| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 656  [Dalších 496 >>]
P Ř 133048
28.5.2013 15:54:43
No když vás tady tak čtu, tak zjišťuju, že je mi vlastně ještě hrozně dobře... ~:-D
Jen mě v posledních dnech pobolívá v kříži a stydká kost bolí jako naražená, ale jinak jsme ok... Únava, nepohyblivost a funění už beru jako samozřejmost... Ale představa do toho být ještě nastydlá je docela děsivá... Asi se dost blbě rodí s plným nosem...?
Dneska máme týden do prvního termínu, tak čekám a čekám, že už by se mu tedy mohlo chtít ven :-) I když včera to na monitoru zatím moc nevypadalo... Tak nějak už vůbec nic neplánuju a žiju ze dne na den, a čekám co se bude dít... Neumím si představit, teď do toho řešit ještě školu... Ale tak zase člověk přijde na jiné myšlenky než jen myslet na porod :-)
Tak vám všem držím palečky ať je ten závěr těhotenství co nejpohodovější a nemocným ať se brzy uzdraví ~R^
Kavika 84607
28.5.2013 8:03:39
Poletusko, kamaratka pre kasel rodila driv ... nech Ti na to dr nieco radsej da, si pri tom akurat namahas branicu. Ona teda nakoniec rodila prekotne doma v obybaku:). Ale to asi nebolo tym kaslom:))). Si to uzila, holka. ja by som najradsej rodila okolo toho 9teho, to tu bude segra s manzelom a aspon by moj manza mohol byt pri porode. Bruch mi az tak nevadi, nemam ho extra velky. Spis tie krizove bolesti, krece v nohach a slabinach atd atd ... proste uz sa to pripravuje. Mam vecne ucpany nos ako sa cele telo prokrvuje viac, takze chrapem:). No co si budeme hovorit, chlapi by to asi nezvladli. Z diplomky mi treba uz len uvod a zaver a este par cisel doplnit od CNB, maju ich zverejnit do 30.6., tak dufam, ze ich daju na net driv. Tak snad to odovzdam na konci tyzdna veducej a do konca mesiaca aj na studijni svazane ... uz mi to lezie na nervy.
Poletuška 16053
27.5.2013 20:48:04
Schody vybíhám s lehkostí laňky, jsem krásně štíhlá, mám husté vlasy, krásnou pleť, jsem plná energie a síly...akorát se pak vždycky probudím ;)

Realita je taková, že jsem dobitá jak pes. Už potřetí za těhotenství mám hrozný kašel, jak je to příjemné teď s óbrpupkem na prasknutí vám nemusím vyprávět. Poslední, co bych chtěla je rodit. To už jsem před x lety s angínou zkoušela a byla to hrůza. Kašlala jsem tak, až mi rupla voda. Sestřička se tehdy divila, proč jenom šeptám. Ani od plic zařvat jsem si nemohla.
Mikita.miki+Zd10/10+J+J06/13 105930
27.5.2013 14:36:13
zdravím po delší době. já bych už rodila, až bych brečela~n~ mám na jednu stranu hrůzu z každýho týdne navíc, na druhou stranu se děsím, jak ty 2 kluky zvládnu a tak se děsím... no na rizikovku do fn hk chodím už dlouho, ale teď mi odchází doktor na mateřskou~n~ uvidíme zítra, dko tam bude. pásy jsou u mě docela legrácka, já v poloze na zádech omdlívám, i utz mám z větší části na boku a tak ty srdíčka hledaj horko těžko. ale jsou šikovný, to se jim musí nechat.
s tím rozlámáním to znám, chodím jak stará bába a sotva funím, dnes mám přesně měsíc do termínu, ale lidi na mě už koukaj divně, ale zas to má výhodu, že se všichni bojej, abych jim nezačla rodit třeba u pokladny, tak mě všichni všude pouštěj~t~
Kavika 84607
26.5.2013 21:14:59
Ahojky,
tak krece v krizech a podbrisku mam snad od zaciatku ... si pripadam ako starena, ked sa snazim vstat a cakam kedy sa rozpadnem na kusky:). Tiez zatial nemame hlidani, bude az od 7.6. ... tak dufam ze dovtedy neporodim. Budem akurat 38+0:). Inak uz skoro vsetko nachystane, okrem tasky do porodky. Ale to nejako zvladnem pristi vikend. Snad sa nam pocasie dovtedy umudri a vyleze slunicko, pretoze z toho neustaleho dazda mam len depky a zrave nalady ..
Baghíra s Mrňouskem 42689
24.5.2013 18:38:10
Ahoj ve spolek,
tak vsem drzim palecky,aby bylo všechno v pohode.V utery jsem se byla registrovat v porodnici,tim ze je to mimo Prahu,stacilo az ted.Jsem 36+6. Dle UZ ma mimco cca 3400g. Velke překvápko pro me bylo, ze mi strihli steh,ktery delali uz nekdy v 19 tydnu. Vsichni okolo mi rikali,ze strihat budou az 38tt,a najednou změna.Byl to trochu sok a strach,abych nezacala rodit hned jak me strasili.Zatim drzime pohromadě,ale jsou to nervy,protoze krece v podbrisku a v krizi mam pernamentne a presne sleduji porad co a jak. Navíc se mi vcer ještě pridali krute bolesti zubu,aby toho nebylo tak malo.Manzel taky ceka a navíc nam hapruje hlidani deti,tak je to parada. Na další kontrolu, když nebudou problémy zase v utery. Asi bych taky byla nejradši kdybychm to měli za sebou, protože cele tehotenstvi byl velky boj.
Mejte se, drzte se a at nas mimca moc nezlobi.~d~
Suva 134088
23.5.2013 17:32:36
Míšo, no, to že nebylo místo ap. se stane, ale že nechají předčasně rodící těhotnou ležet tak, že slyší rodící... mimina... to mi přijde strašný, hlavně dost významnej psychologickej faktor... Brr. Tak ještě, že to dobře dopadlo.
P Ř 133048
23.5.2013 10:31:13
Teda Míšo, to muselo být něco... Tak hlavně že jste to zvládli a ještě chvilku prcek uvnitř vydrží... Třeba nakonec nebude tak obrovskej, někdy jim ty odhady nevyjdou :-)
Já jsem byla na kontrole v porodnici už dvakrát a v pondělí na monitoru tam byl klídek, takže to na porod zatím nevypadá, dneska jsem už 38+1 tak bych to nejraděj už měla za sebou a furt se hrozně pozoruju jak mi je, jestli už to náhodou nepřichází ~t~
Misa, Marek, Matej 133250
23.5.2013 8:37:06
Ahoj, u Apolinare. Musim rict, ze jsem byla co se tyka pece sestricek a panu doktoru spokojena, vsichni velmi prijemni, porad me chodil nekdo kontrolovat, starali se perfektne.
Suva 134088
22.5.2013 23:31:24
Míšo... ~e~ kde to bylo??? ~e~ ~6~
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 656  [Dalších 496 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.