| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - USA

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 30351  [Dalších 30311 >>]
kotz 72029

plavani s miminkama

10.9.2008 3:33:54
Ahoj rada bych jse zeptala jestli nemate nekdo zkusenost s plavanim s kojenci? popripade jestli nemate kontakt na nejake kurzy v new yorku dekuju. :-D
Myshka + 2 10564

re:chicago

2.9.2008 6:55:41
Holky diky za tipy!
Jestli bude prat pocasi, pujdem urcite jeden den do te ZOO u Lincon park.
To detske muzeum vypada podle stranek taky dobre, my tu mame jedno nedaleko a Tia si tam krasne vyhrala 3hodiny. To jenom ten nazev muzeum je odstrasujici, jinak je to vlastne takova herna :-)
S tou plazi to jeste teda zvazim, jenom kdyby bylo vylozene vedro. Jsem si naivne myslela, ze se to jezero pres leto vyhreje :-)

Stranky toho Millenium park se neotviraji, ale jeste to prozkoumam.

Diky a zdravim!
A Gabco, at se kuchynka povede! ;-)
Gabulina,Eliska a Alenka 3543

Re: chicago

1.9.2008 17:40:04
Petro, skoda, ze nebydlite bliz :-) Ja tu mam 2 cesky, ale vidame se jenom parkrat rocne. Nemaji deti a navic dost pracuji i pres vikendy, takze vlastne ani neni cas.
Gabulina,Eliska a Alenka 3543

Re: Chicago

1.9.2008 17:37:13
SHEDD AQARIUM

Po Chicagu taky jezdi autobusy okruzni jizdu, ale ted to nemuzu najit. Maji i autobusy bez strechy. Vim, ze jedna z nastupnich zastavek je prave u toho Milenia parku. Jo a taky v tom parku je brouzdaliste pro deti/ pokud bude teplo, tak to by se to dcerce urcite libilo:-)

Plaze v Chicagu neznam/ tam jsem nikdy nebyla. My to mame od nas k jezeru Michigan kousek, takze na plaz jezdime tady, ale na koupani to ted uz urcite nebude. Jezero Michigan je celorocne dost studene. Vylezte si na Sears a z tama budete mit rozhled presceleChicago jako na dlani.
Gabulina,Eliska a Alenka 3543

Re: Chicago

1.9.2008 17:22:45
Myschko, ja bych ji vzala nekam do ZOO a nebo akvaria - aspon nase holky nejake muzeum moc nenadchne a to jsou starsi. Nez zacala skola, tak jsem s nema byla v ZOO a nejvic byly nadsene z toho, ze tam krmily kapry a kaceny :-):-):-) a potom jsme stravily dalsi temer 3 hodiny na hristi .

V Chicagu jsme nikde moc nebyly - momentalne v posledni dobe jezdime jenom do IKEA a makame na kuchyni ;((

Musis se rozhodnout, jestli chces ty neco videt a nebo chces zabavu pro malou. Pokud hlavne pro malou, tak bych volila tradicni veci : nejake hriste, ZOO, jizda autobusem, lodicky, parnik... A taky se muzes zastavit v ceske kavarne a male koupit nejakou ceskou dobrutku, cesky casopis, knizku, hracku...

Tady ti dam par odkazu na neco a sama si vyber :-)

NAVY PIER

CZECH TEMPO&CAFE PRAGUE

SEARS TOWER

MILLENIUM PARK -par minut pesky od parku je ceska ambasada

LINCOLN PARK ZOO

BROOKFIELD ZOO

< a href=http://www.sheddaquarium.org/>SHEDD AQARIUM
petra
  • 

Re: Chicago

1.9.2008 3:12:00
V chicagu muzes na Navy pear je tam detske muzeum, je to prej hrozne hezke. Na plazi jsem dlouho nebyla ,ale byly vzdycky hrozne hezke na Irving Park a okoli.
Myshka + 2 10564

Chicago

24.8.2008 6:49:02
Gabco nebo Petro, poradtte, kam v Chicagu s malym prckem?
Jedu s manzelem 11. zari na business trip a budu mit 1 den volny, jenom ja a moje dcerka - 19 mesicu.

Nejake detske museum, kde by si mohla hrat, detske studio? Nebo pekna plaz v pripade hezkeho pocasi? Diky predem za radu!
petra
  • 

Re: chicago

23.8.2008 20:24:35
Bydlime v Saint Charles , je to asi hodinku od chicaga.Je tady hodne tezke nekoho najit. Hodne Cechu v tomhle okoli se nechce ani s Cechama s chazet. Jsou divni. Proto jezdime hodne s moji dcerou do Chicaga , mame tam celkem dost znamych a je tam hodne ceskych restauraci a obchodu.
turtlegirl 29001

Ceske mamky v Texasu

23.8.2008 19:02:17
Ahoj,
Uz jsem tu dlouho nebyla. Mam druhe ditko kluka Nicholase. Jsou mu 2 mesice a pomalu si s Danielle (skoro 3) zvykame na novy rezim. Chtela jsem tu dat vedet holkam v Texasu hlavne v Dallasu, ze jsme zalozily yahoo group na pokec a hlavne na domlouvani srazu a playgroups. Vetsinou se vsichni zname, ale neustale se k nam pridavaji dalsi. Vim jak je tezke najit si nove zname, ale hlavni duvod je aby ti nasi raubiri slyseli cestinu v konverzaci. Vetsina ma za manzele americany tak je tezsi cestinu udrzovat. Slovenky jsou ake vitane :-)
Link je zde
http://groups.yahoo.com/group/Czechsanmoms/
nebo mi muzete emailovat na
urbanveggie@yahoo.com
tesim se na videnou
Barbara

DFW Turtle & Tortoise Club
www.dfwttc.org
http://pets.groups.yahoo.com/group/DFWTurtleandTortoiseClub/
- - -
Support Our Turtle Club
www.petisnotarock.com
Get Your Turtle Club T-shirts & NEW "Ornate Box Turtle" Design:-D
Gabulina,Eliska a Alenka 3543

Re: chicago

22.8.2008 16:25:58
Ahoj Petro, odkud jsi ??? My to mame do Chicaga asi 2 hodiny. Zijeme v malem mestecku La Porte-severni Indiana.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 30351  [Dalších 30311 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.