| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Oheň - hemangiom

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 355  [Dalších 315 >>]
Romana
  • 
2.1.2011 20:24:39
Pěkný večer,
syn se nám narodil také s ohýnkem na obličeji. Budu moc vděčná, pokud bude někdo ochotný se s námi podělit o své zkušenosti a informace, které se mu podařilo získat. Moc děkuji.
Jana
  • 
20.12.2010 11:47:45
Kdyz se narodil muj syn,tak mel na cele velky, tmave fialovy Naevus Flammeus. Mel to i vzadu na hlavicce. Dneska je mu 3,5 a flek je hodne svetle ruzovy,takze se to kazdym rokem ztraci. Mam jeste 14-ti mesicni dceru a ta to ma na cele taky.Mensi a svetlejsi nez to mel syn a te to mizi.
Katka 113495
20.12.2010 5:57:17
můj 4 měsíční syn má ohýnky v obličeji i v hlavičce, byli jsme v Dětské nemocnici v Brně, kde se nám velmi věnovali a vše nám bylo dopodrobna vysvětleno. Andy, pokud chcete, napíši Vám více, nechtejte mi tady na vás email
MIlan
  • 
16.11.2010 18:47:50
Naevus flammeus sám nevymizne.Na jeho odstránenie je potrebne navstevovat laserocentra s vhodnym typom lasera.V súčasnosti je najlepsim laserom Vbeam.Je lepšie to liečiť čim skôr,údajne ľahšie schádza ľuďom do 20-tky.Úspešnosť zaleži od typu neavu,aký silny vlastne je.Liečbu treba opakovať veľakrát,no zoslabenie by sa malo dostaviť,aj ked jeho vymiznutie nemusi.Určite to treba aspoň skúsiť a bojovať s tým všetkymi možnymi zbraňami.
Dojanka 85301
27.8.2010 20:50:51
Obě dcery to měly na čele a trošku v obočí. Starší to úplně zmizelo v předškolním věku, mladší to měla víc, ale už jí to taky mizí tím, jak roste hlavička, tak se jí to jakoby roztahuje do ztracena. Jo, a mladší to měla ještě hodně vzadu na hlavičce (v zátylku), dělal se jí tam i ekzém, ale už to má taky na 90 % pryč.
Eika+Saša+Izinka 48050
27.8.2010 20:37:51
Já mám na boku flek cca jako dlaň.. od mala mi naši říkali, že je to oheň a že je to z leknutí v těhu, jak jste tu psali ~t~
Nikdy se mi tohle místo neopaluje.. mám tam prostě bílej flek .. a poporodní strie tam mám krásně vidět jak v zarámovaném obrázku..
Ale nikdy mě nenapadlo, že by to mohlo mít nějaký jiný vlastnosti.. ~d~ a nikdy jsem s tím nic neřešila... ~;)
Andrey 43732
27.8.2010 19:01:03
to je prave opak, postizeni se projevuje u deti od 2 let vys :(

a pravda je mit to syn na zadech, noze..asi neresim, ale ma to na obliceji, je to viditelne..on sam casto rika, ze ma "bebi" a chce to "vylecit"
Rapiti 37804
27.8.2010 18:18:24
Já mám oheň v bedrech (tam kde jiné mají tetování ~t~) a dodnes jsem netušila, že s tím může být spojené ještě další postižení. Je to u mě jen kosmetická vada, která se s růstem výrazně zmenšila. Kdybych to měla v obličeji, šla bych asi na laser, ale na zádech je mi to jedno. Kdyby něco takového mělo moje dítě, tak bych to řešila radši těsně před nástupem do školy, to už je dítě ochotné vydržet nějaký ten zákrok v zájmu svého lepšího vzhledu. Tříleté dítě tohle nechápe. Pokud jsi doteď nepozorovala nějaké další zdravotní problémy, tak je mizivá pravděpodobnost, že by se něco ještě vyskytlo, myslím, že se nemusíš tolik bát.
Len 108740
27.8.2010 17:04:06
Ja mela jako mala rudou celou lopatku na zadech, ze zacatku to bylo pry i vystouple. Sama si to pamatuju uplne rude, ale uz ploche. Pak mi to v puberte zacalo mizet, ted uz je tam jen par malych zilek. V tehotenstvi se to opet zvyraznilo, lopatka byla cervena zasse cela, ale ne uz do fialova jako v detstvi.
Sabrina
  • 
27.8.2010 16:59:17
Tak u moji malé máme stejný- na čeličku a na víčku a nejvíc jí to naskočí,když brečí. V porodnici mi řekli, že to je z porodu, jak se drala ven, pediatrička řekla, že do roka to zmizí, a pořád to má a ještě má vzadu na temeni, ale to je pod vláskami, takže to není vidět
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 355  [Dalších 315 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.