| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 656  [Dalších 606 >>]
Blobie1 134833
19.6.2013 18:16:10
ahoj Péťo, Toníček je krásnej.....a jak zvládám vedro? jak už jsem psala, mám antibiotika, takže jsem zalezlá doma a vedro se dá jakžtakž přežít....holky, jak já vám závidím, že už máte ty drobečky v náručí~x~...já už chci takýýýý......~n~
P Ř 133048
19.6.2013 18:09:10
Ahojky,

tak koukám, jak se nám to tu pěkně množí a dětičky přibejvaj, to je super, všichni jsou moc krásní a moc maminám gratuluju :) Těm co to teprve čeká přeju pevné nervy a hlavně pohodový porod :o)
Těhulky, jak vám je v těhle vedrech? A maminy, jak to zvládáte s prckama?
Když tu tak čtu vaše zážitky z porodu, tak jen tiše závidím...
Nás s Toníčkem pustili z porodnice už v neděli, tak se teď učíme nějak fungovat a zvykáme si na sebe, ale musím říct, že je zlaťoučkej, na krmení ho po třech hodinách musím budit, přebalím, nakrmím a většinou zase hnedka usne :o) Včera už jsme byli poprvé u pediatra a pěkně nám přibírá i roste a všichni se hrozně diví jak je to velké miminko a jak je klidný, tak doufám, že mu to co nejdéle vydrží, měl lehce novorozeneckou žloutenku, tak je možné, že je utlumený tím a že se ještě pořádně projeví :o)
Dneska v noci už mu bude týden :o)
Baghíra s Mrňouskem 42689
19.6.2013 15:30:30
Ahoj holky,
tak od pondělka odpoledne jsme s Radeckem doma a snažíme se nejak zapadnout do domácího kolobehu.
Jinak co se tyka porodu,nestacila jsem se tady divit. Vecer jsme měli plany vyjezd do porodnice kvůli slabému krvaceni, zadne kontrakce. První kontrakce mi zacali kolem 23hodiny po 10 minutach,ale ještě celkem slabe. Pak se zkratili na 7 minut, silnejsi a když jsem se zvedla,tak se zkratili. v 1,30 odjezd do porodnice, prijezd něco po 1,45 a maly se narodil 3,05.
Paradoxne jsme první dobu porodni přečkala na zachode,protoze klystyr jsem dostala a ten udelal svoje. Pak mezitím praskla voda a kdyby byla postel tak o 3 kroky dal,tak se maly narodil na zem.Odrodila nas asistentka,doktorka dobehla,kdyz uz byl maly venku.Bylo to strasne rychle, i doktorka byla z toho prekvapena.Vzhledem k jeho mire a vaze...Vse bez natrzeni a nastrizeni,proste pohoda.
Drzim palce at mate porody taky rychle a lehke.~b~
Blobie1 134833
18.6.2013 15:48:11
Poletuško, já ti to přeju z celého srdce.....a třeba už se ti to splnilo...když ses tu celý den neukázala....
Poletuška 16053
17.6.2013 19:40:49
Jéje, porod když jsi nemocná a s antibiotiky ti nepřeju. ~6~ To jsem si vyzkoušela u prvního a byl to děs běs. Taky jsem ukecávala bříško, že ještě ne... a ono na potvoru ano. Kašel mi pak hrozně komplikoval hojení poporodního poranění. Takže přeju hodně zdraví! A porod všem podle přání. Já bych nejraději dnes v noci - kdo mi splní přání? ~;((
Blobie1 134833
17.6.2013 13:39:17
díky za odpověď Poletuško....no uvidíš, třeba se to rozjede dneska.....já vzhledem k tomu, že jsem dneska dostala antibiotika, tak bych byla radši, kdyby to mrňous vydržel do termínu nebo aspoň do víkendu. Celou zimu jsem přestála bez nemoci a teď týden před porodem tohle...fakt na mašli ~q~.Ale zase na druhou stranu lepší teď než lehnout po porodu...tak se snad z toho vyhrabu~d~~c~
Poletuška 16053
17.6.2013 12:43:29
Bahgíro, gratulujeme! :)
Blobie, tento pátek. Obě holčičky jsem rodila 4 dny před termínem, to by to bylo dneska. Dnešní noc byla náročná, kolem půlnoci jsem měla kontrakce po 10 minutách, pak po 5 ti...ale pak jsem to rozchodila a nakonec zaspala :))
Blobie1 134833
17.6.2013 11:28:43
ahoj Poletuško,
a kdy máš termín?
Blobie1 134833
17.6.2013 11:28:05
ahoj Baghíro, gratulace k Radečkovi!! Koukám, že zatím jsou kluci ve velké přesile :-)
Já jsem dneska 39+0 - termín mám příští pondělí. Byla jsem v poradně, nic nového....k porodu se to prý zatím nechystá ....
tak se všechny opatrujte,ať přežijeme ta vedra.~v~
Misa, Marek, Matej 133250
17.6.2013 9:11:52
Gratuluji k Radeckovi :)
A Kristynka je krasna princezna!

[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 656  [Dalších 606 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.