| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - USA

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 30351  [Dalších 30291 >>]
8 11578

Miso

4.8.2008 4:16:58
jo a jsem popleta. Melo tam byt Miso, ne Verco:-))))
8 11578

Re: Verco,

4.8.2008 4:06:27
pockej, ja napisu spravkyni, at ti to povoli. Asi nebyla na netu. Tak snad se tam uvidime. My zitra odjizdime na tyden na dovcu, budu tu az tyden.
bohunak 5775

Re: Verco,

4.8.2008 2:29:39
Zdravim vsechny, vidim, ze se to tady trosku rozjelo:-D

ANDREJ, diky moc za email, napisu Ti, ale mam neco s netem, skoro vubec nejsem na pc. Kdy priletas? papa a pozdrav deti. Doufam, ze se jeste uvidime pred skolou.
Bo
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599

Re: Verco,

3.8.2008 14:44:39
Magie,psala jsem si tam o pristup,hned,jak si sem dala odkaz,ale zatim mne nebyl povolen....
sally 3140

Re: Skolni obedy

2.8.2008 17:43:25
copak tělnatý manžel (ten můj je dvoumetrový, což mezi asiatama je vůbec jak Gulliver), ale nejlepší jsou naše děti, kde mladší je ve věku kdy chodí do bufáče zadarmo a starší platí nějakou směšnou částku, oba vypadají jako kdyby je právě pustili z koncentráku - a starší toho sežere ~k~

S tou kuchyní přesně - on je něco jinýho chain a něco jinýho, když ti to uvaří někdo, kdo vařit umí... My máme jednu oblíbenou mexickou která vypadá jak česká večerka v paneláku, křivé umakartové stoly, každá židle jiná, personál neumí anglicky - ale jídlo úžasné....
DreaS 65678

Re: Skolni obedy

2.8.2008 7:49:34
No,ja jsem se take spatne vyjadrila-myslela jsem Mc Donalds tady v Cechach,kde to maji kupodivu docela dobre(ne ve vsech).V Americe mi MC Donalds take nechutna,dcera me obcas znasilni,ze chce happy meal,hlavne kvuli hracce,me pripada,ze nuggets obaluji v prilis ostre strouhance atd.
Sally,ja jsem tady taky z ceske kuchyne hodne nakynula,jinak mexickou kuchyni napr.v Taco Bell opravdu nelze srovnavat s jejich domaci kuchyni,pres tu je u nas ve vareni expert manzel,ktery na ni v LA vyrostl.Proste zalezi na hospode,me nastesti ceska kuchyn ve Statech opravdu nechybi,spis mi tady ted chybi treba to sushi-na to chodime v Houstonu do jednoho japonskeho bufiku,kde ze 15 dolaru muzes snist co chces a je to fakt vyborne a kdyz vidi meho telnateho manzela,tak se celi orosi,kolik jim toho zase sezere.


























































sally 3140

Re: Skolni obedy

2.8.2008 3:32:03
Tak u nás má nejlepší "českou" kuchyni nějaký rakušák (ona je rakouská, ale je to ve stylu "knedlo vepřo zelo a plzeňský" - a fakt výborný).... ale je to drahý jak prase....
Českých hospod je v okolí cca 100 mil několik - jednu vede stařičký emigrant, je trochu zvláštní (děd i jídlo), ale fajn. Další má průměrné jídlo, naprůměrné ceny a naprosto otřesnou obsluhu (otrávené osmnáctky co se vybavují na baru s kámošema). Víc jsem nezkoušela... jak říkám - ta česká kuchyně mi opravdu nechybí...
8 11578

Verco,

2.8.2008 3:05:26
nechces se pridat do diskuze k nam, maminkam v US a Kanade na jinem serveru? Jsme na stastnych zenach tecka cz.
Holky tam jsou moc fajn a myslim, ze by byly rady, kdyby nas bylo o jednu vic.

Trosku te znam (z vypraveni), i kdyz ty mne asi ne:-))) Znam Helenku s dvojcatkama z CT, jestli ti to neco rika:-)))

No, a koukam, ze mas doma taky Lukaska:-))))
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599

Re: Skolni obedy

2.8.2008 2:55:14
Tak to je dobry :-D
Zasjaj. 54917

Re: Skolni obedy

2.8.2008 2:03:26
Tak tohle bylo nevim uz kde presne, Kansas mozna ... pred asi peti lety a zadny cesky jidlo tam nemeli a cesky nemluvili :-D:-D:-D


[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 30351  [Dalších 30291 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.