| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 95  [Dalších 55 >>]
emanuella 66298
23.2.2014 9:58:01
Tak mě bylo v červenci 30 let. :)muj prvni syn se narodil v listopadu 2007,druhy červenec 2012-splnilo se mi,že je ráček jako já :)no a třetí teda září nebo říjen.mám za sebou dva CS.a asi mě čeká třetí.:( manžel je se starším synem dopoledne na rybách.upekla jsem bábovku..a budu dělat oběd..
čarodějka_m + Dany + fazolka
  • 
23.2.2014 9:18:19
Koukam ze se nam to tu trosku rozjelo. Jsem tu jako nereg. pac mi nejdou ze zahadneho duvodu jako reg. vkladat prispevky. Ja sem sem chodila v roce 2006 kdyz sem cekala prvni ditko a pak uz to tu upadalo co zacal Facebook.
Jinak jmenuju se Marketa v rijnu mi bylo 30. Mam s prvniho manzelstvi co se bohuzel nevyvedlo 7 leteho syna Danika a ted sem 2roky vdana a s druhym muzem cekame miminko. Zacatek posl. MS jsem mela 29.12. ale byla hodne slaba .. v utery jdu konecne k Dr. mel dovcu 14dni. dve krasny // sem mela par dni po vynechani MS ~p~ zatim mi TP vychazi 5.10 presne na me narozeniny :) pridam se i k vam jsem na hranici tak v utery budu vedet vic :) hezky den
emanuella 66298
23.2.2014 8:27:30
Vítám nové těhulky :)v Po jsem byla na kontrole a zatím podle ultraz.mám termín 4.října.ale ještě se to změní možná to bude v září.na kontrolu jdu 20.3.jsem asi 8tt.myslela jsem,že jsem víc..
Lenistefi + Terezka 93329
23.2.2014 7:52:06
Ahoj Eimo,
vítáme tě. Také mám termín na konci srpna a chodím i sem do září.... :-)
Zdravím i ostatní a přeju pěknou něděli. U nás už krásně svítí sluníčko. Bydlím na horách v Krkonoších, ale letos tu vůbec není sníh ~d~ Děti tu jezdí venku na odrážedle. Také půjdeme s Terkou na písek....~:-D
Eimo 141133
22.2.2014 14:11:57
Ahoj holky, mám termín první týden v říjnu, snad nebude vadit, když se připojím i k vám "do září".... stejně, člověk nikdy neví... hlavně ať to není o moc dřív, nerada bych znamení Panna.~a~
Maruska123 89070
20.2.2014 22:33:38
Ahoj holčiny, tééééda dvě prdlinky, to je úžasný.Já doufam, že tam mam jen jedno.I když mě to čekalo s prvnim, pač v rodině dvojčátka máme, tak snad mě to mine obloukem a přejde to na sestru :D jinak mě už je týden dobře.Ani ospala už nejsem, jim normálně, žaludek paráda.Mam radost, ale nechci to zakřiknout ~o~ bříško již vidět mám taky, ale kalhot mam miliony, takže na těhu oblečení mam snad ještě čas :D noooo a průkazku dostanu až 4.3.,tak snad bude na krvi vše ok a pak na ultrazvuk až 14, tak to je doba teda.Naposled sem tu mou fazolku viděla 31.1., takže je to doba :( no a pak hned hurá do Motola.Mam ho nejblíž a taky sem tam rodila svoje první.A to sem byla hlášená v Podolí, kde sem teda chtěla rodit radši.Vzhledově teda o dost lepší než Motol musim říct.No a když to na mně přišlo, jela sem si to tam pěkně odrodit a oni mi řekli, že nemaj místo a začli shánět, kde mě naposlední chvíli vemou.Tak zase ještě dobrej ten Motol, ale tady vidíte, že kde ste registrovaný neznamená, že vás automaticky berou.Sou to.....píp....~q~ jo a ještě takovej malej dodatek.Rodil ještě někdo v Motole?Já sem se totiž rozhodla pro nadstandart pokoj, pač to co sem zažívala na ,,hekárně,, už nechci nikdy ale fakt nikdy zažít!!!!!~a~
jasap Soňa 4/03,Adélka 11/06 31383
20.2.2014 19:17:45
Ze je rizikove je sice pravda, ale pan doktor mi rekl, ze je to standartne tak do dvacateho tydne tak ze se mam jeste drzet a at nic nechytim(delam ve skolce :-)), cemuz jsem se zasmala. Taky mi rikal at uz se podivam po porodnicich ale jeste cekam na screening nez to rozjedu naplno. Taky by me zajimalo jak moc se to za tech sedm let zmenilo predtim jsem byla s mladsi dcerou registrovana v podoli a nakonec nas nevzali. Nejrozumejsi mi prijde asi z hlediska vybavenosti Motol. Jinak dnes jsem si dala rozinky v jogurtu boze jakou ja na ne mela chut a nato hned neco kyseleho uz to zacina auuu.~8~
Lenistefi + Terezka 93329
20.2.2014 12:50:26
Ahoj Soňo,
vítám tě a také blahopřeji ke dvoum miminkům :-)
Myslela jsem, že vícečetné těhotenství je automaticky brané za rizikové, to bys snad do práce nemusela?
Já jsem si včera prohlídla porodnici a jejich přístup a dnes jsem zašla na první ultrazvuk. Je vážně dojemné vidět tam to děťátko, když bříško ještě skoro není a pohyby také ještě nejsou tak silné. Ale je tam! :-)
Měnila jsem doktora, kvůli přestěhování se zhruba 160 km do jiného kraje a měla jsem trochu strach, jaký bude, jak vstřícný a chápavý? A je vážně fajn. Tak se mi ulevilo. Dá se s ním mluvit a hlavně domluvit.....!
Přeju vám holky, ať vše probíhá dobře a děti se dobře vyvíjejí ~;)
jasap Soňa 4/03,Adélka 11/06 31383
20.2.2014 9:04:33
Ahoj dekuji, tak jak se dnes rano mate? Me bylo dnes spatne od zaludku a zitra mam jit do prace no nevim nevim. Preju hezky den~3~
pussinka 120782
19.2.2014 19:00:05
Gratuluji ke dvěma fazolkům a vítám tě ~3~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 95  [Dalších 55 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.