| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jste se namlouvali?

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2030  [Dalších 2000 >>]
Škrpál 70170
2.3.2023 16:12:23
"sexistické a hnusné a degraduje to ženství"

Rose, proti těmto neduhům ve společnosti bojuje moje kamarádka, přitáhla z Německa kalendář "Männer" s velkými fotografiemi mužských aktů - nějakou dobu to měla doma, pak to dala kolegyni, potom mě, teď zase své sousedce - je to prý putovní "protitlak" proti tak rozšířené oblibě ženských aktů na pánských skříňkách, v dílnách, garážích - kde visí ženské akty dokonce i klínů, což ji uráží~:-D

Marťasín několikrát opakoval, že mu ti figurové na stránkách kalendářů nevadí, potom jednou kvůli v ložnici něčemu vyváděl, něco nemohl najít, strhnul ten kalendář a nelidsky zařval: "A tyhle vocasy Janě vrať nebo to rozsápu~q~!" Tak toliko k tomu vizuálu.~t~
kysnutá knedla 99495
2.3.2023 16:10:42
Marťas, priznali sme slabosť, vedela som to hneď ako som to písala, že na Rodine to bude jasný černý puntík 😉
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
2.3.2023 16:10:18
"to se tady na Rodině ani snad nemá dělat, tady se prezentují jen přednosti~:-D"

ale jdi ty kecko ~t~
spíš je možná chyba si myslet, že jak to mám já (ty) je obecně platné... a náhodou fakt oceňuju, když jsi ochotná si to přiznat... jen ještě nechtít, aby to stejně vnímali všichni ~:-D
(ta původní debata byla o možnostech zakázat to, což je téma, které mě vytáčí ~;))
Škrpál 70170
2.3.2023 16:03:42
"proč bychom si já nebo manžel neměli všimnout krásné ženy vedle nás?"

Pole, já vám přeci nic takového nepodsouvám a nenutím, já píšu čistě o sobě a svých pohnutkách~d~ Přiznávám určitou slabost v tomto ohledu~d~ Já vím, to se tady na Rodině ani snad nemá dělat, tady se prezentují jen přednosti~:-D

"Podle téhle logiky bych snad měla žárlit i na naší dceru?"

Ne, neměla. O naší dceři si naopak zálibně vyprávíme.

apo-lena 159305
2.3.2023 15:15:18
Já se jednou zamilovala do tónu hlasu. Asi po měsíci mě to přešlo, když jsem slyšela, co říká.
(První měsíc mě balil a snažil se, pak si začal stěžovat na bývalku.)
Pole levandulové 23006
2.3.2023 15:14:38
Marťasíno, proč bychom si já nebo manžel neměli všimnout krásné ženy vedle nás? Tak je krásná, já jí to přeju, taky jsem byla v jejím věku krásná, ale proč se s ní porovnávat? Mám zas jiné klady, které ona zatím nemá a manžel je oceňuje víc, než pevná prsa a zadek, které jsem měla, když jsme se před dvaceti lety brali. Však on taky už nemá na břiše ten pekáč buchet, co míval, ale zas nás pojí plno jiných věcí a zážitků, a proto spolu jsme. Podle téhle logiky bych snad měla žárlit i na naší dceru? Ta je taky objektivně krásná a mladá a když jdeme vedle sebe, tak rozhodně vzhledově vyhrává, ale já jsem na ní pyšná, nejen kvůli vzhledu, ale kvůli tomu, jaká je celkově a že tenhle dokonalý tvor patří zrovna k nám :-)
Agatha Ch. 135518
2.3.2023 14:52:01
Jo to dělávám taky, že V. upozorním na nějaký zajímavý objekt. Jen teda jsem zjistila, že ne vždy máme stejný vkus. Na pánské objekty nepoukazuji, jen jsem upozorněna na to, že mám na ně koukat se zavřenou pusou.
No občas se nehlídám a čumím no. Naštěstí mlčky. Většinou když pak objekt promluví, tak je po čumění.
kysnutá knedla 99495
2.3.2023 14:42:55
Marťas 😄👍
kysnutá knedla 99495
2.3.2023 14:40:50
Len, ani ja netúžim po dokonalosti, moje fyzické dispozície majú svoje mantinely, a nemám ambície, snahu ich prekračovať, ale dvacítka v tangách vedľa nášho miesta mi prosto vadí no! 😜
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
2.3.2023 14:40:39
"ostatní by si ani nevšimly~2~ a jejich protějškové už vůbec~2~, jelikož jsou staří a poloslepí"

hej, nepřekrucuj ~t~
jistě že si všimne, ale všimne si i když bude mít plavky no, ten rozdíl bude minimální... teda pokud se bavíme o koupališti, na náměstí by si nahých ňader asi všimnul spíš ~;)

a jinak já jsem v tomto ohledu asi fakt divná, ale jsem poměrně přející, vcelku běžně muže upozorním, pokud je na co kouknout ~;)
(ano, je to sexistické a hnusné a degraduje to ženství, ale holt pěkný prsa, zadek nebo prostě krásné tělo si tu pozornost přitáhne... a stejně tak upozorním na krásný strom, auto nebo barák... ačkoliv teda pěkný chlapy si "nechávám" pro sebe ~:-D)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2030  [Dalších 2000 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.