Kuba+Maty 83071
15.10.2012 22:13:59
ahoj maminy to máte krásné starosti :-) antonie libenar je na způsob slané vody, výhodou je že ho můžeš kápnou před každým kojením do nosíku..je to pro ty nejmenší..
mi jsme tu zůstali zatím tři čekatelky..tak uvidíme kdy to u nás vypukne, ale jsou to dvě parádnice a jeden fešák tak si dají nejspíš minimálne týden :-)
Admirálka 131096
15.10.2012 21:07:37
Ahoj petluše. Myslím že to skomírá proto že za chvílku přibude nějaké miminko~;).
Náš Davídek má právě dnes 10 dní a při kojení začal hrozně špatně dýchat nosem jako by ho měl plnej ale nic v něm nemá tak nevím co s tím~7~. Co je to prosím tě ten Libenar? Zítra jedeme poprvé k doktorce na převážení tak jsem zvědavá kolik už nám přibral~p~.
petluše 39676
15.10.2012 12:01:17
Koukám,že nám to tu nějak skomírá. TAk dneska je Rozince 5 týdnů, touto dobou jsem jí už měla vedle sebe :o). Toto letí. Má 3,7 a momentálně tedy hroznou rýmu (odsávačka hlenů a Libenar jsou její největší kamarádi).
Přeji všem říjňatům krásný den i nový týden.
Slunce+3 104482
11.10.2012 8:11:05
Dobré ránko holky,tady už jsou samé miminka a zbýváme už jen tři já s Verus s Veru ~;((,tak to snad brzo bez problémů taky dáme ~s~
Dneska jdu na KTG a úterý riziková poradna kvůli těhu dia tak jsem zvědavá,jestli mě udělají váhový odhad malé,ale myslím by měli,kvůli tomu tam jdu :-)
Užívejte těch miminek,oni tak rychle rostou ~;((
takytakova 110149
10.10.2012 20:05:14
Moc gratuluju Dee Dee i Antonii :) ať miminka hezky rostou :) Těm co na miminka ještě čekají přeji hladký průběh porodu :)

My se doma docela dobře sžíváme, prcek naštěstí moc nežárlí, jen teda by se nejraději pořád kojil. Nějak mu nedokážu vysvětlit, že mlíčko bude jen před spaním - zkouší to na mě furt ~:-D
Verus+Kuba+Maty 83071
10.10.2012 7:13:06
jj Když budeš v pohodě ty bude i Davídek..:-) určite :) sluníčko už je taky adeptka..tak uvidíme, myslím že už to má za pár. :)
Admirálka 131096
9.10.2012 20:29:38
Díky moc za gratulace~;). Davídek je úplně zlatý miminko tak doufám že mu to vydrží co nejdýl nebo aspon do té doby než se dám trochu do kupy~6~.
Všem vám přeju at to dobře dopadne a už moc dlouho nečekáte:-). Je to prostě něco úžasnýho~m~.
Slunce+3 104482
9.10.2012 7:47:52
Přesně tak Verus,my si počkáme,přece nám to nezůstane ~;) ,ale je fakt,že ted bych už malou chtěla mít u sebe a potom budu fňukat,že už bříško s mimi,mět nikdy nebudu ~:-D .Dneska kontrola u mudr.tak jsem zvědavá ~R^
Verus+Kuba+Maty 83071
9.10.2012 7:04:12
Antonie moc gratulujeme, zvládla jsi to na jedničku v super čase :-))~g~~g~~g~ Davídek at vám dělá jenom radost.. já už se taky těším svůj uzlíček :)) mi si holt musíme ještě chvilku počkat..že sluníčko.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 1179  [Dalších 1109 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.