| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - USA

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 30351  [Dalších 30231 >>]
Pavla + 2 kluci
  • 

Re: Dotaz ohledne letu

10.7.2008 18:48:39
Ahoj Sally a Minko, obema Vam dekuju za rady a zkusenosti. Situace se vyresila sama, protoze uz meli volne jen ty ctyrky uprostred, dvojky byly pro let tam i zpatky rezervovane. Nechali jsme to hodne na posledni chvili, ale abych pravdu rekla, ani jsem si neuvedomila, ze si muzeme mista rezervovat. Pani rikala, at prijdeme brzo na letiste (aspon 3 hodiny pred odletem!), ze se mi treba poradi dvojky dostat. I kdyz nevim jak, kdyz jsou vsechny zarezervovane. A 3 hodiny travit v Ruzyni se mi taky moc nechce. Uvidime.

Kazdopadne Vam obema dekuju. Sally mi vyrazne zlepsila naladu popisem vyhod ctyrky, jen doufam, ze nebudeme sedet hned u zachodu, kdyz jsem ve 13. rade. I kdyz i to by mohlo mit s malymi detmi sve vyhody. :-)

Detske jidlo jsem dodatecne tez zamluvila. Diky! Hezky den!

sally 3140

Re: Dotaz ohledne letu

10.7.2008 18:40:01
Pavlo,
my jsme měli ty prostřední čtyři sedadla... důvod? S manželem jsme seděli na krajích, děti měly uprostřed dost prostoru na hraní a pak jsme pod ty dvě prostřední sedadla naskládali příruční zavazadla a dětem tak vzniklo letiště, na kterém prospaly většinu cesty. A taky jsme nemuseli řešit hádky kdo bude sedět s tatínkem a kdo s maminkou....

Doporučuju ještě zavolat na aerolinky a zamluvit dětské menu. Ne, že by to byl až takový zázrak, ale dají to dětem jako prvním, takže budete mít čas a prostor pomoc jim s jídlem (namazat housku, nakrájet maso, otevřít džus atd.) než přinesou vaše porce vám.
Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 14655

Re: Dotaz ohledne letu

10.7.2008 14:09:50
Jestli jsi si jista, ze poletite typem letadla, ktere ma po strane jen 2 sedadla, tak bych brala 2+2.

My vetsinou letali, kde byly tri sedadla u okynek, tak to bych radeji potom volila 4 v rade.

Souhlasim, ze prvni radu ne, protoze se nedaji sklopit ty hand-rests.
Pavla + 2 kluci
  • 

Dotaz ohledne letu

10.7.2008 0:02:43
Ahoj holky, omlouvam se, ze Vam takto nabouravam diskuzi, ale rikala jsem si, ze bude nejlepsi zeptat se Vas, ktere urcite mate s letanim bohate zkusenosti.

Za dva tydny letime s CSA na dovolenou do USA. Mame dva kluky, 2 a 5 let. Chystam se zarezervovat konkretni sedadla v letadle, pry je lepsi to mit dopredu (letenky uz mame).

Mate zkusenost, ktera sedadla jsou dobra pro nasi sestavu? Je lepsi mit v Airbusu 4 sedadla uprostred vedle sebe, nebo 2+2 sedadla za sebou na boku letadla (s vyhledem z okenka)? Myslim, ze o predni radu bych vzhledem k nemoznosti sklopit operadlo ruky ani nemela zajem.

Pokud byste mely jakekoliv tipy na preziti teto cesty, budu jedine rada. Jak asi citite, mam z toho trochu strach. Snad to nakonec bude OK.

Moc diky a preju hezke odpoledne do Ameriky!

nikolice + Viktorka (15.6.05) 23552

Re: prosim o pomoc s nakupem !!

9.7.2008 20:58:59
Ahoj Nelie, nemohla bych Tě taky využít (zneužít) na nákup přes ebay? Nebo někoho jiného v USA? kdyžtak mi napište do mejlu.
Hudba Ainur 3111

Re: Jak se u vas plave s kojenci?

4.7.2008 18:29:51
Sally,
tp nevadí, že až od půl roku. Chodili jste někam plavat? Byla bys ochotná se se mnou podělit o své zkušenosti? Pokud ano, napiš mi prosím na mail v záhlaví. Díky moc, Camm
sally 3140

Re: Jak se u vas plave s kojenci?

3.7.2008 17:17:13
Camm,
u nás se plave od šesti měsíců. Dřív ne.
Hudba Ainur 3111

Jak se u vas plave s kojenci?

2.7.2008 23:49:23
Milé zahraniční maminky,

chodíte se svými miminky a batolátky na kurzy plavání kojenců? Píšu o tom diplomku a potřebovala bych získat co nejvíc informací, jak se kde ve světě plave. A vy jste jako přímé účastnice ty nejpovolanější osoby. Najde se tu někdo, ochotný si se mnou vyměnit pár mailíků? Opravdu vás nezdržím dlouho.

Moc děkuji za pomoc,
Camm
Nelie 25076

Re: prosim o pomoc s nakupem !!

28.6.2008 1:10:12
Kveto, ja ti to klidne napisi, ale nebude to postovne drazsi nez nova kolobrnda????
kveta111 78315

prosim o pomoc s nakupem !!

8.6.2008 15:06:37
Zdravim všechny za mořem :-)
Můžete mi někdo pomoci? Chtěla bych koupit tříkolku Goldwing? Chtěla jsem to koupit přes EBay, ale nikdo se mnou nechce komunikovat. Mám vážný zájem, ale moje anglina je slabá. Můžete mi někdo pomoci? Předem díky
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 30351  [Dalších 30231 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.